Opinie

  1. Monika Boron ★★★☆☆

    Mam sporo bluzek, sukienek, spodni są fantastyczne . Szkoda że nie ma już sprzedaży detalicznej. Może chociaż jakaś informacja gdzie można kupić? Szukam juz długi czas i nie mogę znaleźć. Czy admin OXYD mógłby jakoś pomóc?

  2. Isilie ★☆☆☆☆

    Od 17 czerwca czekam na przelew za zwróconą odzież. W odpowiedzi na maila z ponagleniem otrzymałam od państwa pytanie - "kiedy zwrot został do nas dostarczony? ". To chyba jakaś kpina... Po kolejnym mailu, w którym wysłałam screen ze strony poczty polskiej kontakt się urwał. Dwa tygodnie temu wysłałam kolejny zwrot, który już dawno został do was dostarczony - sytuacja identyczna. Zero zwrotu pieniędzy i zero kontaktu. Co mam państwu dostarczyć, skoro nie otrzymałam do zamówienia nawet paragonu??? Na siłę wciskacie ludziom towar marnej jakości, a potem robicie wszystko, żeby nie mogli go zwrócić.

  3. Izabela R ★★★★★

    Uwielbiam ubrania z tej firmy. Czasem wstępuję na stronę po 1 rzecz a kupuję conajmniej 5;-) Stylowe, eleganckie i odpowiednio dbane służą dłuższy czas. Można kupić bezpośrednio przez stronę producenta lub przez Allegro.pl. Polecam

  1. Elżbieta Krystek ★★★★★

    Polecam szczerze ten sklep internetowy, bardzo szybka wysyłka, doskonały kontakt z klientem, bezproblemowa wymiana towaru w razie konieczności, a przede wszystkim ubrania super, bardzo dobra jakość i bardzo dobra cena. Zdjęcia oddają w pełni stan faktyczny prezentowanych ubrań. Pozdrawiam :)

  2. Kasia Sapa ★★★★★

    Do zakupu zachęciła mnie znajoma, i muszę przyznać że na w sumie zakupione 4 sukienki do absolutnie żadnej nie mogłabym się przyczepić. Materiał miły w dotyku , oddychający i ładnie się układający na ciele . Przy tym rozmiarówka która jest adekwatna do opisu i pasuje również na "potężniejsze " kobiety. Kolor po praniu nie blaknie. Tego wszystkiego dopina świetna cena jak i również ekspresowa wysyłka;-) już kilka moich znajomych u Was robiło zakupy i było tak samo jak ja bardzo pozytywnie zaskoczone. Jednym słowem sklep godny polecenia;-)

  3. Kasia ★★★★★

    Do zakupu zachęciła mnie znajoma, i muszę przyznać że na w sumie zakupione 4 sukienki do absolutnie żadnej nie mogłabym się przyczepić. Materiał miły w dotyku , oddychający i ładnie się układający na ciele . Przy tym rozmiarówka która jest adekwatna do opisu i pasuje również na "potężniejsze " kobiety. Kolor po praniu nie blaknie. Tego wszystkiego dopina świetna cena jak i również ekspresowa wysyłka;-) już kilka moich znajomych u Was robiło zakupy i było tak samo jak ja bardzo pozytywnie zaskoczone. Jednym słowem sklep godny polecenia;-)

  1. Miss N ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z rzeczy, które zamówiłam. Sukienki i sweter jakościowo bardzo dobre, przyjemne w dotyku, naturalne a ponadto w bardzo przystępnych cenach. Wysyłka ekspres. Zamówiłam rano, a następnego dnia w drzwiach stał kurier. Na pewno wrócę do tego sklepu :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres OXYD?

OXYD znajduje się przy Rzemieślnicza 35, 95-030 Rzgów, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do OXYD?

Można skontaktować się z OXYD pod numerem +48 887 450 451

Jak można dotrzeć do OXYD?

Do OXYD można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements