Przepyszne jedzenie, bardzo miła obsługa i restauracja przystosowana do dzieci - krzesełka do jedzenia, przewijak w łazience, a kucharz dostosował nawet potrawę dla niemowlaka :) Pan kucharz stworzył również specjalnie potrawę dla znajomej niejedzącej glutenu i laktozy. Wszystko było przepyszne, warto przyjechać do Śremu specjalnie do Włoskiej. Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Przemek Kurpisz ★★★★★
-
Hanna Naganowska ★★★☆☆
Mimo bardzo wysokich opinii tego miejsca miałam nadzieję, że skosztuje tutaj pysznej kawy w towarzystwie tiramisu niestety rozczarowałam się (kawa bardzo słaba, mało aromatyczna, podana bez cukru, tiramisu też bardzo przeciętne). Dodatkowo zanim dostałam ciasto kawa już zrobiła się zimna. Jedyny plus tego lokalu to klimat.
-
Marek Adamczak ★★★☆☆
Zacznę od początku: jedzenie bardzo smaczne. Zarezerwowałem wczoraj stolik godzinę przed przyjazdem. Nie zostałem niestety powiadomiony o tym, że skończyło się ciasto na pizzę, co w restauracji włoskiej nie powinno mieć miejsca. Kelner bardzo frywolny, przeszedł na "ty" już przed wejściem do restauracji. Zamówiliśmy dwie zupy i dwa dania główne (gnocchi). Zupy były podane po ponad 30 minutach oczekiwania (w restauracji nie było wiele osób) - najpierw jedna, po 5 minutach kolejna. Zupy były podane jako talerze, do których samodzielnie z innego naczynia trzeba było nalać sobie zupę. Smak zup - 10/10. Po zjedzeniu zup po 10 minutach dostaliśmy jedną porcję gnocchi postawioną na środku stołu (kelner wytłumaczył, że źle zrozumiał i jeśli sobie życzę kucharz może przygotować drugą porcję. Odmówiłem z powodu oczekiwania - kolejne 10 minut? Nie zmienia to faktu, że danie zjedzone na pół było wyśmienite. Menadżerka restauracji tłumaczyła sytuację następującymi argumentami: - ciasto na pizzę jest w fazach testów, dlatego kuchnia robi go mniej, - kelner się uczy, - wszyscy narzekają na czas oczekiwania "kuchnia sobie dzisiaj coś nie radzi". Zaproponowano nam w ramach przeprosin deser w postaci jagodzianek - odmówiłem, a więc rachunek obniżono o 20%. Jedzenie wspaniałe, ale opuściłem restaurację z ogromnym rozczarowaniem.
-
Anna Krolikowska ★★★★★
Kolejna wizyta i kolejna uczta dla podniebienia. Wszystko pyszne, miła obsługa i klimatyczne miejsce, spokojna muzyczka w tle. Polecam. Szkoda tylko, że nie ma ogródków, ale taka lokalizacja...
-
Piotr Wyrzykiewicz ★★☆☆☆
Pizza i foccacia dojechały ciepłe, ciasto inne niż we wszystkich śremskich pizzeriach i teoretycznie smaczne. Niestety to co powoduje że nie mamy ochoty zjeść we Włoskiej jeszcze raz to przypalenia i brud od pieca nawet na palcach przedstawiony na zdjęciach
-
Roman Bulanda ★★★★★
Witam serdecznie. Wraz z przyjaciółmi odwiedziliśmy piwnicę tej restauracji gdzie panował przyjemny chłód. Zamówiliśmy 3 różne dania, pieczeń z kluskami, schab z kością oraz spaghetti carbonara. Wszystko było bardzo dobre, jedynie spaghetti brakowało trochę przypraw by wyrazić tego dania smak. Wszystko podano w miarę szybko a ceny są naprawdę przystępne oraz bardzo miła obsługa. Warto zajrzeć!
-
Paweł Szroeder ★★★★★
Do restauracji trafiłem dzięki reklamie z Instagrama i po zdjęciach od razu wiedziałem, że muszę tam pewnego dnia zagościć. Po przejechaniu ponad 20 km na miejscu okazało się, że akurat są rezerwacje ze względu na komunie, jednak pomimo to przemiła Pani z obsługi znalazła dla nas stolik i przyjęła zamówienie z uśmiechem. Jedzenie podane szybko, do tego bardzo smaczne, pycha! Szczerze to nie pamiętam kiedy spotkałem tak miłą i serdeczną obsługę, wielka pochwała dla dziewczyn :) Polecam to miejsce :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Włoska?
Restauracja Włoska znajduje się przy Kościuszki 9, 63-100 Śrem, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Włoska?
Można skontaktować się z Restauracja Włoska pod numerem +48 517 326 237
Jak można dotrzeć do Restauracja Włoska?
Do Restauracja Włoska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku