Opinie

  1. Tomek Nęcek ★★★★★

    Przyjechałem do Łodzi w celach służbowych ze Slaska ale juz miesiac temu zaplanowałem, że odwiedzę Państwa sklep. Jestem zaskoczony pozytywnie cierpliwoscią pani obslugujacej. Pani Justyna poświęciła mi sporo czasu, kupowałem garnitur, mierzyłem co najmniej kilka rozmiarów, kilka wersji kolorystycznych koszul. Czułem się zaopiekowany i uczciwie oceniany w stylizacjach jakie wybierałem. Na pewno kolejny "garniak" będzie kupiony u Was. Wyszedłem z garniturem, paskiem, krawatem i tylko żal że nie było rozmiaru koszuli którą wybrałem bo byłby komplet. Kaska wydana bez żalu. Zadowolony jestem bardzo !

  2. Krystian Tomalak ★★★★★

    Kupiłem garnitur i jestem niezwykle zadowolony. Jakość materiału, wykonanie oraz idealne dopasowanie przerosły moje oczekiwania. Garnitur prezentuje się elegancko i świetnie leży. Na szczególne wyróżnienie zasługuje obsługa profesjonalna, uprzejma i pomocna na każdym etapie. Doradcy doskonale znają się na swoim fachu, potrafią doradzić rozmiar, krój i dodatki bez żadnej presji. Cały proces zakupu był szybki, komfortowy i w bardzo przyjemnej atmosferze. Zdecydowanie polecam zarówno produkty, jak i obsługę.

  3. Oliwia Owczarek ★★★★★

    Garnitur zamówiony na stronie dotarł dosłownie w jeden dzień!! Wysyłka błyskawiczna, a sposób zapakowania na najwyższym poziomie. Przyszedł na wieszaku, idealnie wyprasowany, gotowy do założenia. W czasach, gdy większość ubrań przychodzi pognieciona w plastikowych paczkach, taki standard obsługi naprawdę robi wrażenie. Świetna jakość od pierwszego kontaktu. Na pewno jeszcze zamówię. Polecam serdecznie

  1. Łukasz Ostrowski (Fotobudka360lodz) ★★★★★

    W Łodzi poszukiwanie garnituru było koszmarem, albo sieciówki, albo sklepy gdzie nowe dostawy ostatnio były 10 lat temu. Ostatnia szansa, i strzał w 100!!! Mega duży wybór! Jednak największym wyróżnikiem są ludzie!! – czuć doświadczenie i pasje w tym co robią! W skrócie, wchodzisz, mówisz czego szukasz. W ruch idzie centymetr, klika dodatkowych pytań i masz dokładnie to czego poszukujesz! Wszystko w serdecznej i profesjonalnej atmosferze!

  2. Joanna Kalinowska ★★★★★

    Serdecznie polecam - Narzeczony ubrany do ślubu od stóp do głów w bardzo, ale to bardzo atrakcyjnej cenie. Garnitur i wszystkie dodatki przepiękne. Największy plus - fantastyczna obsługa; Pani, która się nami zajmowała, świetnie doradziła, wszystko wytłumaczyła, czuliśmy się zaopiekowani.

  3. kszyh78 ★★★★★

    Szeroki wybór garniturów, marynarek, spodni i wszelkich dodatków do stroju. Profesjonalna obsługa doradzi i dopasuje garnitur nawet na niestandardową sylwetkę. Szczególne podziękowania dla pani Patrycji za cierpliwość, uśmiech i kompetencje! Jeden sklep, a wychodzi się z niego w pełni kompletnym sroju wizytowym, od butów po koszulę, krawat, muszkę, pasek i spinki do mankietów. Jak duży wybór, tak i szeroką gama cenowa, na każdą kieszeń. Jestem bardzo zadowolonym klientem i będę tu wracał.

  1. Natalia Rzeźnik ★★★★★

    Z czystym sumieniem polecam każdemu, wybór garniturów ogromny, można się tam ubrać od stóp do głów, obsługa sklepu zawsze uśmiechnięta, miła i pomocna. Jeszcze tu wrócę

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres eGARNITUR ŁÓDŹ /MAGO GARNITURY / GARNITURY NA MIARĘ/ GARNITURY ŚLUBNE?

eGARNITUR ŁÓDŹ /MAGO GARNITURY / GARNITURY NA MIARĘ/ GARNITURY ŚLUBNE znajduje się przy Ulica Generała Jarosława Dąbrowskiego 17D, Górna, 93-177 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do eGARNITUR ŁÓDŹ /MAGO GARNITURY / GARNITURY NA MIARĘ/ GARNITURY ŚLUBNE?

Można skontaktować się z eGARNITUR ŁÓDŹ /MAGO GARNITURY / GARNITURY NA MIARĘ/ GARNITURY ŚLUBNE pod numerem +48 668 972 038

Jak można dotrzeć do eGARNITUR ŁÓDŹ /MAGO GARNITURY / GARNITURY NA MIARĘ/ GARNITURY ŚLUBNE?

Do eGARNITUR ŁÓDŹ /MAGO GARNITURY / GARNITURY NA MIARĘ/ GARNITURY ŚLUBNE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements