Zamawianie leków na receptę z posiadanym kodem dostępu może działa, ale aby się przekonać trzeba się dodzwonić 2,5 godziny i 11 nieskutecznych prób.
Zdjęcia
Opinie
-
Krzysztof Dębski ★☆☆☆☆
-
Adi Kaczmarkiewicz ★★★★★
Fachowe podejście do pacjenta, przede wszystkim dbałość o konkrety i pytania które rzeczywiście maja znaczenie w leczeniu. Jestem bardzo zadowolony. Za każdym razem jestem wysłuchany i otrzymuję dobre doradztwo. Szczególnie Pani Ewa robi konkretny wywiad i doradzi co pomoże w dolegliwości, a także Pan Marcin z uśmiechem i żartem potrafi doradzić. Ceny normalne, czesto są promocje, a zamienniki marki firmowej godne polecenia. Polecam! Stały bywalec.
-
Katarzyna Ludwisiak ★☆☆☆☆
Nie polecam. Farmaceuci bez wahania wciskają produkty marki własnej, nie robiąc wywiadu. Dziś dla męża z jelitowka otrzymałam krople na poprawę apetytu i elektrolity od 1 dnia życia, wrdlug dawkowania mąż powinien na raz wypić całe opakowanie... wynika z tego że powinnam stać przy kasie i dokładnie czytać ulotkę, zanim zaufam farmaceucie, brak słów....
-
Lidia Soltysinska ★★★★★
Nie powinnam lubić tego miejsca ale niestety jest ono miejscem gdzie często wracam.Jest to apteka w której zawsze dostaje odpowiednie leki dzięki kompetentnym pracownikom. Zawsze uzyskam fachową pomoc, mają niesamowitą wiedzę, nigdy nie odczułam aby chcieli wcisnąć mi niepotrzebne leki jak to bywa w innych aptekach , że spokojem tłumaczą co z czym i dlaczego. Polecam serdecznie.
-
Emilia ★★★★★
Moje dzieci dosyć często otrzymują od lekarza krople robione na receptę. W tej aptece nigdy nie zostawiono mnie z taką receptą na długo. Uzyskuję lek najczęściej tego samego dnia (co nie jest normą w innych pobliskich aptekach). Obsługa jest bardzo pomocna, empatyczna, mimo trudnego zawodu jaki Ci ludzie wykonują zawsze starają się pomóc choremu.
-
Kamil M. ★☆☆☆☆
Obsługiwała mnie Pani w ciemnych(chyba czarnych) włosach. Od razu dało się odczuć że kolejny klient jej w czymś przeszkadza. Już Panie w Lidlu bardziej pomocne i empatyczne. Wiadomo ta apteka jak Żabka - awaryjnie, jak ma się wybór to się omija.
-
Maria Pikala ★☆☆☆☆
Obsługiwała mnie Pani w ciemnych włosach. Byłam wczoraj w nocy w tym miejscu, Pani w aptece nie pojawiała się przez dłuższy czas więc dzwoniłam dzwonkiem kilka razy. Pani widocznie zdenerwowana życzyła mi więcej cierpliwości, a następnie okłamała mnie że mój kod recepty jest wykorzystany. Dzisiaj sprawdzałam w innej aptece i jest jak najbardziej ważny. To jest nie do pomyślenia, że przez humory aptekarki nie można wykupić leków. Polecam omijać to miejsce.
-
Jus Łuk ★★☆☆☆
Pani w ciemnych włosach bardzo niemiła. 3 razy dałam jej szansę. 2 razy przez mikrofon (ok, może nie umie mówić przez mikrofon), ale trzeci raz normalnie w sklepie. Pani jest ewidentnie zmęczona tą praca i klientami. Wzdycha, chamsko odpowiada. Dzisiaj mąż realizował receptę, przyjechał i mówi, że taka niemiła kobieta go obsługiwała. Zapytałam czy w czarnych włosach-potwierdzil...
-
Jar Nil ★★★★★
Miła obsługa. Czynne 24 godziny. Ja na tak maly lokal duzy asortyment.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Apteka Dr.Max (7:00-22:00)?
Apteka Dr.Max (7:00-22:00) znajduje się przy Retkińska 79c, Polesie, 94-004 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Apteka Dr.Max (7:00-22:00)?
Można skontaktować się z Apteka Dr.Max (7:00-22:00) pod numerem +48 426 867 214
Jak można dotrzeć do Apteka Dr.Max (7:00-22:00)?
Do Apteka Dr.Max (7:00-22:00) można dotrzeć, korzystając z poniższego linku