Polecam z całego serca ten sklep Zoologiczny. Bardzo kompetentna Rzetelna miła i zorientowana w potrzebach naszych pupili obsługa. bardzo ładnie poukładane i wyeksponowany towar którego jest pod dostatkiem. Nigdy się nie zawiodłam na tym sklepie zawsze dostaje to czego potrzebuję. Bardzo dobre ceny bardzo dobra jakość produktów. Polecam serdecznie.
Opinie
-
Suffi Poland ★★★★★
-
Dominika Sakwa ★☆☆☆☆
Sklep może i ma duży asortyment, ale niestety połowa produktów nie nadaje się do sprzedaży. Akwaria są zaniedbane, pełne glonów, co świadczy o braku odpowiednich warunków – zła filtracja, brak regularnej pielęgnacji i prawdopodobnie nieodpowiednie oświetlenie. Pani sprzedawczyni, mimo rzekomego 15-letniego doświadczenia w branży, nie wykazuje nawet podstawowej wiedzy na temat potrzeb zwierząt. W sklepie sprzedawany jest piasek dla agam tylko dlatego, że „ładnie wygląda”, co jest skrajnie nieodpowiedzialne, bo może prowadzić do problemów trawiennych i niedrożności jelit. Do tego sprzedawane jest wapienko dla gryzoni, które negatywnie wpływa na ich układ moczowy, prowadząc do kamicy nerkowej i innych problemów zdrowotnych. Dodatkowo zwierzęta w sklepie trzymane są w zbyt małych pojemnikach i w naprawdę kiepskich warunkach – brak im odpowiedniej przestrzeni, kryjówek i właściwej opieki. A to jedynie część zauważonych błędów podczas krótkiej, 2-3 minutowej wizyty. Jeśli ktoś chce naprawdę dbać o swoje zwierzęta, stanowczo odradzam ten sklep.
-
Katarzyna Kościelna ★☆☆☆☆
Witam. W dniu wczorajszym tj.19.03.2025 poszłam do sklepu ponieważ chciałam się poradzić odnośnie niedawno zakupionych rybek, które zaczęły nam zdychać( dzieci bardzo przeżywają każda stratę) nie wiedząc jak jest przyczyna. Zapytałam grzecznie Panią w długich włosach i okularach czy jutro będzie może ta druga Pani w pracy u której zakupiłam rybki.. Po czym usłyszałam "nie wiem jaki grafik ma Pani kolezanka- proszę ja zapytać!" Szczerze powiedziawszy nie takiej odpowiedzi się spodziewałam, była nie mila i z jakimś fochem odpowiedziała z laską na moje zapytanie jakby za kare tam stała i obsługiwała klientów ( nie mówię że ma się uśmiechać do każdego ale jak ma jakieś problemy to niech swoje flustacje zostawi w domu). Tak naprawdę to chyba wie czy jutro będzie w pracy czy nie bo skoro są we dwie i się zmieniają to co za problem normalnie odpowiedzieć. Tamta druga Pani jest zawsze uśmiechnięta i zawsze doradzi odnośnie jakiegoś problemu, widać że jest chętna pomóc, bo ma dużą wiedzę na temat zwierząt. Jestem stała klientką u Państwa w sklepie mam zwierzaki koty, psy i rybki, ale jak będę miała potrzebe pójść tam do sklepu i będzie ta Pani co wczoraj to po prostu wyjdę...jeśli będzie inny pracownik to normalnie zrobię zakupy, ewentualnie pojadę na Słowackiego bo tam też Panie są miłe i pomocne ile razy bym tam nie była na zakupach. Reasumując moja wypowiedź może ta Pani się zastanowi czy chce tam pracować i w sposób godny odzywać się do klientów...chyba że chce się ich stracić.. Też pracuje z ludźmi ale nie wyobrażam sobie tak się odezywac do drugiego człowieka ...
-
Małgorzata Zagórska ★☆☆☆☆
Pani obsługująca chyba jest głuchoniema, bo nie potrafi odpowiedzieć ani na dzień dobry, ani na do widzenia. Dobrze, że kasa sama pokazuje kwotę do zapłaty, bo takiej informacji też nie uzyskałam od kasjerki. Dramat, więcej nie wrócę. Weszłam uśmiechnięta, wyszłam zażenowana.
-
durajskie ★☆☆☆☆
Jedna gwiazdka to i tak za dużo. Zwierzęta trzymane w okropnych warunkach, często brak siana i lokum w akwarium. Mieszanie świnek i królików w jednym lokum przez to zwierzęta łapią od siebie choroby i później umierają. Nie polecam
-
Aaaa Wer ★☆☆☆☆
Sprzedana świnka morska okazała się być w ciąży przez co zamiast 1 mam 3
-
Nicram Nifares ★★★☆☆
Sklep OK. Ale asortyment,tandeta. Kupiłem do terrarium żarówkę grzewczą dzienną,w domu okazuje się że spalona. Wymieniona bez problemu,szkoda że podziałała kilka godzin,bo na drugi dzień rano już nie działała,jest niedziela i teraz trzeba czekać do poniedziałku. Zobaczymy czy oddadzą kasę bo za żarówkę już dziękuję.
-
Leszek K ★★★★★
Bez problemów zrobilem zakupy i pomimo niedużego sklepu jest w miarę dobrze zaopatrzony. Miła obsługa.
-
Adrian Borowski ★☆☆☆☆
Plotki ważniejsze niż klient. Czekać można 15 minut i słuchać co kto robi i z kim bo dla ekspedientki to jest ważniejsze. Asortyment bardzo ubogi, co chwilę "w przyszłym tygodniu będzie" i nigdy nie ma. Nie warto lepiej raz na jakiś czas pojechać do maxi zoo w Karolince, ceny często 80% niższe. Przykład karma w tym czymś to ok 24zl za kilogram a w maxi zoo 33zl za 4kg czasem nawet za 4,5kg. Obsługa do wymiany. Nie wspominając że na chopina wąż karmiony jest zwierzętami które nie schodzą na sklepie (chomiki, myszy, papugi...).
-
A A ★☆☆☆☆
Plotki ważniejsze niż klient. Czekać można 15 minut i słuchać co kto robi i z kim bo dla ekspedientki to jest ważniejsze. Asortyment bardzo ubogi, co chwilę "w przyszłym tygodniu będzie" i nigdy nie ma. Nie warto lepiej raz na jakiś czas pojechać do maxi zoo w Karolince, ceny często 80% niższe. Przykład karma w tym czymś to ok 24zl za kilogram a w maxi zoo 33zl za 4kg czasem nawet za 4,5kg. Obsługa do wymiany. Nie wspominając że na chopina wąż karmiony jest zwierzętami które nie schodzą na sklepie (chomiki, myszy, papugi...).
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mikrozoo?
Mikrozoo znajduje się przy Władysława Łokietka 24A, 49-300 Brzeg, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mikrozoo?
Można skontaktować się z Mikrozoo pod numerem +48 500 099 053
Jak można dotrzeć do Mikrozoo?
Do Mikrozoo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku