Opinie

  1. Martyna Barańska ★☆☆☆☆

    Bardzo niemiła obsługa. Kierownictwo może zwróci większą uwagę na swoich pracowników, a w szczególności na Panią, która była na zmianie w dniu dzisiejszym po godzinie 12:00 i która ewidentnie minęła się z powołaniem. Pani nie potrafi opanować swoich nerwów, podnosi głos, nie potrafi przeprowadzić kulturalnego dialogu tylko przechodzi od razu do ataku słownego. Arogancja i bezczelność nie powinny mieć miejsca w tym zawodzie. Polecam również douczenie w kwestii przekazywania rzetelnych informacji klientom. Na marginesie tylko dodam, że ceny niestety nie są konkurencyjne więc polecam wybranie innych aptek. Pani Anno, Pani z którą prowadziłam rozmowę była jedyną osobą obsługującą w tym momencie więc nie wiem dlaczego pisze Pani o opinii pozostałych pracowników, których fizycznie nie było. Druga Pani farmaceutka była za budynkiem apteki, ponieważ źle się czuła i to właśnie przez tą Panią zostałam wprowadzona w błąd , gdy pojawiłam się w aptece z receptą uzyskałam informację, że mogę przyjść wykupić szczepienie w dniu szczepienia. Została nawet przedstawiona przeze mnie data wyznaczonego szczepienia więc chyba powinnam była zostać poinformowana, że do tego czasu recepta się przeterminuje. Więc, gdy niedoinformowana wróciłam wykupić receptę niosąc noworodka usłyszałam zarzut, że to chyba ja powinnam wiedzieć ile mam czasu na wykupienie recepty i nikt nie będzie za mnie tego pamiętał. Kultura osobista na fatalnym poziomie. To Państwo pracujecie na stanowiskach, w której posiadacie wiedzę medyczną i powinniście udzielać rzetelnych informacji w tym zakresie.

  2. Ania Hajduk ★★★★★

    W odpowiedzi na negatywną opinię Pani Martyny informuję, że nie da się w aptece zrealizować przeterminowanej recepty jaką Pani posiadała. Uzyskała Pani podpowiedź co można w takiej sytuacji zrobić. Z wyjaśnień pracowników Pani reakcja była nerwowa co mogło wpłynąć na Pani zły odbiór wizyty w aptece. Jednocześnie podkreślam, że personel podlega ciągłemu szkoleniu w zakresie poprawnej obsługi pacjenta.

  3. Ania CH ★★★★★

    Pani Katarzyno w aptece stojąc w kolejce faktycznie nie należy rozmawiać przez telefon.Może to powodować rozproszenie uwagi farmaceuty i błędy w wydaniu leku ewentualnie w informacji o sposobie dawkowania leku.

  1. Katarzyna Woźniak ★☆☆☆☆

    Sama apteka ok. Ale jedna Pani Farmaceutka bardzo niekompetentna (nie zna zasad dawkowania paracetamolu u dzieci - z uporem twierdziła, że wg wieku). Za to pouczanie, że w aptece się nie rozmawia przez telefon (stojąc w kolejce, nie będąc obsługiwanym) przychodzi jej z łatwością.

  2. Mariola TYSIAK ★★★★★

    Ceny w miare niskie. Spory wybor dermokosmetykow.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka PRIMA?

Apteka PRIMA znajduje się przy Ignacego Daszyńskiego 14, 95-070 Aleksandrów Łódzki, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka PRIMA?

Można skontaktować się z Apteka PRIMA pod numerem +48 427 120 693

Jak można dotrzeć do Apteka PRIMA?

Do Apteka PRIMA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements