Obsługa w salonie jak zwykle profesjonalna! Dzięki pomocy Pani Amelii znaleźliśmy odpowiednią kurtkę, spodnie i czapkę dla męża . Polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Gosia Koniarska ★★★★★
-
Wojciech Jankowski ★☆☆☆☆
Niestety ale zdecydowanie najgorszy salon Vistuli jaki znam. Obsługa traktuje klienta jak wroga. Fenomenem jest dla mnie tylko to, że panie tak długo tam pracują i praktycznie nic się nie zmienia.
-
Mateusz Stępień ★★★★★
Zdecydowana 5! Obie Panie bardzo synaptyczne i pomocne, jednak Pani która nas obsługiwała stanęła na wysokości zadania!
-
Dominika Puchalska ★☆☆☆☆
Najgorszy sklep w całej manufakturze! Może nie tyle sklep co obsługa! Weszliśmy w poszukiwaniu garnituru ślubnego Pani a raczej dziewczyna która była w sklepie zero zaintersowania! Zaczęliśmy ściągać z wieszaków co chcieliśmy. Zniesmaczona całą sytuacją że od 10 minut Pani stoi 3 metry od nas nie mówiąc ani me ani be poprosiłam o sprawdzenie czy są większe rozmiary i tu myślałam że jednak będzie już tylko lepiej.. tak bardzo się myliłam. Pani poinformowała nas że sprawdzi po czym z drzwi za nami wychodzi druga i mówi "nie ma", " nie mamy większych". Pomyślałam ok może i nie ma, ale ich śmieszkowanie w kącie gdy wychodziliśmy było poniżej jakiego kolwiek poziomu obsługi klienta. Nie polecam chyba że w innej lokalizacji.
-
hebe daisy ★☆☆☆☆
Jakość obsługi na żenująco niskim poziomie jak na salon umiejscowiony obok salonów światowych marek. Pani (starsza brunetka) najpierw zatarasowała nam przejście do części salonu, w której wiszą garnitury, twierdząc że garnitury możemy obejrzeć w pierwszej części salonu. Następnie zapytała czy mamy świadomość ile kosztuje marynarka... Niestety ale już nigdy nie przyjdziemy do tego salonu.
-
A Boss ★☆☆☆☆
Za jakość obsługi na żenujacym poziomie , kupiłem garnitur w giacomo conti, myslalem ze taki znany salon Vistula lepiej traktują klientow .
-
Mariusz Panufnik ★☆☆☆☆
Chciałem kupić koszulę Lantier i zadzwoniłem. Powiedziałem jaką i pani powiedziała ze są. Przejechałem cała Łódź a w sklepie okazało się że jednak nie ma. Żart z klienta. Nie polecam!
-
Kalina ★★★★★
Zdecydowanie sklep godny polecenia. Bardzo dziękujemy pani Katarzynie, która pomogła wybrać garnitur ślubny i wszystkie dodatki. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych ;)
-
Kacper Sadowski ★★★★★
Super obsługa, bardzo profesjonalna i miła. Przyszedłem do salonu po tym jak zamówiłem garnitur przez internet i okazał się za duży i była to najlepsza decyzja. Pani w sklepie pomogła dobrać mi odpowiedni rozmiar oraz pokazała kilka rożnych modeli w naprawdę dobrych cenach (pytałem o modele z wyprzedaży). Jestem bardzo zadowolony, przy wyborze obsługa była cierpliwa oraz wytłumaczyła różnice miedzy modelami. Na koniec udało się tez dobrać naprawdę ładne koszule również w dobrej cenie. Napewno jeszcze tu wrócę. Ogólnie bardzo dobry sklep!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Vistula?
Vistula znajduje się przy Jana Karskiego 5, Bałuty, 91-071 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Vistula?
Można skontaktować się z Vistula pod numerem +48 783 781 565
Jak można dotrzeć do Vistula?
Do Vistula można dotrzeć, korzystając z poniższego linku