Opinie

  1. Bartek Rogala ★☆☆☆☆

    Zanim dokladnie zapytalismy o co nam chodzi Pani ekspedientka dosłownie wyprosiła nas ze sklepu slowami: nie bedzie, nie bedzie ... poszlismy kilka sklepów dalej w tym samym porcie i wydalismy kilka tysiecy zlotych na ubranie syna na studniówkę. Szkoda mi bo to polska marka, ktoś kto tam zarzadza personelem powinien sie ogarmąć bo w ten sposob daleko nie pojedziecie.

  2. Martyna M ★★★★★

    Niesamowicie pomocny i uprzejmy personel, bardzo jakościowy asortyment, polecam!

  3. MoRświn ★★☆☆☆

    Pani obsługująca miała w sobie zero energii. Stała jak za karę. Gdy pytaliśmy o koszulę to odpowiadała tak, żebyśmy jak najszybciej wyszli.

  1. Marcin Dymarski ★☆☆☆☆

    Panie nie są zbyt pomocne. Nic się nie da, nic nie można. Będę dwie godziny tłukł się między punktami, żeby zamienić tshirt z rozmiaru na inny rozmiar.

  2. Wiktor Wektor ★☆☆☆☆

    Fatalna obsługa. Panie nie były zainteresowane wejściem klienta do sklepu. Jak już sam poprosiłem o pomoc w wyborze garnituru ślubnego (z kamizelką) Pani oznajmiła, że z kamizelkami nic nie ma i sobie poszła rozmawiać dalej z koleżanką. Nie było krzty chęci, aby cokolwiek doradzić czy poszukać. Nie polecam sklepu choć bardzo lubię ubrania tej marki. Chyba lepiej zrobić jednak zakupy online...

  3. Radosław Walczak ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie. Po wejściu do sklepu pani obsługująca cały czas rozmawiała przez telefon na głośniku (i nie była to rozmowa służbowa) gdy podszedłem o coś zapytac nie przerywając rozmowy odburknela odpowiedź... Więcej tam nie wrócę

  1. Michał Dudczak ★☆☆☆☆

    Fatalna obsługa posprzedażowa, chamskie odzywki, nie potrzebne dodatkowe dyskusje całego personelu na zmianie przy sklaniu reklamacji. Mimo ze wcale nie jestem wymagajacym klientem, ani zlosliwym to ewidetnie czulem ze personel z calych sil wmawial mi bym wyszedl i nie zgłaszał reklamacji, w sposob bardzo nie uprzejmy. Nie polecam.

  2. woch6 ★☆☆☆☆

    Obsługa na bardzo niskim poziomie. Brak jakiegokolwiek zainteresowania Klientem, a przede wszystkim chęci udzielenia pomocy ze strony sprzedawczyń. Nie polecam sklepu Bytom w Port Łódź.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bytom. Sklep z odzieżą męską?

Bytom. Sklep z odzieżą męską znajduje się przy Pabianicka 245, Górna, 93-457 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bytom. Sklep z odzieżą męską?

Można skontaktować się z Bytom. Sklep z odzieżą męską pod numerem +48 728 542 472

Jak można dotrzeć do Bytom. Sklep z odzieżą męską?

Do Bytom. Sklep z odzieżą męską można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements