Opinie

  1. From Move To Training ★★★★★

    (P)iękne zakupy były to dzisiaj, (U)szcęsliwiły mnie doszczętnie, (L)ekką lecz ciepłą jak u misia, (L)uźną bluzę zakupiłem chętnie, & (B)rak żadnych problemów u Was zastałem, (E)elegancki wystrój do tego uwitał mnie, (A)bsolutnie się zachwycałem, (R)ozmaitością Waszego asortymentu ogromnie. :D

  2. Kamila Znojek ★☆☆☆☆

    Mam ogromne zastrzeżenia do obsługi, a w szczególności do Pana Sprzedawcy,który pracuje tam chyba za karę. Młody człowiek a już zmęczony życiem, ignoranckie podejście do klientów i zero zaangażowania. Jakość obsługi nie zasługuje nawet na tą 1 gwiazdkę.

  3. Justyna Sadowska ★☆☆☆☆

    Kobieta przyjmująca moją reklamację nie zasługiwała na słowo „ dziękuję”. Nie wiem czy była kierownikiem zmiany czy managerem, ale powinno zostać to ponownie zweryfikowane. Jeżeli nie pasuje jej praca na jaką się zdecydowała, to nie powinna mieć kontaktu z drugim człowiekiem. Cytuję : „Następnym razem proszę przyjsc w tygodniu, bo w soboty nie mam na to czasu. Będzie Pani czekać 14 dni, ale i tak ta reklamacja zostanie odrzucona”. Poproszę. Mam nadzieję, że jutro naładuje Pani baterie i znajdzie czas na zrobienie paznokci ;)

  1. Emilia Urbaniak ★☆☆☆☆

    Dzis w sobotę 17.lutego poprosilam pana żeby zdjął bluzę z manekina w rozm xl odmówił twierdząc że nie mogą a na sklepie nie było drugiej w tym rozmiarze pan odsyłał mnie do manufaktury, po prostu nie chciało mu się bo po 10 minutach opuścił miejsce pracy . Bluzę oczywiście kupilam bo zapytałam ponownie panią sprzedawczynię i ta odpowiedziała że nie ma żadnego problemu. Leniwy pracownik to żaden pracownik może powinien poszukać lżejszej pracy skoro nic mu się nie chce. Jego obsluga dramat.

  2. Joanna Rogowicz-Rosiak ★☆☆☆☆

    Odesłałam po wielkich trudach bluzę. Nie otrzymałam zwrotu kasy po ponad 2 tyg. Tragedia sklep internetowy!!!!!!

  3. Amfrix ★☆☆☆☆

    Sam sklep jest naprawdę spoko i choć większość rzeczy raczej nudna, to czasem trafi się coś fajnego, ale jeśli chcesz tam pracować to BARDZO ODRADZAM okropni ludzie i atmosfera wybitnie toksyczna eww + wykorzystywanie studentów bo pod pretekstem pracy na pół etatu w rzeczywistości pracujesz na 3/4 ( 6 godzin na nogach bez przerwy )

  1. Anna Płachecka ★★★★★

    Super sklep. Zresztą wydaje mi się, że istnieje już tyle lat iż wszyscy to znają. Znajdziemy tu masę fajny, bardzo modnych rzeczy. Kurtki, bluzy, spodnie, kamizelki, podkoszulki, swetry, buty i tak można wymieniać bez końca. Nie wspominając już o super perfumach zarówno męskich jak i damskich. Mase znajdziemy promocji, wyprzedaży i przecen. Kto jeszcze nie odwiedził Pull nad Beer polecam.

  2. Галина Тюшнякова ★☆☆☆☆

    Znalazłem w tym butiku kurtkę, która mi się podobała. Był to tylko jeden z innych rozmiarów, których nie mogłem znaleźć. Poza tym kurtka była z rabatem. Kupiłem ją. Kiedy postanowiłem ją ponownie przymierzyć w domu, stwierdziłem, że była dziura w prawej kieszeni i przez dziurę w podszewce.Znalazłem jakieś paragony, wykałaczki i złamany kobiecy paznokieć....Myślę, że ktoś już tę kurtkę nosił...Czy to jest second-hand ?

  3. Paulina Urban ★☆☆☆☆

    Absolunie nie polecam! Brak kultury i dobrych manier u obslugi! W dniu dzisiejszym 26.08 kolo godziny 12 dwie niegrzeczne Panie kasjerki odmówiły obsluzenia mnie ze wzgledu na brak maseczki! Panie mimo tłumaczenia ze moj stan zdrowia nie pozwala na stosowanie żadnych osłon nosa i ust stwierdził ze w takim razie nie mogę dokonać zakupow, podważając moją chorobę. W efekcie zakupów dokonał brat a ja stałam obok... totalnie nie logiczne zachowanie i dyskryminacją chorych osób! Bardzo zle świadczy to o marce !

  1. Natalia Barylska ★☆☆☆☆

    Bardzo duże rozczarowanie. Zamówiłam paczkę. Czekałam tydzień, nic się nie działo. Po moim kontakcie z obsługą okazało się, że ponoć odbiorca odmówił odebrania przesyłki. Oczywiście nie miało to miejsca. Jednak wtedy podałam nowy adres obioru (w obu przypadkach była to żabka). Po kolejnych 5 dniach oczekiwania dostałam informację, że paczka ponownie wraca na magazyn gdyż nie została przyjęta przez punkt odbioru. Automatycznie dokonał się zwrot, chociaż ja nie wyraziłam takiej woli. Tym sposobem po zablokowaniu mi pieniędzy na 2 tygodnie, Pull&Bear nie wywiązał się z umowy, a ja nie otrzymałam zamówionych przedmiotów. Zamierzam zgłosić to wyżej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pull and Bear?

Pull and Bear znajduje się przy Pabianicka 245, Górna, 93-457 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pull and Bear?

Można skontaktować się z Pull and Bear pod numerem +48 783 930 125

Jak można dotrzeć do Pull and Bear?

Do Pull and Bear można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements