Opinie

  1. Marta ★★★★★

    Chcielibyśmy bardzo podziękować w wyborze oraz dopasowaniu garnituru ślubnego przesympatycznej Pani Joli, która wykazała się ogromną wiedzą, doświadczeniem oraz zaangażowaniem. Obsługa na najwyższym poziomie. Serdecznie polecamy salon Giacomo Conti Manufaktura!

  2. Monika Górczyńska ★★★★★

    Bardzo sympatyczna i pomocna obsługa pani Igi. Wybieraliśmy dla narzeczonego ślubny garnitur, co prawda wybór był prosty, bo garnitur od razu wpadł nam w oko, ale wybór muchy, spinek, butow i koszuli Pani Iga bardzo nam ułatwiła. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie,polecam każdemu to miejsce.

  3. Karol Klonowski ★★★★★

    Do sklepu wszedłem zupełnie przypadkiem i bez przekonania zakupu ponieważ w poprzednim sklepie już miałem wybrany produkt, w tym miałem tylko porównać ceny i się "rozejrzeć". Jednak zaczepiwszy Panią Ige z obsługi urzekła mnie jej porada i chęć pomocy w doborze porządnego ubioru. Dodatkowo przedstawiła mi super ofertę promocyjną dzięki której nie tylko wyszedłem ze sklepu z całym zestawem ale bylem wielce zadowolony i jak to rzadko mi przychodzi.. nie zmordowany przymierzaniem ubrań. Zdecydowanie polecam sklep 5/5 Obsługa Iga 5/5.

  1. Anna Krysińska ★☆☆☆☆

    Obsługa miła. Pani Ania doradziła dobrze w doboru garnituru dla Pana Młodego do momentu przeróbki spodni. Spodnie pozostały w salonie do przerobienia. Miała być doszyta napa przy guziku (ponieważ jej brakowało) do zapięcia spodni i miały być one zwężone. Po kilku tygodniach mieliśmy odbiór. Co się okazało spodnie zostały zwężone ale napa metalowa nie została nabita, ponieważ nie mają takiej maszyny. Pani, która wydawała nam spodnie powiedziała że może nam dać 20% zniżki na kolejne zakupy, a my możemy sobie pójść do punktu krawieckiego to zrobić koło auchun.... ślub za 10 dni i kolejne stresy... dziś 3 dni przed ślubem pan młody mierzy garnitur i co ? Kolejny dramat... guziki odpadly od kamizelki. Nie zostały jeszcze zapięte a już zaczęly odpadać. Porażka firma. Słaba jakość. Omijajcie to miejsce....

  2. Marcin Waszczyk ★★★★★

    Chociaż nic nie kupiłem, a było bardzo blisko, to bardzo dziękuję Pani z obsługi (wysokiej brunetce) za szczere chęci i fachową pomoc. Obsługa pierwsza klasa. Koleżanki ze sklepów obok mogą przyjść do Pani na lekcje z obsługi klienta (wyłączając Evenemen :-). Gdyby nie brak rozmiaru kupiłbym ten garnitur granat z kratą:-) Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Polecam ❗️

  3. Dorota Szymborska ★★★★★

    Byliśmy dziś na zakupach w tym sklepie. Chcemy podziękować Pani Pauli za profesjonalną obsługę, życzliwość i doskonałe wyczucie smaku przy doborze garnituru i dodatków. Trzeba przyznać, że nie zawsze można spotkać tak ciepłe osoby i pełne inicjatywy. Spędziliśmy trochę czasu w sklepie i dało się zauważyć, że pozostałe Panie z obslugi, doskonale znają się na rzeczy. Podziękowania również dla Pani krawcowej za pieknie wykończone spodnie. Pozdrawiam Dorota i Leszek

  1. lidia Lidka ★★★★★

    Kiedy pierwszy raz przekroczyliśmy próg sklepu, powiedzieliśmy, że jeszcze się zastanawiamy i chcemy pooglądać w innych sklepach smokingi. W rezultacie wróciliśmy bo tu był najlepszy wybór. Potem okazało się, że nie tylko jest bogata oferta również obsługa jest miła i pomocna. Pani Agnieszka sprawiła, że syn poczuł się wyjątkowo. Krawcowa, która jest na miejscu sama zaznaczyła poprawki, które miały znaczący wpływ na efekt końcowy. Gorąco polecam salon Giacomo Conti w Manufakturze z pierwszoligową obsługą !!!

  2. Anna Wróbel ★★★★★

    Świetna obsługa, wraz z narzeczonym udaliśmy się do sklepu po garnitur na ślub. Pani Agnieszka świetnie się nami zaopiekowała i z wielką cierpliwością, życzliwością i zaangażowaniem przedstawiała propozycje garniturów i smokingów. Oby więcej takich sprzedawców! :) jeszcze raz bardzo dziękujemy:)

  3. Marcin Gucwa ★★★★★

    Perfekcyjny salon z bogatym asortymentem i doskonałą obsługą - już dawno zakupy nie sprawiły mi takiej przyjemności! Duży wybór jakościowej i eleganckiej odzieży w cenach adekwatnych do oferowanych produktów. Największy atut stanowi bardzo miła i profesjonalne obsługa, która potrafi zadbać o klienta i fachowo doradzić w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Serdecznie pozdrawiam Panią Agnieszkę i Panią Jolantę - z pewnością wrócę na kolejne zakupy. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Giacomo Conti?

Giacomo Conti znajduje się przy Drewnowska 58, Bałuty, 91-002 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Giacomo Conti?

Można skontaktować się z Giacomo Conti pod numerem +48 882 805 221

Jak można dotrzeć do Giacomo Conti?

Do Giacomo Conti można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements