Restauracja z zewnątrz niepozorna, w środku okazuje się być niezwykle klimatycznym, urokliwym miejscem, w którym można poczuć się jak w domu. Przemiły, gościnny Pan kelner wiedział jak zadbać o gości (gdybyśmy mogli, dalibyśmy mu 10 gwiazdek;)). Dania były smaczne, ciekawe, porcje syte. Pan kelner służył pomocą w wyborze potraw i napoi. Karmelizowane brzoskwinie na deser- cudo.
Zdjęcia
Opinie
-
Szymon ★★★★★
-
Karolina Jagodzińska ★★★★★
Wspaniała i aromatyczna kuchnia gruzińska i najlepsza jak dotąd w Łodzi. Fenomenalny i miły Pan z obsługi, który sprawia że czujemy się jak w domu pod każdym względem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rodziną i będziemy polecać.
-
Oleksiy Rudenko ★★★★★
Haszlama (mięso i warzywa zapieczone pod chlebem) to rewelacja! Pyszne, pachnące - szczerze polecam.
-
Anna Anna ★★☆☆☆
Nie chciałam pisać złej opinji ale po tym, jak wróciliśmy z mężem z restauracji i oboje mieliśmy rozstrój żołądka, zmuszona zwrócić uwagę na świeżość produktów. Roladki z bakłażana z pastą orzechową powinny być z granatami, a nie z dżemem truskawkowym, jak nam przynieśli. Szaszłyk z kurczaka to są kawałki mięsa z kurczaka, a nie smażone udka kurczaka z surową cebulą. Wiele dań z menu nie było dostępnych. Uwielbiamy gruzińską kuchnię, ale niestety nie spodziewaliśmy się takiego rozczarowania.
-
Ирина Александровна ★★☆☆☆
bardzo klimatyczne otoczenie. Szczerze mówiąc, dałam się nabrać na atmosferę restauracji. Zaprosiłam męża, zamówiliśmy deskę serów z półwytrawnym winem. sery i wino na 5+. Reszta potraw nas zdenerwowała, Szaszłyk absolutnie nie miał smaku szaszłyka, mgły, węgli, mangal ... a przy samym mięsie był podejrzanie nieprzyjemny zapach. Ziemniaki i pieczywo były pyszne. Chinkali należą do najgorszych. absolutny brak kolendry i ostrej papryki. We wszystkich potrawach brakowało soli, pieprzu i ogólnie przypraw oraz gruzińskich aromatów. 250 zł po prostu wyrzuciliśmy...
-
PITer ★★★☆☆
Miejsce ładne, godne polecenia pierożki Khinkali oraz na deser Paklawa. Reszta dań które wybraliśmy była w porządku, ale nie były to dania, które zamówiłbym ponownie. Wielki minus za dostępność rzeczy z karty: na karcie ok. 7 deserów, a dostępny tylko jeden; na karcie sporo napojów, a dostępne tylko gruzińskie (bardzo słodkie) lemoniady i kompoty; na karcie bardzo ciekawe wódki regionalne, a dostępny tylko bimber (na plus, że całkiem dobry). Do tego awaria terminalu płatniczego. Obsługa poprawna. Biorąc pod uwagę wszystkie plusy i minusy, lokal na 3 gwiazdki - warto spróbować, ale nam chyba jedna wizyta wystarczy.
-
N I ★★★★★
Pyszne jedzenie i bardzo miła obsługa. Miejsce może nie jest super designerskie ale jest bardzo ciepły domowy klimat. Pyszne wino z granatu! Polecam, na pewno będziemy wracać
-
Agnieszka Martyńska ★★★☆☆
Litościwe trzy gwiazdki za miłą obsługę. Nie wiem cóż wspólnego restauracja ma z Gruzją, bo ciężko dociec. Przystawka - pieczarki z gruzińskimi serami i kolendrą.. Średniej jakości pieczarki z żółtym roztopionym serem. Przypraw brak, kolendra może na grządce, bo nie na talerzu. Herbata gruzińska.. Smak - żaden. Jak zwykła herbata, ale 12 zł. Zupa z soczewicą niby ok, ale do niej gruzińskie pieczywo. Ale czy oni naprawdę jedzą ciągnącą się gumę? Na pieczywie nie mają chrupiącej skórki? Dania główne - mięsa w porządku, choć moja kaczka również skórki nie miała. Ziemniaki opiekane - szkoda gadać. Smakowały jakby były zapieczone kilka godzin wcześniej i podgrzane. Przypraw zero. Prezentacja potraw - lata 80-te. Rachunek 180 zł. Absolutnie nieadekwatny do tego, co na talerzach. Acha i jeszcze wystrój. Miało być na bogato i częściowo było. Lustra w złotych ramach, zegar ( ale nie chodził), stare meble. A do tego krzesła z Yiska, plamoodporne koszmarne obrusy, lampki z dżetami i lampionki na stołach rodem z wyprzedaży w Home & You. Parkiet pomalowany olejną farbą na brązowo... Szkoda takiego miejsca na tandetę. Potraw nie fotografowałam, bo nie było czego...
-
Maria Juśkiewicz ★★★★★
Bardzo fajne miejsce na spędzenie czasu w gronie rodziny lub że znajomymi. Duży wybór menu. Trudno się zdecydować. Wybrane dania smakowały wyśmienicie. Wino też super. Obsługa bardzo miła . Można płacić kartą. Polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Elitna Gruzja?
Restauracja Elitna Gruzja znajduje się przy inż. Pilota Wigury 4, Śródmieście, 90-301 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Elitna Gruzja?
Można skontaktować się z Restauracja Elitna Gruzja pod numerem +48 574 161 299
Jak można dotrzeć do Restauracja Elitna Gruzja?
Do Restauracja Elitna Gruzja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku