Miła i pomocna obsługa. Bogato zaopatrzona apteka. Dobre ceny.
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Mastalerz ★★★★★
-
Iwona Hajduczek ★☆☆☆☆
Mija miesiąc bez otrzymania produktów i pieniędzy! ODRADZAM! Złożyłam w drogerii zamówienie na kwotę przeszło 200 zł, paczka została nadana do kiosku, jednak po 1 dniu została odesłana z powrotem. fakt, nawalił inpost, ale po kontakcie z Olmed zostałam zbyta i po tym, jak powiedziałam, że zamówione produkty są mi potrzbne w kilka dni, dowiedziałam się, że mogę sobie dopłacić do kuriera. Dziś mija miesiąc od opłacenia przeze mnie zamówienia, wysłałam w międzyczasie 2 reklamacje i w dalszym ciągu nie otrzymałam od firmy zwrotu pieniędzy. zdecydowanie ODRADZAM.
-
Karolina Sochacka ★★★☆☆
Wyłączono możliwość dodawania komentarzy na ceneo więc piszę tu. Czekałam na zamówienie 10 dni, a ponoć miało dotrzeć do mnie w ciągu 2 dni. Skontaktowałam się mailowo. Wg drogerii zamówienie zostalo wysłane, inpost nie otrzymał przesyłki. Drogeria złożyła reklamacje do przewoźnika-zaginiecie przesyłki... Na szczęście po swojej interwencji dość szybko otrzymałam zwrot pieniędzy.
-
Agnieszka Urlich ★☆☆☆☆
Nie polecam robienia zakupów w tej drogerii. Opłaciłam zamówienie i po kilku dniach (w niedzielę) dostałam maila, że zamówienie nie zostało opłacone a w poniedziałek o 6 rano mail, że jednak opłacone (w żadnym banku o tej godzinie nie ma sesji przychodzącej co sugeruje, że pieniądze były na koncie drogerii przed weekendem). Dodzwonić się na infolinię graniczy z cudem, a odpowiedź na maila pozostawię bez komentarza. Po za tym różnice w cenie produktu i przesyłki przy zamówieniu i na fakturze się mocno różni. Uważam, że jedna gwiazdka to i tak za dużo
-
Ewa W ★☆☆☆☆
Nie polecam. Zamówienie zrobione i opłacone początkiem kwietnia, już mija miesiąc a paczki nadal nie otrzymałam. Po pierwszym telefonie stwierdzili ze paczka została wysłana ale ze maja problemy z firmą kurierską i są w trakcie wyjaśniania:D po kolejnym, że ponoć 2 paczki były o tym samym numerze i dziwnym trafem moja paczka trafila do innego klienta hehe, po kolejnych telefonach, że rozpatrują moja reklamację. Czekam...czekam...czekam...
-
Dorota Krawczyk ★☆☆☆☆
Jedna gwiazdka to i tak za dużo. Jedno wielkie oszustwo!!! W tym momencie czekam na zamówienie 21 dni i do tej pory nie opuściło ono magazynu. Zamówienie zrobione jeszcze w lutym, dwukrotnie zapewniano mnie że paczka zostanie wysłana do końca tygodnia, dwa dni temu dostałam potwierdzenie wysłania paczki ale opcja śledzenia przesylki pokazuje, że paczke anulowano 3 dni przed tym mailem. Po dzisiejszym telefonie okazuje się, że informacja o wysłaniu nie oznacza, że paczkę wysłano bo jak usłyszałam, "postaramy się aby paczkę wysłano do końca tygodnia". Pierwsze i ostatnie zakupy tutaj.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Apteka Olmed?
Apteka Olmed znajduje się przy Księcia Władysława Opolczyka 17, Widzew, 92-417 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Apteka Olmed?
Można skontaktować się z Apteka Olmed pod numerem +48 501 614 261
Jak można dotrzeć do Apteka Olmed?
Do Apteka Olmed można dotrzeć, korzystając z poniższego linku