Opinie

  1. Janina Jeruzal ★★★★★

    Miła obsługa ,dobre produkty Polecam

  2. Piotrek Kamiński ★★★★☆

    Sklep firmowy miła obsługa ale niestety ceny jak ceny ale koszulki i majtki nie trzymają rozmiaru zaniżona

  3. MAŁGORZATA C ★☆☆☆☆

    Nie polecam sklepu. Bardzo duży problem ze zwrotem pieniędzy przez sklep. Wysłałam maila, dzwoniłam do firmy z prośbą o zwrot swoich pieniedzy. Niestety pani obiecała że będzie przelew ale niestety to tylko obiecanki. Firma traktuje swoich klientów nie poważnie.

  1. Jaśmina Plencler ★★★★★

    Pierwszy stanik tego producenta dostałam w prezencie, ale pokochałam na tyle ich wygodę (urodę akurat trochę mniej, bo niestety większość biustonoszy na duże piersi nie jest w moim guście, ale to akurat jest wada ogólna tego produktu również u innych producentów), że używam ich już kilka lat - co jakieś 1,5 roku zaopatruję się w nowe 3 egzemplarze. Pracownicy firmy to przemili ludzie, bardzo nastawieni prokliencko, niezależnie czy to panie w sklepie, czy szwaczki, czy szef. Wiele, wiele lat szukałam stanika, który nie będzie ranił, a w Virginii mogę nawet spać! Serdecznie polecam!

  2. jacek h ★★★★★

    Pomogą wam kobiety warto tam jechać duży wybór polecam

  3. Magdalena K-G ★★★★★

    Wspaniała obsługa w sklepiku firmowym. Profesjonalne super doradztwo i przemiła atmosfera. Szczerze polecam.

  1. Marta Wolanowska ★★★★★

    Dzisiejszą wizytę będę wspominać bardzo miło. Miejsce posiada parking, Panie bardzo przesympatyczne, zostały dobrane super biustonosze. Duży wybór kolorystyczny, oraz wzorów. Biustonosze gładkie, z koronką itp :) Bardzo dziękuje za pomoc i na pewno do zobaczenia.

  2. Joanna K ★★★★★

    Uwielbiam to miejsce! Panie zawsze miłe, uśmiechnięte i chętne do pomocy. Kameralna atmosfera, indywidualne podejście do klienta. Mimo, że jestem wybredna, Panie zawsze stają na wysokości zadania i starają się coś znaleźć, zaproponować. Bardzo ważne jest to, że mimo, że sklep jest niewielki, są dwie przymierzalnie, więc zazwyczaj sprawnie wybiera się swoją ukochaną bieliznę. Sama bielizna jest wytrzymała i piękna. Bardzo ważne jest również to, że Panie pomagają w doborze pierwszego profesjonalnego stanika. Polecam gorąco!

  3. Magdalena Wozniak ★★★★★

    Mały przytulny salon. Bardzo atrakcyjne ceny, dostępne prawie wszystkie modele. Profesjonalna obsługa. Panie są bardzo miłe i pomocne, potrafią doradzić. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Corin. Salon firmowy?

Corin. Salon firmowy znajduje się przy Lutomierska 48, 95-200 Pabianice, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Corin. Salon firmowy?

Można skontaktować się z Corin. Salon firmowy pod numerem +48 422 270 058

Jak można dotrzeć do Corin. Salon firmowy?

Do Corin. Salon firmowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements