Opinie

  1. Andy Kowalski ★☆☆☆☆

    Tak na świeżo , parę słów - od ponad 10 lat spędzamy z partnerką sylwestrowe wieczory w Teatrze Lubuskim . Jak do tej pory generalnie się nie zawiedliśmy na repertuarze - ale to co zobaczyliśmy 31 stycznia 2025r to coś poniżej krytyki ... To nie była interpretacja utworu Romeo i Julia tylko oryginał , mówiony językiem z epoki w jakiej powstał . Gdzie tu interpretacja ? tak samo jeśli idzie o kostiumy ...Wszystko za ciężkie , bez polotu , muzyka udaje muzykę i nie wiem gdzie tu taniec - jak w jednym z opisów spektaklu ?! Całkowity brak chemii między aktorami grającymi Romea i Julię . Zdecydowanie spektakl NIE NA NOC Sylwestrową!!!! Chyba tylko poza dziesięciominutowymi reflektorami prosto w oczy!!!! Proszę także autorów repertuaru o wzięcie w przyszłości pod uwagę, że widzowie chcieliby tego wieczoru oglądać i słuchać premierowych występów , a nie powtórek z np. listopada ( które potem bez wcześniejszej informacji występują jako spektakle sylwestrowe ) jakie w przeszłości gwarantował nam niezapomniany Pan Szurmiej. Do tej pory z teatru wychodziliśmy BARDZO zadowoleni, szczególnie tej wyjątkowej nocy , jednak nie wczoraj , przykro bardzo....

  2. Zbigniew Wantuch ★★★★★

    Kameralny, ale świetne spektakle. Ciekawe aranżacje, powiew świeżości. Warto ìść - szczególnie polecam"Gusła" i nowego "Romea i Julię".

  3. Elżbieta Serwin ★★★★★

    Przepiękne miejsce, w atrium galeria, więc nie sposób się nudzić w oczekiwaniu na spektakl.

  1. Piotr Jagielski ★★★★★

    Korzystałem z wypożyczalnia strojow. Super . Przesympatyczna Pani która kompetentnie dobrała strojem przytym uśmiechnięta i pomocna. Jeśli ktoś potrzebuje stroju na bal to gorąco polecam.

  2. Katarzyna Olechowska ★☆☆☆☆

    Żenujący spektakl „Poznaj mojego tatę”! Tanie gagi, prymitywna fabuła i aktorstwo. Pierwszy raz w życiu wyszłam z teatru w czasie spektaklu! Nie wiem co bardziej mnie przeraziło - to że w repertuarze znalazła się taka sztuka, czy to że publiczność chichotała z tych przaśnych tekstów. Krystyna Meissner przewraca się w grobie.

  3. Mati “Doogie” ★★★★★

    Byliśmy pierwszy raz w tym miejscu na spektaklu dla dzieci. Bardzo miłe doświadczenie, wraz z oprowadzeniem przed spektaklem. Myślę, że jeszcze odwiedzimy teatr.

  1. Patrycja Cecot ★★★★★

    Każą wizyta w Teatrze to święto dla Duszy! Rozkosz! Uwielbiam to robić!Każdy spektakl jest zawsze na najwyższym poziomie!

  2. Rajcek Rajj ★★★★☆

    Teatr zawsze oceniam wysoko, zwłaszcza nasz i jego repertuar. Tym razem byłam tu na jubileuszu i widać, że wnętrze wymaga odświeżenia.

  3. Tidestomper ★★★★★

    Byłem drugi raz w życiu. Pierwszy w liceum, drugi ponad 10 lat później. Na pewno tam wrócę, spektakl był bardzo przyjemny. Mega dobre nagłośnienie oraz oświetlenie. Równie dobre mikrofony, bardzo wyraźnie słychać aktorów. Cena biletów dosyć wysoka, wyższa niż do filharmonii to jednak może to kwestia spektaklu tak jak to jest również w filharmonii.

  1. Pafnucy ★★★★★

    Moja córka zaprosiła koleżanki do teatru z okazji swoich 10 urodzin na spektakl Drakula. Dzieciaki, jak i córka megazadowolone i już w holu czekała niespodzianka, o której nic nie wiedziałem w postaci słodkiego poczęstunku i miłego powitania. Jednak prawdziwa petardą były życzenia od aktorów na koniec spektaklu i zaproszenie córki na scenę!!! Totalne zaskoczenie!!! Z całego serca polecam, no i zacznę chyba częściej chodzić do teatru. :) Dziękuję wszystkim Paniom, a w szczególności Pani która była ubrana na czarno w czarnych włosach. :) Pozdrawiam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lubuski Teatr?

Lubuski Teatr znajduje się przy aleja Niepodległości 3, 65-048 Zielona Góra, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lubuski Teatr?

Można skontaktować się z Lubuski Teatr pod numerem +48 684 527 272

Jak można dotrzeć do Lubuski Teatr?

Do Lubuski Teatr można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements