Opinie

  1. Agnieszka A ★★★★★

    Bardzo duży sklep mimo to wszystko poukładane jest bardzo przestronnie i czysto polecam

  2. Kasia Choińska ★★★★★

    Miejsce gdzie można kupić odierz ,buty,torebki,kurtki od malucha do dorosłego zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Możliwy zakup one line a gdy coś nie pasuje to żaden problem można oddać. Zamówione rzeczy możemy kupić stacjonarnie i intermetowo a odebrać w sklepie bądź przez paczkomat,kuriera. System punktowy daje nam wiele zniżek choć nie możemy ich łączyć. Kupimy tu galanterię coś do domu,szkoły. Szeroki asortyment i duży wybór. Duża dostępność . Największą dostepnośc mamy w w Port Łódź ,mniej już w Galerii łódzkiej a najsłabiej w Manufakturze. Są przebieralnie. Ubrania według mnie dobre gatunkowo i zgodne z opisem rozmiary. Warto mieć aplikacje i zbierać punkty. Lubię ten sklep gatunkowo dobra odzież,rzeczy do domu dla dziecka do szkoły.

  3. Michal Niemowny ★★★★★

    Chciałbym serdecznie podziękować obsłudze sklepu Sinsay w Port Łódź. Zgubiłem paragon do kurtki kupionej w Koninie, ale dzięki ogromnej życzliwości i profesjonalizmowi pani kierownik Sylwii oraz pana Jakuba mogłem bez problemu dokonać zwrotu. Podejście do klienta na najwyższym poziomie cierpliwość, uprzejmość i chęć pomocy naprawdę zasługują na wyróżnienie. Takie osoby budują wizerunek marki – pełen szacunek i wdzięczność! ❤️

  1. Patrycja Kusiak ★☆☆☆☆

    W dniu dzisiejszym robiłam zakupy w tym sklepie. Poprosiłam o otwarcie dodatkowej kasy ponieważ jestem w ciąży, a pani obsługująca nie widziała powodu żeby mnie przepuścić. Do kasy podeszły dwie ekspedientki, śmiejąc się i wywijając oczami, że przerwałam im kawę bo nie chce Mi się stać w kolejce. Sprawa zostanie na pewno zgłoszona do centrali.

  2. Małgoś ★☆☆☆☆

    Nie polecam a wręcz odradzam. Tragedia poraz kolejny standard a raczej chamstwo poniżej granic.Pani która mogłaby być moja córka miała problem w ustaleniu czy na stanie są torby na zakupy - robię zakupy płace konkretne pieniądze i nie mam ich w co spakować. Ja rozumiem że mogą się skończyć nie mniej jednak zachowanie, chamstwo i arogancka młodej osoby w długich włosach i dość intensywnym makijażu która jeszcze mnie całkowicie zlekceważyła jest poniżej krytyki ludzkiej. To nie pierwsza taka sytuacja w tej placówce,doradzam obserwacje obsługi.

  3. Agnieszka ___ ★☆☆☆☆

    Brak dodatkowej obsługi po odbior paczki. Godzina 17.30 i najdłuższa kolejka po odbior zamówienia internetowego w jakiej przyszło mi stać. Duży salon a organizacja leży :(

  1. Edyta Połetek ★★★★★

    Bardzo duży sklep tej sieci, doskonale zaopatrzony.

  2. Daniel Chlastawa ★☆☆☆☆

    Dwie ceny, zgadnijcie która musiałem zapłacić i oceńcie sami czy tak powinno być???

  3. Angelika Wroblewska ★☆☆☆☆

    Pani w brązowych włosach pracująca na kasie dnia 30.12.2022 o godzinie 18:20 okropna! Obsługa dno, zero uśmiechu, bardziej przychodzi myśl „czy Ona nienawidzi wszystkich ludzi”. Zmieńcie to, ponieważ nigdy tak się nie rozczarowałam obsługa.

  1. Katarzyna Pabianek ★☆☆☆☆

    wielkie wyprzedaże, a spora ilość ubrań z sztucznie zawyżoną ceną. Praktyka godna naśladowania - mam tylko nadzieję, że klienci weryfikują to co jest pod naklejką!! Pierwszy raz byłam i więcej nie wrócę!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres sinsay?

sinsay znajduje się przy Pabianicka 245, Górna, 93-457 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do sinsay?

Można skontaktować się z sinsay pod numerem +48 785 003 208

Jak można dotrzeć do sinsay?

Do sinsay można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements