Opinie

  1. Magdalena Zielińska ★★★★★

    Robiłam dziś w aptece zakupy. Obsługiwała mnie pani w krótszych włosach i okularach. Naprawdę dawno nie spotkałam się z tak empatycznym farmaceutą. Pani wszystko dokładnie wytłumaczyła. Nigdy nie czułam się w aptece tak „zaopiekowana”. Mam aptekę bliżej pod swoim domem natomiast już wiem, że będę przyjeżdżać właśnie do tej na zakupy. Aż miło zostać tak przyjaźnie potraktowanym! Nie zdarza mi się pisać opinii na Google ale przysięgam, że dosłownie ta wizyta zrobiła mi dzień! Oby więcej takich osób :)

  2. krystyna kow ★★★★★

    Od lat korzystam z zakupu leków w tej Aptece, i mogę powiedzieć , iż obsługa klientów jest na najwyższym poziomie pod każdym względem.

  3. Natalia Pyskło ★☆☆☆☆

    Wczoraj realizowałam receptę na żel Duac – okazało się, że trzeba go zamówić. Pani poinformowała mnie, że będzie dostępny następnego dnia i podała konkretną godzinę. Przyszłam zgodnie z ustaleniem, ale mimo że żel był już w aptece, pani nie wiedziała, gdzie go znaleźć. Widać było bałagan przy lekach. Straciłam zaufanie do tej apteki i zmarnowałam swój czas.

  1. Yekaterina Zajko ★★★★☆

    Poza częstymi długimi kolejkami oraz młodymi Magistrami, którym jeszcze Ciut brakuje doświadczenia oraz pewności siebie (co do niektórych), stary "Olimpijski" personel jest życzliwy, uprzejmy i zawsze pomocny, z obserwacji mogę nawet stwierdzić, że jest bardzo cierpliwy względem osób starszych . Ceny, jak w każdej aptece, zmienne, leki raczej dostępne od ręki, bądź możliwe do zamówienia z odbiorem jeszcze tego samego dnia. Dużym plusem jest to, że na miejscu są realizowane recepty na leki "robione"!

  2. Burbogon ★★★★☆

    OK. Dostałem lek który ciężko dostać w innych aptekach,obsługa sympatyczna.

  3. Katarzyna Piszczek ★☆☆☆☆

    Brak mi słów co do tego miejsca. Przyszłam po poradę dotyczącą leku doraźnego na przeziębienie dla 2 letniego syna... Pracownik tej"wspanialej" apteki dał mi lek dla dziecka od 6tego roku życia... Kpina! Wszystko z oburzeniem jakby pracowali tam za karę... Polecam omijać szerokim łukiem.

  1. Katarzyna P ★☆☆☆☆

    Brak mi słów co do tego miejsca. Przyszłam po poradę dotyczącą leku doraźnego na przeziębienie dla 2 letniego syna... Pracownik tej"wspanialej" apteki dał mi lek dla dziecka od 6tego roku życia... Kpina! Wszystko z oburzeniem jakby pracowali tam za karę... Polecam omijać szerokim łukiem.

  2. Kajteq113 ★☆☆☆☆

    Pracownicy tej apteki okłamują klientów blokując recepty mimo informacji, że leki zakupię w innej aptece

  3. Krystyna Penier ★☆☆☆☆

    Byłam wierna tej aptece , ale od dłuższego czasu jestem na NIE . Część leków na receptę na popularne schorzenia Polaków brakuje w aptece.Odbiór na następny dzień. Sytuacja systematycznie się powtarza. Kilka dni temu chciałam kupić lek na nadkwasotę żołądka bez recepty , usłyszałam że leki na nadkwasotę są tylko na receptę. W innych aptekach , nie mam problemów .Nie ma również dodatkowych komentarzy. Kolejka przed apteką od dawna zginęła. Najdłuższa, rzadko to trzy osoby.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka Słoneczna?

Apteka Słoneczna znajduje się przy aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 12, Polesie, 94-042 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka Słoneczna?

Można skontaktować się z Apteka Słoneczna pod numerem +48 426 898 299

Jak można dotrzeć do Apteka Słoneczna?

Do Apteka Słoneczna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements