Bardzo duży sklep mimo to wszystko poukładane jest bardzo przestronnie i czysto polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka A ★★★★★
-
Kasia Choińska ★★★★★
Miejsce gdzie można kupić odierz ,buty,torebki,kurtki od malucha do dorosłego zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Możliwy zakup one line a gdy coś nie pasuje to żaden problem można oddać. Zamówione rzeczy możemy kupić stacjonarnie i intermetowo a odebrać w sklepie bądź przez paczkomat,kuriera. System punktowy daje nam wiele zniżek choć nie możemy ich łączyć. Kupimy tu galanterię coś do domu,szkoły. Szeroki asortyment i duży wybór. Duża dostępność . Największą dostepnośc mamy w w Port Łódź ,mniej już w Galerii łódzkiej a najsłabiej w Manufakturze. Są przebieralnie. Ubrania według mnie dobre gatunkowo i zgodne z opisem rozmiary. Warto mieć aplikacje i zbierać punkty. Lubię ten sklep gatunkowo dobra odzież,rzeczy do domu dla dziecka do szkoły.
-
Michal Niemowny ★★★★★
Chciałbym serdecznie podziękować obsłudze sklepu Sinsay w Port Łódź. Zgubiłem paragon do kurtki kupionej w Koninie, ale dzięki ogromnej życzliwości i profesjonalizmowi pani kierownik Sylwii oraz pana Jakuba mogłem bez problemu dokonać zwrotu. Podejście do klienta na najwyższym poziomie cierpliwość, uprzejmość i chęć pomocy naprawdę zasługują na wyróżnienie. Takie osoby budują wizerunek marki – pełen szacunek i wdzięczność! ❤️
-
Patrycja Kusiak ★☆☆☆☆
W dniu dzisiejszym robiłam zakupy w tym sklepie. Poprosiłam o otwarcie dodatkowej kasy ponieważ jestem w ciąży, a pani obsługująca nie widziała powodu żeby mnie przepuścić. Do kasy podeszły dwie ekspedientki, śmiejąc się i wywijając oczami, że przerwałam im kawę bo nie chce Mi się stać w kolejce. Sprawa zostanie na pewno zgłoszona do centrali.
-
Małgoś ★☆☆☆☆
Nie polecam a wręcz odradzam. Tragedia poraz kolejny standard a raczej chamstwo poniżej granic.Pani która mogłaby być moja córka miała problem w ustaleniu czy na stanie są torby na zakupy - robię zakupy płace konkretne pieniądze i nie mam ich w co spakować. Ja rozumiem że mogą się skończyć nie mniej jednak zachowanie, chamstwo i arogancka młodej osoby w długich włosach i dość intensywnym makijażu która jeszcze mnie całkowicie zlekceważyła jest poniżej krytyki ludzkiej. To nie pierwsza taka sytuacja w tej placówce,doradzam obserwacje obsługi.
-
Agnieszka ___ ★☆☆☆☆
Brak dodatkowej obsługi po odbior paczki. Godzina 17.30 i najdłuższa kolejka po odbior zamówienia internetowego w jakiej przyszło mi stać. Duży salon a organizacja leży :(
-
Edyta Połetek ★★★★★
Bardzo duży sklep tej sieci, doskonale zaopatrzony.
-
Daniel Chlastawa ★☆☆☆☆
Dwie ceny, zgadnijcie która musiałem zapłacić i oceńcie sami czy tak powinno być???
-
Angelika Wroblewska ★☆☆☆☆
Pani w brązowych włosach pracująca na kasie dnia 30.12.2022 o godzinie 18:20 okropna! Obsługa dno, zero uśmiechu, bardziej przychodzi myśl „czy Ona nienawidzi wszystkich ludzi”. Zmieńcie to, ponieważ nigdy tak się nie rozczarowałam obsługa.
-
Katarzyna Pabianek ★☆☆☆☆
wielkie wyprzedaże, a spora ilość ubrań z sztucznie zawyżoną ceną. Praktyka godna naśladowania - mam tylko nadzieję, że klienci weryfikują to co jest pod naklejką!! Pierwszy raz byłam i więcej nie wrócę!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres sinsay?
sinsay znajduje się przy Pabianicka 245, Górna, 93-457 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do sinsay?
Można skontaktować się z sinsay pod numerem +48 785 003 208
Jak można dotrzeć do sinsay?
Do sinsay można dotrzeć, korzystając z poniższego linku