Opinie

  1. Aleksandra Skrzyniarz ★★★★★

    Podziwiam pracowników za opanowanie i profesjonalizm w sytuacji która miała miejsce ostatnio. Agresywny klient wykłucał się, rzucał wykgaryzmami i groził pracownikowi. Sprzedawca spokojnie próbował wyjaśnić sytuację (chodziło tylko o problem z wydaniem reszty) jednak klient czuł się na tyle poszkodowany że zaczął go wyzywać. Oczernił pracownika w internecie i sugeruje że powinien przejść szkolenia. Mam nadzieję że pan klient następnym razem zamiast zatruwać ludziom życie (również innym kupującym) wybierze troszkę więcej empatii, wyrozumiałości i zdrowego rozsądku. Gratulacje dla pana sprzedawcy za cierpliwość

  2. Dorota Szklarek ★★☆☆☆

    Pan Edward, piszący o „skandalicznym zachowaniu” pracownika sklepu, chyba zapomniał, że nie był wtedy jedynym klientem, robienie z siebie osoby poszkodowanej w tej sytuacji jest bardzo nie na miejscu, gdzie zwyzywał pan pracownika, groził mu pan oraz naruszył jego prywatność, ponieważ nie miał jak wydać reszty, a teraz dodatkowo Pana ogromnym celem jest, aby zwolnili tego chłopaka z pracy. Można było to załatwić w kulturalny sposób ale po co gdyż zastraszaniem można załatwić wszystko, czyż nie? Trzeba być strasznym hipokrytą, żeby robić takie rzeczy, a potem opisywać to zupełnie inaczej. W tym sklepie pracują ludzie, a nie roboty wiec trochę szacunku by się przydało. Bardzo współczuję pracownikom, którzy teraz pewnie mają jakieś problemy przez jakiegoś buca, a pana bardzo serdecznie nie pozdrawiam.

  3. Zygfryd Karolak ★☆☆☆☆

    Bezczelne i chamskie zachowanie pracownika sklepu nie przysporzyło raczej chluby lecz żenady. Pan potraktował moją żonę i córkę jak by były gorszego sortu. Odmówił sprzedaży gdyż jak twierdził ( Nie mam wydać ze 100 złotych. Chodziło o 19 złotych reszty) Jak szefostwo nie zrobi szkolenia temu człowiekowi i przy okazji pani kierownik którą zawezwał twierdząc że go nagrywałem, a szkoda że tylko zrobiłem zdjęcie, nie sądzę żeby utrzymali się długo na stanowisku. Zawsze można było ooprosić o złotówkę i wydać 20zł lub powiedzieć aby poczekać chwilę aż będzie miał drobne. Ale stwierdzenie że nie ma i nie musi mieć pieniędzy na wydanie a w ogóle nie ma takiego obowiązku jest co najmniej nie na miejscu, to nie budka z piwem tylko sklep znanej marki. Po telefonie i rozmowie z kierowniczką która nie widzi w tym problemu, po prostu ręce opadają. Wielki negatyw Wysłałem dodatkowe informacje na SUPPORT

  1. Wiktoria Żuber ★★★★☆

    cena dość wysoka ale tak czy siak polecam ja kupiłam czerwone dresy za 90 zł pół roku temu (coś takiego) i do teraz trzymają się w dobrym stanie a nie jedno przeżyły

  2. pro gamer ★☆☆☆☆

    Cropp to sklep, który niestety nie spełnił moich oczekiwań. Zakupione ubrania nie były zadowalającej jakości, co mocno mnie rozczarowało. Szczególnie problematyczna była kurtka, którą próbowałem zwrócić. Proces zwrotu okazał się uciążliwy, a obsługa klienta nie była zbyt pomocna. Mam nadzieję, że sklep poprawi swoje standardy obsługi klienta i jakości produktów.

  3. Vadym Maremukhа ★★★★★

    Osobiście dziękuję Patrycji(9 lipca, wieczór) za przemiłą obsługę i szybko dokonany zwrot. Bardzo było mile i jestem baaardzo wdzieczny. P.S. Naprawdę zasługuje na awans!

  1. Wioleta Gabruś ★☆☆☆☆

    Sklep ok ale obsluga straszna. Pani na kasie operyskliwa i chamska

  2. Katarzyna Sma ★★★★★

    Duży i przestronny sklep z różnorodnym asortymentem. Można trafić na korzystne promocje oraz posezonowe wyprzedaże. Jakość w porządku. Sporo przebieralni, a w nich małe siedzenie i dużo haczyków. Obsługa miła. Możliwość płatności gotówką i kartą.

  3. Lena Chodak ★★★★★

    Bardzo fajny sklep tutaj każdy trafi coś dla siebie. Ceny bardzo niskie zwłaszcza teraz jak są wyprzedaże w styczniu.

  1. majkel majkel ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie NIE POLECAM!!! Zakupiłem spodnie lecz dopiero w domu dostrzegłem wadę, niedoszyta nić w poprzek nogawki, która spowoduje dalsze prucie. Paragon niestety był już w koszu. Na drugi dzień zaniosłem spodnie do sklepu w celu zamiany-nie oddania. Dziewczyna przy kasie stwierdziła, że tylko i wyłącznie z paragonem jest możliwa wymiana, nawet nie wyjęła spodni z reklamówki zeby obejrzeć wadę. Dodam iż za spodnie placilem kartą więc bez problemu mogliby po numerze karty odszukać w systemie dowód zakupu. A tak to sprzedają niedoszyte buble i przy okazji nabijają ludzi w butelkę, ponieważ aby naprawić spodnie muszę je oddać do szwaczki co wiąże się z dodatkową kasą. Już nigdy niczego u Was nie kupię.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Cropp?

Cropp znajduje się przy Jana Karskiego 5, Bałuty, 91-062 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Cropp?

Można skontaktować się z Cropp pod numerem +48 785 003 114

Jak można dotrzeć do Cropp?

Do Cropp można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements