Opinie

  1. Gosia Koniarska ★★★★★

    Obsługa w salonie jak zwykle profesjonalna! Dzięki pomocy Pani Amelii znaleźliśmy odpowiednią kurtkę, spodnie i czapkę dla męża . Polecam!

  2. Wojciech Jankowski ★☆☆☆☆

    Niestety ale zdecydowanie najgorszy salon Vistuli jaki znam. Obsługa traktuje klienta jak wroga. Fenomenem jest dla mnie tylko to, że panie tak długo tam pracują i praktycznie nic się nie zmienia.

  3. Mateusz Stępień ★★★★★

    Zdecydowana 5! Obie Panie bardzo synaptyczne i pomocne, jednak Pani która nas obsługiwała stanęła na wysokości zadania!

  1. Dominika Puchalska ★☆☆☆☆

    Najgorszy sklep w całej manufakturze! Może nie tyle sklep co obsługa! Weszliśmy w poszukiwaniu garnituru ślubnego Pani a raczej dziewczyna która była w sklepie zero zaintersowania! Zaczęliśmy ściągać z wieszaków co chcieliśmy. Zniesmaczona całą sytuacją że od 10 minut Pani stoi 3 metry od nas nie mówiąc ani me ani be poprosiłam o sprawdzenie czy są większe rozmiary i tu myślałam że jednak będzie już tylko lepiej.. tak bardzo się myliłam. Pani poinformowała nas że sprawdzi po czym z drzwi za nami wychodzi druga i mówi "nie ma", " nie mamy większych". Pomyślałam ok może i nie ma, ale ich śmieszkowanie w kącie gdy wychodziliśmy było poniżej jakiego kolwiek poziomu obsługi klienta. Nie polecam chyba że w innej lokalizacji.

  2. hebe daisy ★☆☆☆☆

    Jakość obsługi na żenująco niskim poziomie jak na salon umiejscowiony obok salonów światowych marek. Pani (starsza brunetka) najpierw zatarasowała nam przejście do części salonu, w której wiszą garnitury, twierdząc że garnitury możemy obejrzeć w pierwszej części salonu. Następnie zapytała czy mamy świadomość ile kosztuje marynarka... Niestety ale już nigdy nie przyjdziemy do tego salonu.

  3. A Boss ★☆☆☆☆

    Za jakość obsługi na żenujacym poziomie , kupiłem garnitur w giacomo conti, myslalem ze taki znany salon Vistula lepiej traktują klientow .

  1. Mariusz Panufnik ★☆☆☆☆

    Chciałem kupić koszulę Lantier i zadzwoniłem. Powiedziałem jaką i pani powiedziała ze są. Przejechałem cała Łódź a w sklepie okazało się że jednak nie ma. Żart z klienta. Nie polecam!

  2. Kalina ★★★★★

    Zdecydowanie sklep godny polecenia. Bardzo dziękujemy pani Katarzynie, która pomogła wybrać garnitur ślubny i wszystkie dodatki. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych ;)

  3. Kacper Sadowski ★★★★★

    Super obsługa, bardzo profesjonalna i miła. Przyszedłem do salonu po tym jak zamówiłem garnitur przez internet i okazał się za duży i była to najlepsza decyzja. Pani w sklepie pomogła dobrać mi odpowiedni rozmiar oraz pokazała kilka rożnych modeli w naprawdę dobrych cenach (pytałem o modele z wyprzedaży). Jestem bardzo zadowolony, przy wyborze obsługa była cierpliwa oraz wytłumaczyła różnice miedzy modelami. Na koniec udało się tez dobrać naprawdę ładne koszule również w dobrej cenie. Napewno jeszcze tu wrócę. Ogólnie bardzo dobry sklep!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Vistula?

Vistula znajduje się przy Jana Karskiego 5, Bałuty, 91-071 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Vistula?

Można skontaktować się z Vistula pod numerem +48 783 781 565

Jak można dotrzeć do Vistula?

Do Vistula można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements