Opinie

  1. B B ★★★☆☆

    Dziś, 16.11, przed godziną 15 spotkałam tu agresywną i opryskliwą panią farmaceutkę (była to starsza pani z lekkim zarostem). Jeszcze nigdy w Łodzi nie spotkałam się z takim chamstwem w stronę klienta, komuna dawno się skończyła, może warto odesłać osobę pracującą najwyraźniej za karę na przymusową emeryturę? Trzy gwiazdki, bo sytuację uratowała druga pani, bardzo miła i pomocna, która sprzedała mi witaminy w dobrej cenie

  2. Wiktor Krużyński ★★★★★

    Cieszę się, że na mapie Łodzi jest taki punkt, jak apteka Cito. Największym plusem jest to, że jest czynna codziennie przez całą dobę. Nieraz już ratowała mnie, kiedy inne apteki były zamknięte. Polecam

  3. Karolina Hanzl ★☆☆☆☆

    Przyszłam do apteki po leki w nocy kilka dni temu ze względu na bardzo silny ból gardła i przeziębienie. Wśród leków, które kupowałam była witamina C. Pani farmaceutka sprzedała mi absurdalnie drogi lek - zapłaciłam 39 zł za 30 tabletek. Niestety byłam tak chora, że nie zorientowałam się na miejscu, zresztą i tak nie było mowy o wyborze - nie widziałam jaki produkt kupuję dokładnie, a tylko został mi podsunięty terminal do zapłaty przez okienko. Dopiero w domu zorientowałam się o zaistniałej sytuacji. Pozostawią to u mnie bardzo duży niesmak - jest to ewidentne wykorzystanie sytuacji w celu nabicia wyższej sprzedaży.

  1. Moira ★☆☆☆☆

    Dzisiaj pani farmaceutka była bardzo niemiła, gdy zapytałam ją o zamiennik leku którego szukałam (aurogastro), zaczęła na mnie KRZYCZEĆ że ona nie wie, bo skoro nie ma w sklepie, to ona tego nie zna i ja nie powinnam oczekiwać że ona wie jaka to jest substancja. Poczekałam aż pani przestanie się drzeć żeby poinformować ją ze substancja jakiej szukam to butylobromek hioscyny. Wtedy niechętnie poszła sprawdzić, ale nie zdziwilabym się gdyby okazało się że poszła tylko udawać że szuka. Ja mogę się śmiać z tej sytuacji, bo akurat nic mi nie dolegało, ale gdybym przyszła w bólu, z mdłościami czy po prostu chora, to takie traktowanie wpłynęłoby niesamowicie negatywnie na moje samopoczucie. Z innymi farmaceutkami, które pracują w tej aptece nie mam problemu, ale ta pani była okropna!

  2. Habereczka ★★★★★

    Apteka całodobowa. Przy przystankach autobusowych i na wprost rynku Barlickiego. Spory ruch. Spokojna i pomocna obsługa.

  3. Ewa Krefft-Bladoszewska ★☆☆☆☆

    Apteka całodobowa chyba tylko z nazwy, bo nikt nad ranem nie otwiera.

  1. Daniel Nozhkin ★☆☆☆☆

    Zero profesjonalizmu. Moja dziewczyna miała do odebrania pilną receptę. Pani wstała powiedziała że nie ma internetu i jej nie wczytuję, olała to totalnie i poszła spać dalej. Gratuluję podejścia do klienta! Brak jakiejkolwiek reakcji, żenada. Po coś jednak jest apteka całodobowa nie tylko po to żeby sobie wieczorem w niej spać.

  2. Agnieszka Maronska ★☆☆☆☆

    Na nocnej zmianie śpią i ciężko się dodzwonić żeby kupić leki , 30minut dzwonienia dzwonkiem poczym pani z laską zaspana twierdzi że dzwonek nie działa . Nie polecam

  3. Sebastian ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam, fatalna obsługa, pani bezczelnie rozmawiała z koleżanką z pracy zamiast podejść do kasy, była bardzo nieuprzejma, po zapytaniu o lek miała do mnie pretensje, że nie podałem jej formy leku, co jest osobiście jednym wielkim absurdem, ponieważ to logiczne że sama powinna o to zapytać. Bardzo martwi mnie również jej poziom wiedzy, gdyż nie zna podstawowych pojęć, między innymi czym jest lek. Proszę się dobrze zastanowić nad wyborem tej apteki.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka Cito?

Apteka Cito znajduje się przy Stefana Żeromskiego 39, Polesie, 90-624 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka Cito?

Można skontaktować się z Apteka Cito pod numerem +48 426 334 829

Jak można dotrzeć do Apteka Cito?

Do Apteka Cito można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements