Wspaniała apteka Zawsze wszystko jest Zawsze jest otwarta Warto tu przyjechać nawet z końca Łodzi
Zdjęcia
Opinie
-
Ola ★★★★★
-
Jakub K ★★★★★
Profesjonalna obsługa, pozdrawiam szczególnie przemiłe Panie farmaceutki za zawsze miłe i empatyczne podejście do Klienta, Panowie też w porządku jednak uśmiech sympatyczniejszy u Pań;)
-
Marcin Godlewski ★★★★★
Obsługa żetelna i nie naciągają, starają się pomóc. Ceny dobre względem innych znanych sieci aptek.
-
Krzysztof Jedliński ★☆☆☆☆
Jedna z najgorszych aptek pod względem personelu. Jestem pacjentem onkologicznym i przyjmuje morfine . Lekarz powiedział że on nie będzie dilerem i nie ma zamiaru sprzedać ani sprowadzić takich leków." Bo to " narkoryki" jeszcze za darmo bym dostał bo z refundacją. Odradzam z pewnością to miejsce. Trzymajcie się zdrowo ludzie . Ja strasznie cierpię ale muszę Czaem wyjść do apteki. A w tej najbliżej taki osobniki bez empatii pracują. Wstyd . Wstyd !
-
Monika Gralak ★★★★★
Bardzo pomocni farmaceuci! Moja ulubiona apteka w tej części Łodzi
-
J R ★☆☆☆☆
Nikomu nie polecam tej apteki 1 gwiazdka to i tak za wiele Proszę wczytać się w ustawę "Co do zasady....." chyba każdy ma prawo się pomylić a pieniądze za leki drogą nie chodzą, może innemu pacjentowi byłyby potrzebne Brak zrozumienia, już nigdy nikt z mojej Rodziny, znajomych i wiele innych osób nie skorzysta z Państwa apteki, będzie omijał ją jak najdalej, wystarczy być człowiekiem i mieć trochę zrozumienia
-
Kuba Baczyński ★☆☆☆☆
Beznadziejna obsługa, Pani przede mną 20minut stała w sprawie recepty, gdy wszedłem do środka okazało się że zamiast recepty Pani umawia sobie wizytę w przychodni a wraz ze mną pod apteką stoi 4 innych w kolejce, na pytanie czy nie można otworzyć drugiej kasy, lub przeprosić Panią by załatwiła swoje sprawy na boku bo inni chcą tylko wejść i wyjść jak najszybciej usłyszałem od Pana opryskliwe "NIE", jakby był obrażony na cały świat że musi tam pracować, i oczywiście za kasą udaje że coś tam przekłada z opakowania do opakowania. Dwie inne osoby cicho siedzące na zapleczu. W życiu nie odwiedzę tej apteki, z dwojga złego cieszę się że nie zrealizowałem recepty, bo nie dość że beznadziejny personel to jeszcze drogo. Nie pozdrawiam.
-
Zbigniew Pakuła ★★★★★
Serdecznie dziękuję za fachową poradę i lekarstwa dla wnuczki. Pani magister bardzo sympatyczna, pełna empatii i jednocześnie profesjonalna. Konsultacja i leki zadziałały ekspresowo i skutecznie. No i wyszło taniej niż wizyta u lekarza (choć to nie było konieczne) :) Nie pierwszy raz usłyszałem tutaj kompetentną poradę. Pozdrawiam serdecznie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Apteka Europejska?
Apteka Europejska znajduje się przy Zgierska 107, Bałuty, 91-468 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Apteka Europejska?
Można skontaktować się z Apteka Europejska pod numerem +48 426 550 503
Jak można dotrzeć do Apteka Europejska?
Do Apteka Europejska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku