Opinie

  1. Jeepeto ★★☆☆☆

    Niestety ale słabo i potwierdzam słabe opinie. Zamówiony kurczak na ostro i słodko-ostro po prostu pływał w jakiś tam sosie. Kurczaka bardzo mało, więcej warzyw do tego średnio przygotowanych i masa "zupki". Po zjedzeniu całości w talerzu pozostał płynny sos nie nadający się do niczego. Niestety nie polecam. Dużo klientów, może wiedzą co zamawiać ale dla mnie to miejsce jest już "spalone".

  2. Michał ★☆☆☆☆

    Jeśli szukacie Państwo miejsca, w którym możecie nabawić się zatrucia pokarmowego, to zdecydowanie polecam ;) Moje doświadczenie w Ha-Noi w Świdnicy było pierwszym i napewno ostatnim. Zaczęło się od złożenia zamówienia (wybór spośród kilkudziesięciu pozycji oraz płatność przed podaniem jedzenia): zaczęliśmy od sajgonek - te akurat były całkiem smaczne, potem robiło się tylko „ciekawiej”. Zamówiłem pieczoną „Kaczkę w 5 smakach” i ta liczba była jednocześnie czasem oczekiwania na zamówienie. Kaczka była conajmniej nieświeża, a napewno wysuszona i ewidentnie odgrzana, ułożona dla „niepoznaki” na skwierczącym tłuszczu na talerzu. Niestety - nie dało się tego zjeść, gdyż smak mówił sam za siebie… Bardzo chciałbym znaleźć plusy w tym miejscu, ale po próbie „zareklamowania” tego dania, po podejściu do baru nie zastałem nikogo, również na kuchni i po odczekaniu 10 minut zrezygnowałem z czegokolwiek. Zdecydowanie nie polecam, dawno nie czułem się tak zniesmaczony.

  3. Marcin Haladyniak ★★☆☆☆

    Zupa krabowa czyli paprykowa z mąką i paluszkami rybnymi, nic wspólnego z zupa krabową. Niejadalna. Kurczak w cieście dostateczny. Warunki sanitarne i sam klimat czy wystrój bardzo mierny.

  1. Lena Biolik ★☆☆☆☆

    (makaron z krewetkami)krewetki strasznie gumowe makaron śmierdział był kwaśny brokuł twardy resztki jakiegoś kurczaka czas oczekiwania z 5 min czuć że odgrzane NIE POLECAM najgorszy makaron jaki jadłam..

  2. pongo ★★★★★

    Jedzenie pyszne, świeże, nie rozumiem opinii negatywnych które faktycznie trochę zniechęcają. Byłem pierwszy raz, mimo ze restauracje znam od kilkunastu lat to jednak z kuchnią wschodnią miałem nie po drodze. Polecam bardzo mi smakowało. Cena za osobę 30zl a porcja bardzo duża.

  3. Piotr Wargocki ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce pysznie i nie drogo , polecam sajgonki , kurczaka w sezamie , krewetki w carry.

  1. Sławomir Kaczor ★★★★★

    Fajne miejsce, z klimatem, dobre jedzenie. Miła obsługa. Można też posiedzieć na zewnątrz na tarasie. Dla mnie super. Polecam

  2. Ra Wo ★★★★☆

    Do Ha-Noi tratiłem przypadkiem, jadąc przez Świdnicę do Wrocławia. Wizualanie knajpa jest nieco zaniedbana, określenie „restauracja” jest grubo na wyrost, raczej knajpa czy bar. Toalety w opłakanym stanie. W lokalu zimno, klienci w kurtkach, na dworze 10 stopni. 3/5 W środku nie ma typowego smrodu azjatyckich barów, co uważam za plus. Obsługa zdawkowa, bez żadnego zaangażowania. Danie podane bez sztućców. 2/5. Miejsce do parkowania tuż przy barze, chć nie było jasne, gdzie jest wejście główne. Zamówione danie: wołowina na ostro, cena 27 zł (zestaw z ryżem i surówką). Cena dość wysoka, w dużych miastach to danie potrafi kosztować 23-25 zł. Cena 3/5 Ponadto, porcja nieprzesadnie wielka, dla tych, którzy przywykli do kopiastych porcji u chińczyka, może okazać się za mała. Danie smaczne, typowe dla polskich azja-barów. 4/5. Wołowina wystarczająco miękka do jedzenia. Podsumowanie: przyzwoite, choć dość drogie żarcie w klimacie retro-azja ze średnio przyjazną obsługą. Gwiazdki daję za jedzenie, a nie zimno, obsługę i stare kible, dlatego 4/5.

  3. AnaKo ★★★☆☆

    Jak tylko mam okazję korzystam z usług tej restauracji, ponieważ można tu zjeść solidną porcję smacznego posiłku za niewygórowaną cenę. Inna bajka to obsługa niezbyt przyjemna i mało kompetentna. Prosiłam o podanie zupy oraz sajgonek w pierwszej kolejności. Pani zapewniła mnie, że w takiej kolejności właśnie podają. Niestety, najpierw otrzymałam danie główne a tuż po nim sajgonki... No cóż taka sytuacja w tym lokalu zdarza się nie po raz pierwszy i jest chyba normą. Przydałoby się przeszkolenie z tego zakresu personelu nie tylko tego na sali ale również kuchni. Reasumując za jedzenie dałabym 5 gwiazdek natomiast całokształt bardzo obniża tę ocenę a szkoda! Tylko ⭐⭐⭐

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ha-Noi?

Ha-Noi znajduje się przy Westerplatte 55C, 58-100 Świdnica, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ha-Noi?

Można skontaktować się z Ha-Noi pod numerem +48 788 788 012

Jak można dotrzeć do Ha-Noi?

Do Ha-Noi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements