Opinie

  1. mayyuss ★★★☆☆

    Miła obsługa, szeroki asortyment, niestety brud w przebieralni lekko obrzydził zakupy.

  2. Malgorzata Chepinska ★☆☆☆☆

    O co chodzi z tymi zwrotami?dlaczego każdy jest pakowany osobną folię,zaklepany i skanowany.Roziumiem,że sprzedawca musi przestrzegać założeń firmy ale czeka się niemiłosiernie długo.Dzisiaj próbowałam odebrać paczkę ale pani przyjmowała zwroty w tempie ślimacznym rozmawiając przy okazji z koleżanką,że radośnie wszyscy przede mną też zrezygnowali z zakupów.

  3. Renata ★★★★★

    Wszystko jest SUPER obsługa jest OK ! A naburmuszonym klientkom gwiazdom w doopach się po przewracało, może obsługa ma czerwony dywan rozkładać żeby wielmożne madki i inne panie były zadowolone ? Nie psujcie dziewczynom i chłopakom z obsługi opinii bo wszystko jest jak najbardziej OK :) A chodzę tam kilka razy w tygodniu bo nie można nie zerknąć idąc do Stokrotki :) Pozdrawiam cały personel :)))))

  1. Paulina Paula ★★★★★

    Sklep sporych rozmiarów. Myślałam, że jak na taką lokalizację będzie mniejszy. Kolekcja damska, dziecięca. Zauważyłam też mały dział z akcesoriami do domu. Nie widziałam natomiast działu męskiego, ale mogłam go po prostu ominąć. Robiłam zakupy jak i odbierałam zamówienie online. Obsługiwały mnie dwie dziewczyny - bardzo mile, sympatyczne. Z niczym nie było problemów.

  2. Bartłomiej Węclewski ★☆☆☆☆

    Dokładnie tydzień temu wystawiłam negatywną opinię z powodu zablokowania pudłami przebieralni dla matek z wózkami i co dzisiaj widzę ? Wciąż to samo ! A miał być podobno poinformowany kierownik i sytuacja miała się nie powtórzyć ... Coś nie wyszło.

  3. Niebiesko Oka ★☆☆☆☆

    Mamusie też chciałaby się ładnie ubierać ale cóż w tym sklepie jest to utrudnione. Przebieralnia dla matek ,które chciałyby wjechać z wózkiem niestety nie mogą bo pracownicy zrobili sobie z niego magazyn z pudłami przez co nie było mozliwe przymierzenie ciuchów. Jak zwróciłam uwagę Pani stojącej przy kasie to stwierdziła jedynie ,że przebieralnia nieczynna, odpowiedziałam ze w jakimś celu one są ,to zostałam już zignorowana. MEGA SLABO !

  1. Victoriia Hozulova ★★☆☆☆

    Nie spodobała mi się obsługa. Była taka pani przy kasie ze nie powiedziała ani dzień dobry ani dziękuje, totalnie nic. Nie miło

  2. Shshsh ★★★★★

    W końcu na retkini fajny sklep, kilka przymierzalni, miła obsługa. Bardzo polecam

  3. Huehue (huehuehue) ★★★★★

    Bardzo fajny sklep dla całej rodziny! Super promocje co tydzień na coś innego. Panie pracujące bardzo pomocne.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sinsay?

Sinsay znajduje się przy aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 73, Polesie, 94-051 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sinsay?

Można skontaktować się z Sinsay pod numerem +48 503 827 060

Jak można dotrzeć do Sinsay?

Do Sinsay można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements