Super miła obsługa. Pani w okularach w blond włosach bardzo pomocna
Zdjęcia
Opinie
-
Martyna Augustyniak ★★★★★
-
Patrycja Dutkowska ★★☆☆☆
2 gwiazdki tylko dlatego, że moje dotychczasowe wizyty w tym sklepie należały do bardzo przyjemnych. Po wczorajszej jestem bardzo zniesmaczona. Przy kasie przez dłuższą chwilę nikt się mną nie zajął, mimo że Panie mnie widziały. Co mnie wczoraj najbardziej zdenerwowało? Mój rachunek wyniósł 84,99 podałam Pani banknot 100zł powiedziała, że nie ma jak wydać, dysponuje tylko banknotami 20zł, ok, rozumiem, sama pracowałam w handlu także poszłam rozmienić. Wróciłam. Klientka obsługiwana przede mną również zapłaciła wysokim nominałem i tam problemu już nie było. Nie wiem, czy to kwestia znajomości ale nie było to miłe, poczułam się o wiele gorsza tym bardziej, że miny jakie towarzyszyły tej Pani były nie na miejscu
-
Darnikkowska ★★★★★
W dniu 26.05 po godzinie 21:00 obsłużyła mnie przemiła dziewczyna. Pani była sama w sklepie i mimo wszystko bardzo dobrze doradziła mi odnośnie doboru bielizny. Polecam! ❤️
-
Marta ★★★★★
Pani, która mnie obsługiwała, bardzo trafnie potrafiła doradzić i udało się zrobić szybkie, satysfakcjonujące zakupy. Bardzo dziękuję za pomoc. Jedynie Pani chyba (?) kierownik mogłaby zwracać uwagę pracownikom nie przy klientach. Obie panie próbowały mi pomóc, a głośno rzucony komentarz "ale nie obsługujcie we dwie bo zaraz będzie" był nie na miejscu. Z pewnością zgasił zapał do pracy, a laski robią super robotę. Uwagę trzeba umieć zwracać z klasą i nie robić tego przy osobach trzecich. :) bo dobry menadżer czy nawet kierownik zmiany wskaże błędy, ale nie skrytykuje przy widowni, szczególnie takim tonem. A Wy się dziewczyny nie przejmujcie i dzięki za dobranie ekstra bielizny ;* pozdrawiam
-
Melisa Kachar ★☆☆☆☆
Dziewczyna przy kasie w okularach jest niemiła, miałam do zapłaty kwotę 23 zł i dała mi 100 w gotówce, na co otrzymałam odpowiedź, że nie ma reszty i albo zapłacę kartą, albo do widzenia. Wyszedłem bez towaru, bo nie miałem pieniędzy na karcie, pytanie czy jeśli jestem klientem to czy moim problemem jest to, że nie ma reszty od 100 zł?
-
Weronika ★★★★★
Pani Julka przesympatyczna i bardzo profesjonalna. Nareszcie dobrze dobrany stanik bez drutu który się przyjemnie nosi. Obsługa miła kulturalna i przedewszystkim profesjonalna oraz bardzo pomocna. Chętnie wrócę ❤️
-
pabe 71 ★★★★★
Super panie! Mega sympatyczne
-
Delfina Litwin ★★★★★
Bardzo miła obsługa, w szczególności pani Zuzia. Polecam!!!
-
Aleksandra Mruk ★★★★★
Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście i dbanie o zadowolenie klienta :))
-
Pyza ★☆☆☆☆
Zakupiłam tutaj rajstopy M/L. W domu okazało się, że są o wiele za krótkie, a są dostępne jedynie dwa rozmiary. Po zakupie dowiedziałam się dopiero, że ten model przeznaczony jest na niskie osoby o czym w sklepie nie zostałam poinformowana. Pani nawet doradzała ten rozmiar widząc mój wzrost. Oczywiście nic nie da się zrobić. Pieniądze wyrzucone w błoto. Oszukiwanie klienta.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Tezenis?
Tezenis znajduje się przy Drewnowska 58, Bałuty, 91-002 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Tezenis?
Można skontaktować się z Tezenis pod numerem +48 519 352 400
Jak można dotrzeć do Tezenis?
Do Tezenis można dotrzeć, korzystając z poniższego linku