Alles znam od lat, kupowałam tam bieliznę do karmienia piersią, jest bezkonkurencyjna - piękna i wygodna. Pozostały asortyment także jest wygodny, dobrze leży i wspaniale podkreśla kobiece walory. Niestety kontakt z obsługa to był koszmar, Panie były nadęte, nieuprzejme i robiły łaskę, że muszą pracować. Ostatnio weszłam z dusza na ramieniu i przeżyłam szok! Doradzała mi Pani - młoda, fajna Kobieta( niestety nie spojrzałam na imię) i jestem zauroczona ! Uprzejma, przemiła, kompetentna - kupiłam 4 biustonosze i z pewnością to będzie teraz mój sklep.
Zdjęcia
Opinie
-
Magda Sz ★★★★★
-
Наталія Воловецька ★★★★★
Byłam dzisiaj 2 raz! I teraz na pewno będę stałym klientem! Dziewczyny fantastyczne! Bielizna jakościowo wywołuje zaczarowanie ❤️ Dziewczyny naprawdę mają podejście do klienta i oczywiście bogatą wiedzę którą pomaga dobrać bieliznę dla każdej Pani, kobiety, dziewczyny:) Polecam wszystkim!
-
Agnieszka Praźmowska ★★★★★
Sklep zawsze omijałam szerokim łukiem względu na cenę asortymentu, jednakże w końcu się skusiłem i weszłam , i tu doznałam podwójnego szoku. Szeroki wybór asortymentu , piękne kolory i fasony, ale wisienka na torcie okazała się obsługa salonu. Pani Ania, mega podejście do klienta, bardzo zaangażowana w swoją prace , przemiła i uśmiechnięta osoba. Dzisiaj wróciłam tam drugi raz, i ponownie jestem dopieszczona. Na pewno jeszcze nie jednego zakupu dokonam w tym salonie. Polecam serdecznie , to miejsce .
-
Stefan Kowalski ★★☆☆☆
Moja małżonla używa bielizny z tego sklepu od szesciu lat i jest niej bardzo zadoeolona. Obsługa zawsze była ma wysokim poziomie z dużą klasą i szacunkiem dla klienta-do dzisiejszego dnia. Pani ktora Nas obsługiwała (czarna odzież i czarne włosy) traktuje klienta jak intruza. Zero empatii i eiedzy. Podała biustonosze w innym rozmiarze niz byl proszony. Udalo nam sie wybrac 2 sztuki ale po podejsciu do lady pani robiła wszystko zeby mie zauważyć klenta. Po zwróceniu uwagi z wieelkim fochem przyjęla opłate za towar.Jesli pani jest feministka to moze niech zwróci uwage na płatnika. Praca w takim sklepie zobowiazuje do wysokiego poziomu kultury zawodowejdo ktorego klienie zdarzyli się przyzwyczaić. Szkoda tracić tak wysoki poziom i reputację
-
Agnieszka Piasecka ★☆☆☆☆
Jest tam taka Pani Agnieszka w czarnych wlosach ktora kompletnie nie nadaje sie do obslugi klienta. Zero wiedzy o asortymencie i obsluga klienta z duzą wyniosloscią. Kontakt z ta Pania jest bardzo trudny gdyz narzuca swoje zdanie i nie slucha co sie do niej mowi. Odpowiada oschle i od niechcenia na pytania zwiazane z doradzeniem...danego produktu . Jestem Panstwa stala klientką od dluzszego czasu i nie naleze do osob ktore komus szkodzą...ale nie jestem w stanie dluzej zdzierzyc tej osoby na salonie. Od 3 tyg wchodze tylko wtedy kiedy nie ma tej pani na salonie. Jednym slowem odstrasza klientow. Jej kompetencja daje wiele do zyczenia. Pozdrawiam i licze na to ze ktoś tą Panią ujarzmi albo zwolni.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Alles?
Alles znajduje się przy Jana Karskiego 5, Bałuty, 91-071 Łódź, Łódzkie, Polska
Jak można dotrzeć do Alles?
Do Alles można dotrzeć, korzystając z poniższego linku