Nowe nie założone jeszcze buty za 329 zł, pomijam fakt że miały być za 249zl ale obslucha przyniosła rozmiar większy but który okazał się droższy. Buty pobrudzone klejem albo nie sklejone dokładnie. Jak wy sprawdzacie te buty przed sprzedażą? No i na koniec odcinanie metek z cenami przy kasie żebyś już nie pamiętał co po ile było, jakiś absurd. Żałuję że robiłem tam zakupy bo blisko nie mam i jak mam teraz je zwrócić? Znowu przyjechać, tracić czas i paliwo?! Bez sensu. Będę odradzał wszystkim cały ten ptak outlet.
Zdjęcia
Opinie
-
Przemysław Wo (kosmo) ★☆☆☆☆
-
Damian Najman ★☆☆☆☆
Ogromnie nie polecam. Zakupiłem buty za 600zł zimowe, gdzie przechodziłem w nich 4 miesiące i materiał na podeszwach starł się. Niska jakość produktów. Reklamacje nie uwzględnili, więc ogromnie nie polecam. Zero dbania o klientów. Brak możliwości wymiany na nowy model i w grę wchodził zwrot gotówki. Oczywiście chciałem sobie na nowy sezon zimowy zakupić kolejną parę w tej firmie, lecz pierwszy i ostatni raz tam zawitam. Oczywiście znajomym moim którzy będą chcieli tam zawitać to Państwa ogromnie też nie będę polecał.
-
Przemysław Dworaczek ★☆☆☆☆
Masakra i żenada. Buty hugo boss za ponad 500zl mialem 4 razy na nodze, szwy puscily z przodu dodatkowo wkładki w butach po tych czterech razach zrobiła się dziura w pięcie w lewej i prawej. Nie ważne ze nawet napis nie kest wytarty i zdarzyło mi się to nigdy w innych butach. Wzieli do naprawy zszyli jakoś te buty ale wkładek juz nie wymienieli, bo ponoć to juz okres użytkowania w nich zrobił dziurę. Przestrzegam sklep schodzi na psy. Narobiłem kilometrów, a oni nawet wkladek nie wymnieli. Pismo oczywiscie do tego że nie mozna się odwołać do prawa kosnumenta, bo wszystko naprawili. Kiedyś oddawali kase lub wymieniali na innet teraz to jest śmieciowy sklep i tyle brak szacunku do klienta.
-
Magdalena Mazurowicz ★☆☆☆☆
Kupowałam u Państwa buty bardzo często od około 3 lat. Przez ten okres zareklamowałam jedną parę. Buty po "naprawie" wyglądają tak, że jedno przejście spowoduje ponowne urwanie wszytego elementu. Czy tak powinna wyglądać naprawa butów za 400 zł? Czekałam na naprawę 2 tygodnie, przyjeżdżam do sklepu po odbiór i otrzymuję buty przy, których reklamowany element zaraz się urwie? Pomijam fakt, że wszyty element buta zastał krzywo oraz mało starannie....... Przy kasie usłyszałam, że mogę się odwołać i złożyć reklamację jeszcze raz.... Wypadałoby naprawiać buty tak aby przy odbiorze klient nie miał zastrzeżeń i nie musiał poświęcać połowy swojego życia na reklamacje i kursowanie do sklepu....
-
Sławomir Kozieł ★★★★★
A ja jestem zadowolony a zarazem zdziwiony że tak szybko rozpatrzyli reklamację w piątek wieczorem buty oddane a w sobotę wymiana na drugie.
-
Marcin Duda ★☆☆☆☆
Co do reklamacji to totalna żenada ten sklep.. pierwsza reklamacja buty naprawione sklejone. Druga reklamacja odrzucona. Ludzie tam nie ma butów za 100zl w tym sklepie żeby takie akcje miały miejsce.. a buty naprawdę mało co użytkowanie.(Lacoste)
-
Mika Kurec ★☆☆☆☆
Tragedia jeszcze raz tragedia. Towar wadliwy buty czy torby nie ma znaczenia bagno . Oddany towar zarówno buty jak i torba reklamacja odrzucona. Nie polecam!!!
-
Radroj ★☆☆☆☆
Ten sklep to totalne dno. Sprzedają buty z ukrytymi wadami i nie uznają reklamacji. Sprawa trafi do rzecznika praw konsumenta. Radzę omijać z daleka jeśli nie chcesz być oszukany.
-
Ola Janiszewska ★☆☆☆☆
Ten sklep to jedno wielkie nieporozumienie. Zareklamowałam buty i otrzymałam opinię, że obuwie było niewłaściwie konserwowane. To jakiś absurd. Żadna konserwaca nie uchroniła by obuwia przed takimi uszkodzeniami jak na zdjęciu. Wniosek jest prosty. Materiały z jakich wykonano buty bardzo słabej jakości. A patrząc po opiniach to nie pierwsza reklamacja rozpatrzona negatywnie. Odradzam wszystkim ten sklep i zakup butów. W pumie reklamowałam dwukrotnie obuwie i nigdy nie było problemu. A ten sklep i "ich rzeczoznawca" to jedna wielka porażka.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres SYMBIOSIS?
SYMBIOSIS znajduje się przy Żeromskiego 8, 95-030 Rzgów, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do SYMBIOSIS?
Można skontaktować się z SYMBIOSIS pod numerem +48 785 680 157
Jak można dotrzeć do SYMBIOSIS?
Do SYMBIOSIS można dotrzeć, korzystając z poniższego linku