Opinie

  1. kosmo ★☆☆☆☆

    Nieprawdopodobnie niemiła baba w czarnych włosach. Przeklina jak się zdenerwuje. Ma pretensje, że klient nie wie jak działa jej program apteczny. Kłóciła się również z poprzednim klientem, nie wolno się odezwać. Omijajcie szerokim łukiem. A baba niech weźmie sobie z półki coś na wstrzymanie. Utknęła mentalnie z obsługi klienta 25 lat wstecz.

  2. Jakub Bienias ★☆☆☆☆

    Nie polecam, już nawet nie chodzi o to, że bardzo drogo. Obsługa nie miła, szczególnie jeden Pan i Pani. Brak szacunku dla klienta, dzięki któremu w ogóle mają prace.

  3. Maciej Turala ★☆☆☆☆

    Lek zamówiony w środę. Przy odbiorze w piątek okazuje się, że "przecież nie ma tego w hurtowniach" i będzie może za miesiąc... i śmieszno, i straszno...

  1. YFRYT ★☆☆☆☆

    Dramat dramat dramat, już bym zrozumiał, że drogo ale jak drogo i wciskają najgorszą opcję z najwyższą marżą - to człowieka skręca. Czytać skład każdej rzeczy jaką Ci tu zaoferują - nawet witaminę C można dostać w wersji, która zapewne bardziej zaszkodzi nie pomoże!

  2. Urszula Krzyzanowska ★☆☆☆☆

    Nie polecam, jeżeli nie chcesz czuć się oszukanym! Zapłaciłam minim 50 zł. drożej niż zapłaciłabym w pierwszej innej aptece.

  3. -NAGINI- ★★☆☆☆

    Apteka pozostawia wiele do życzenia, dodatkowo lubi być dość droga.

  1. Martin Miller ★☆☆☆☆

    Jak dla mnie bandyctwo w biały dzień… ceny podstawowych produktów 2 lub 3 razy wyższe niż w normalnej aptece. Aptekarz jakby nadąsany, stęka pod nosem gdy wypytuje o dostępność kolejnych leków. Przydałaby sie nowa apteka w tym miejscu !

  2. Martyna Sierocka ★☆☆☆☆

    Gorszej apteki nie widziałam. Cena leku który chciałam kupić 30 zł droższa niż przeciętna za którą kupuje w innych aptekach. Dodatkowo personel średnio ma pojęcie o tym co doradzić pacjentowi no i te slimacze ruchy.... Nie polecam

  3. Johnny Bravo ★☆☆☆☆

    OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. Najgorsza apteka w jakiej byłem kiedykolwiek. Ceny za zwykłe, popularne leki dostępne wszędzie potrafią być 2x wyższe niż w innych aptekach. Obsługę jedyne co interesuje, to namawianie na zakup dodatkowych niepotrzebnych leków po nieodrzecznych cenach.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Forte Vita. Apteka?

Forte Vita. Apteka znajduje się przy Inflancka 45, Bałuty, 91-848 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Forte Vita. Apteka?

Można skontaktować się z Forte Vita. Apteka pod numerem +48 426 170 222

Jak można dotrzeć do Forte Vita. Apteka?

Do Forte Vita. Apteka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements