Opinie

  1. Paulina Duda ★★★★★

    Bardzo miła Pani, uśmiechnięta i pomocna robiłam zakupy 17.11.2025 o godzinie 18:27. Swoją postawą poprawiła mi Pani wieczór, niestety nie pamiętam imienia na paragonie mam tylko numer kasjera 8631 mam nadzieję że firma doceni tego wspaniałego pracownika ❤️

  2. Ann Uzn ★★★★★

    Bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam. Zakupiliśmy całą wyprawkę dla kotka

  3. Michał Rąbek ★☆☆☆☆

    Niestety muszę wystawić negatywną opinię za obsługę w sklepie Maxi Zoo w dniu 18.10.2025. Pytałem o kolczatki dla psa, ale pani z ciemnymi włosami zamiast udzielić mi informacji była niemiła i nieuprzejma. Zamiast odpowiedzieć na pytanie, próbowała wcisnąć mi inny produkt – szelki, ignorując to, o co pytałem. Takie podejście do klienta jest nieprofesjonalne i bardzo zniechęca do zakupów. Liczę, że obsługa zostanie przeszkolona z kultury osobistej i szacunku do wyborów klienta.

  1. Natalia Jóźwiak ★★☆☆☆

    Uprzejmie proszę personel tego sklepu w szczególności Panią w blond włosach aby patrzyła uważnie kto stoi pierwszy w kolejce do kasy i nie przepuszczała pierwszych w kolejce klientów którzy zrobili zakupy na większą kwotę, pomimo tego że miałam jedną rzecz i wcześniej użyłam dzwonka aby przywołać Panią do kasy (w końcu do czegoś te dzwonki chyba służą? ) w pierwszej kolejności została obsłużona Pani która miała " już spakowane zakupy na 300zł " ekspedientka patrząc się na mnie pierwszą stojącą w kolejce obsługuje drugą i nawet nie powie słowa "przepraszam" . Mało tego, wyszła za mną ze sklepu z pretensjami, wolno Waszym pracownikom opuszczać miejsce pracy ? Bardzo lubię Wasz sklep ale z taką sytuacją spotkałam się pierwszy raz .

  2. Michał Tomczyk ★★★★★

    Miła obsługa, stosunkowo duży profilowany asortyment. Niektóre produkty w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Bardzo wygodna lokalizacja to dodatkowy mocny atut sklepu. Chętnie realizuję zakupy w tym punkcie prze okazji cyklicznego zaopatrzenia spożywczego. Polecam sklep z którego usług będę z pewnością korzystał jeszcze w przyszłości. POLECAM

  3. kapekade ★★★★★

    Spory sklep, moja córcia hasała jak sarenka na łące po tym sklepie. Obsługa miła, pyta się czy pomoc. Ceny lekko wygórowane lecz z rabatem 5% PRAWIE takie jak na cudownym wynalazku tego stulecia zwanym internet. Nie ma wielu najlepszych firm, w większości produkty przeciętne jakościowo.

  1. Urszula Bartosik ★★★★★

    Fantastyczne miejsce dla zwierzomaniaków, bardzo duży asortyment, miłe i kompetentne Panie z rozmowy wynika, że posiadają dużą wiedzę na temat zwierząt a jeśli nie posiadają starają się ją zdobyć, widać że są tam z powołania.Sklep czysty, uporządkowany, miłym zaskoczeniem jest zbiórka pokarmu, propozycja zakupu ( dla chętnych ) a następnie podarowanie jedzonka dla Schroniska dla Zwierząt. Świetny pomysł na darmowe gazetki o miliusińskich. Wielki minus to lokalizacja sklepu, od roku usytuowany na uboczu, ukryty pośród innych nieużytkowanych lokali, mało klienta- nie widzę innej możliwości jak potrzeba mocnej reklamy ! Nie pozwólcie na likwidację.

  2. Alexandra Wit ★★★★★

    Świetny personel. Byłam kilkukrotnie, zawsze z pieskiem, który jest niepełnosprawny- za każdym razem Panie proponowały pomoc w zaniesieniu zakupów do auta. Mimo ze za każdym razem podziękowałam, to doceniam za tak znaczący gest. Sklep zawsze czysty, Personel uśmiechnięty, zakupy zawsze udane. :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Maxi Zoo Łódź PH Rzgowska?

Maxi Zoo Łódź PH Rzgowska znajduje się przy Rzgowska 136C, Górna, 93-153 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Maxi Zoo Łódź PH Rzgowska?

Można skontaktować się z Maxi Zoo Łódź PH Rzgowska pod numerem +48 538 512 441

Jak można dotrzeć do Maxi Zoo Łódź PH Rzgowska?

Do Maxi Zoo Łódź PH Rzgowska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements