Opinie

  1. Honorata Mirzejewska ★★★★★

    Serdecznie dziękuję za bardzo miłą obsługę, za świetne rady, życzliwość i takt w stosunku do klienta. Pani Sławko dziękujemy i z pewnością wrócimy do Pani. Polecam z głębi serca!

  2. Sonia Darzycka ★★★★★

    Po wielu trudnych doświadczeniach w sklepach z modą męską w Manufakturze, trafiliśmy do salonu Recman. Bo niby kupno białej koszuli prosta sprawa, ale jednak nie tak bardzo. W większości przybytków z garderobą dla panów obsługa była zajęta sobą lub nadąsana. Gdy jednak osoba za kontuarem jest sympatyczna, uważna i do tego kompetentna, to sukces murowany. Pani Sławka wspaniale nam doradziła, cierpliwie pokazywała kolejne rzeczy, wyjaśniała co tak, a co nie i sprawiła, że te zakupy były przyjemnością, a nie torturą. Bardzo dziękujemy i na pewno wrócimy po dodatki. (Podpisujemy zgodnie z umową): Uczeń klasy matematycznej z mamą.

  3. Tomasz Kaszuba ★★★★★

    Bardzo miły i pomocny personel. Kolejne udane zakupy. Przy konieczności przeróbek bardzo szybki czas realizacji wszelkich zmian. Salon bardzo czysty , wszystkie produkty wyglądają bardzo reprezentacyjnie na wszelkich platformach. Polecam!

  1. Kamil ★★★★★

    Chciałbym serdecznie podziękować przemiłej Pani ekspedientce, która obsłużyła mnie podczas mojej ostatniej wizyty w sklepie Recman. Jej profesjonalizm, uprzejmość i ogromna cierpliwość sprawiły, że zakupy były czystą przyjemnością. Pomogła mi dobrać idealny garnitur poprawinowy na moje wesele, doradziła w kwestii dodatków i zrobiła to wszystko z uśmiechem i życzliwością. Takie podejście do klienta zasługuje na najwyższe uznanie. Zdecydowanie wrócę i polecam każdemu ten sklep, nie tylko ze względu na świetną jakość ubrań, ale przede wszystkim dzięki wyjątkowej obsłudze!

  2. Mikołaj Walendziak ★★★★★

    Zwiedziłem parę sklepów z garniturami zarówno należących do większej sieci, jak i małych butików warszawskich. Garnitury w w sklepie Recman są wykonane z wysokiej jakości materiałów i wyglądają bardzo stylowo. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pani Karolina która wykazała się elegancją, profesjonalizmem, i niespotykaną wręcz serdecznością. Z przyjemnością kupiłem dwa polecane przez Panią egzemplarze z kompletem dodatków. Dzięki bardzo!

  3. Kicak ★★★★★

    Pierwszy raz w życiu jako dorosła osoba kupowałem garnitur i byłem szczerze zaniepokojony całym wyborem i otoczką. Bez większej wiedzy i doświadczenia w temacie przyszedłem do Salonu Recman za poleceniem przyjaciela i już po chwili niesamowicie uprzejma Pani wzięła mnie w obroty - okiem jak miarką dobrała cały strój i tylko z drobnymi poprawkami +/- 1 rozmiar, miałem cały, kompletny garnitur z butami, krawatem, chustką, a nawet skarpetkami! Tym bardziej jestem pod wrażeniem, bo z reguły moja nietypowa budowa sprawia problemy, ale w tym przypadku wyszło ekstra, szczególnie z butami, tymczasem nawet krawat i chustkę wybrała w takich kolorach, że cały strój nabrał pełnego kształtu. Dawno już nie byłem tak zadowolony z zakupów - w szczególności, że spodziewałem się dnia jeżdżenia po salonach i zmarnowanych godzin, a tymczasem po godzinie wyszedłem zadowolony z ekstra garniturem. Z czystym sumieniem polecam!

  1. Sebastian Potasiak ★★★★★

    Obsługa klienta na wysokim poziomie. Panie z obsługi potrafią świetnie doradzić, mają oko do kolorów, potrafią wyczuć gust klienta i zgodnie z tym dobrać elementy stroju, a do tego chyba mają centymetr w oczach :) Zawsze miałem problem z kupieniem nawet zwykłych, codziennych ubrań - mierzenie 5 różnych rozmiarów spodni, jeżdżenie po całym mieście w poszukiwaniu elementów ubioru, które będą na mnie pasować, to dla mnie standard; z garniturami było gorzej - jeszcze nigdy nie udało mi się kupić garnituru bez konieczności wprowadzenia poprawek krawieckich - było, aż do dzisiaj. Bo dzisiaj, Panie w tymże sklepie, nie dosyć, że trafiały z rozmiarami na oko za pierwszym razem, to jeszcze wszystkie elementy są niemalże jak skrojone na mnie. Pierwszy raz w życiu w kilkadziesiąt minut (z czego większość to było oczywiście moje przymierzanie i zastanawianie się) kupiłem kompletny garnitur z dopasowaną kamizelką, krawatem i dodatkowymi spodniami "casualowymi". Jak najbardziej polecam, nie mam kompletnie żadnych zastrzeżeń. Gorąco pozdrawiam przemiłe Panie z obsługi - na pewno jeszcze wrócę :)

  2. Kamil Jakubowski (Jakubek) ★★★★★

    14.01.2023 kupowałem garnitur na studniówkę. Pani z obsługi bardzo miła, chętnie pomogła wybrać i dopasować cały strój. Na koniec nie obyło się bez drobnego rabatu i kilku gratisów. Sklep godny polecenia.

  3. Mariusz Zakrzewski ★★★★★

    Obsługa na najwyższym poziomie. Panie które mnie obsługiwały były bardzo chętne do pomocy, znalazły krój i rozmiar doskonale pasujący na mnie. Z przyjemnością jeszcze nie raz wpadnę do salonu na zakupy :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon Recman - Garnitury i odzież męska?

Salon Recman - Garnitury i odzież męska znajduje się przy Jana Karskiego 5, Bałuty, 91-071 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon Recman - Garnitury i odzież męska?

Można skontaktować się z Salon Recman - Garnitury i odzież męska pod numerem +48 735 776 064

Jak można dotrzeć do Salon Recman - Garnitury i odzież męska?

Do Salon Recman - Garnitury i odzież męska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements