Moja recenzja będzie nietypowa, bo co tu mówić o La Finestre, która jest klasą samą dla siebie i to jest jasne dla każdego Opolanina; nie trzeba udowadniać rzeczy oczywistych. Jeśli chcesz w Opolu poczuć Positano, atmosferę Amalfi czy Capri, przychodzisz na Szpitalną… A ja chcę wam pokazać i pochwalić jak ekipa pani Beatki radzi sobie z trudnym cateringiem i to w najbardziej ekstremalnych warunkach, np. podczas rejsu po Odrze, jak było w moim przypadku rocznicy ślubu: widoki w Opolu jak w Wenecji, a perfekcjonizm załogi La Finestre jak w swoich kątach, choć kołysze jak na Morzu Śródziemnym…. Słów brakuje… Wielkie ukłony!
Zdjęcia
Opinie
-
Dariusz Łątka ★★★★★
-
Monika Bed ★★★★★
Bardzo miła obsługa. Dostaliśmy super miejscówkę przy oknie, było klimatycznie. Jedzenie pierwsza klasa. Bardzo, bardzo smaczne. Polecam. Warto
-
Bogdan Boguś ★★★★★
120% zadowolenia. Przepyszne jedzenie, bardzo profesjonlna obsługa. Każdy znajdzie coś dla siebie co najważniejsze będzie to smaczne, idealnie przyprawione. Wrócimy tam na pewno
-
Daniel Wanke ★★★★☆
Piękne wnętrza, pomocna i akuratna obsługa - jeśli chodzi o jedzenie - było ok. Oczekiwałem trochę większego uniesienia względem dań. Stek z polędwicy bardzo mały, jak na moje oko, było to może 150-160g, do tego od strony ogona lub głowy, przez co był dłuższy i zwężający się, na innych zdjęciach widziałem po wizycie, że stek bywa większy ;) w grubej części był wysmażony idealnie, i był całościowo bardzo smaczny. Żona spoza karty wybrała halibuta - był dość miękki, wolimy go troszkę bardziej przysmażonego aby powstała „skorupka” na zewnątrz. Do tego groszek utopiony w maśle i bardzo maślane puree - gdyby było to podane do drobiu myślę że byłoby smaczniejsze. Tak tłusta ryba jak halibut z tak tłustymi dodatkami była całościowo mdła i brakowało jej jakiegoś przełamania smakowego np w postaci buerre blanc czy vierge - znam Waszych dostawców, i wiem że produkty których używacie są najwyższej klasy Wrócimy z całą pewnością, aby spróbować innych dań, bo najpewniej nie trafiliśmy z nimi odpowiednio :)
-
Agnieszka W ★★★★★
Przesfantastyczne miejsce! Mąż zaryzykował (jestem wegetarianka) i zaprosił mnie tam na naszą rocznicę ślubu. Obsługa na wysokim poziomie, jedzenie przepyszne, deser rewelacyjny a proseco to juz istny raj na ziemi. Ponadto samo miejsce utrzymane jest we włoskim klimacie co urzeka odrazu. Napomknąć mogę ze byliśmy tam kolejny ra z synkiem i też był zachwycony :) pomimo tego że zagadał Pana kelnera który wykazał się nie lada cierpliwością, z uśmiechem na twarzy odpowiadał na każde pytanie po co na co i dlaczego :) Rewelacja , polecam ! Pamiętajcie o jednym w tym miejscu zawsze jest pełno ludzi i warto zarezerwować stolik wcześniej;)
-
BasteQ ★★★★★
Bardzo miłe miejsce , kelnerzy bardzo przyjaźni a jedzonko wyśmienite! Pizza z La Finestra najlepsza w Opolu! Podawana z prawdziwa przepyszną oliwa! Polecam również wina serwowane w tej restauracji to finezja! Dziękuje za gościnę i do następnego zobaczenia!
-
Karolina Cz. (Dolores) ★★★★★
Gustowny i przyjemny dla oka wystrój. Jedzenie znakomite, gorące, smaki wywarzone, obsługa sympatyczna i zorientowana odnośnie dań w menu. Dość długo trzeba czekać na podanie posiłku, ale za taką wielkość porcji i rozpływające się w ustach dania na prawdę warto :) Chętnie wrócę tutaj i to na pewno nie raz!
-
K. G. ★★★★★
Byliśmy na obiedzie urodzinowym, na specjalną okazję zamówiliśmy ostrygi, były drogie, ale warte swojej ceny. Ja zamówiłem steka z warzywami z grilla, porcja mała, ale wystarczająca, aby zjeść a nie nażreć się. Mięso idealne, rozpływające się, przyprawione z głową. Makaron z owocami morza bardzo dobry. Białe wino było wisienką na torcie. Miła i sympatyczna obsługa.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres La Finestra?
La Finestra znajduje się przy Szpitalna 4, 45-010 Opole, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do La Finestra?
Można skontaktować się z La Finestra pod numerem +48 882 818 484
Jak można dotrzeć do La Finestra?
Do La Finestra można dotrzeć, korzystając z poniższego linku