Jedzenie bardzo jałowe, wogóle nie doprawione. Ceviche moim zdaniem zrobione z niskiej jakości składników, ryba smakowała jakby była śledziem, po za tym sam kwas. Tacosy mimo ze zamowilismy różne smakowały tak samo. Obsługa wyższościowa i nie specjalnie mila. Alkohol średni. I płatna woda bez sensu
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz Konecki ★★★☆☆
-
Katarzyna Anati (Geoda) ★★★☆☆
Porcje bardzo małe. Stosunek jakości do ceny wypada bardzo blado. Mięsa tyle co kot napłakał. Byliśmy niedługo po otwarciu, klientów w lokalu niewiele, a mimo tego dostaliśmy zimny obiad. Dostałam też inny obiad niż zamawiałam - co prawda obsługa zachowała się bardzo profesjonalnie i powiedziała, że dostaniemy rabat. Chociaż nie skorzystaliśmy z rabatu to uważamy, że przy tak małym ruchu takie rzeczy nie powinny sie zdarzać. Do mnie ta restauracja totalnie nie przemówiła i osobiście więcej się tam nie wybiorę
-
MiS Ja ★★★★★
Świetne miejsce dla miłośników kuchni meksykańskiej! Tacos z wołowiną chipotle były doskonałe – mięso soczyste, aromatyczne, z idealną nutą pikantności. Tortille świeże i miękkie, a dodatki świetnie skomponowane. Równie smaczny okazał się bowl z kurczakiem – duża porcja, świeże warzywa, dobrze przyprawione mięso i wyrazisty sos. Obsługa szybka i miła, a wnętrze przytulne, w kolorach typowych dla Meksyku. Zdecydowanie polecam!
-
horkrux deluxe ★★★★★
Nowe nietuzinkowe miejsce, którego zdecydowanie brakowało w Łodzi. Miałem okazję odwiedzić lokal kilkukrotnie, za każdym razem byłem bardzo zadowolony, tak jak moi znajomi. Jedzenie przepyszne, pełne smaku- zupełnie jak w Meksyku, szczególnie polecam załadowane totoposy, guacamole oraz tacosy. Na uwagę zasługuje też bardzo oryginalny tatar wołowy. Do jedzenia warto zamówić koktajl z bardzo ciekawego i rozbudowanego menu i spróbować wysokiej jakości tequili i mezcalu. Na deser tiramisu i bardzo dobrej jakości kawka. Czekałem na takie miejsce od lat, miałem przyjemność zwiedzić Meksyk wiele razy, klimat i jedzenie pozwalają mi wrócić wspomnieniami do tamtych chwil
-
Karol - ★★★★☆
Companeros to bardzo porządna kuchnia meksykańska (którą uwielbiam) w Łodzi. Miejsce ma świetny klimat bardzo miłą obsługę, ale podobnie jak moi poprzednicy uważam, że choć jedzenie jest smaczne jednak w smaku staje się monotonne. Składniki są dobrej jakości, lecz tortilla która męczy trochę przeszkadza w dłuższej perspektywie. Tacosy chętnie zjadłbym w charakterystycznej formie wygiętych placków kukurydzianych. Niemniej jednak to bardzo fajne miejsce z dobrą kuchnią które warto odwiedzić i poczuć się jak w Meksyku popijając coronę (super, że podana z limonką) w tle z matką boską kartelską :)
-
Hubert Leśniak ★★★☆☆
Lokal niezły ale pozostawiajacy spory niedosyt. Składniki dobrej jakości ale niestety zbyt monotonne, przez co jedząc różne potrawy ma się wrażenie że są to bardzo podobne pozycje. Najsłabszym elementem okazały się tortille (oferowane są wyłącznie miękkie) które są zbyt kruche żeby tacosy dało się jeść tak jak powinno (trzeba używać sztućców).
-
Michał Siuta (Bearwatch) ★★★★★
Powiem tak - to jest restauracja, o której nikt nie myślał a każdy potrzebował. Fantastyczne jedzenie, p r z e p y s z n e drinki na bazie meksykańskich trunków, miła, naprawdę pomocna obsługa. Byliśmy tam z przyjaciółmi dzień po otwarciu i nie zakładaliśmy zbyt wiele, ale to co nas zastało na miejscu i na talerzach przeszło nawet najśmielsze wyobrażenia. Wrócimy tu, na pewno nie raz, nie dwa i nie trzy. Dawno już nie trzymałem kciuków tak mocno za żaden łódzki lokal. Powodzenia ekipo i do zobaczenia!
-
Magdalena Ostrowska ★★★★★
nareszcie pyszne meksykańskie w Łodzi! mocna ekipa, stojąca też za Ramenownią, jest gwarantem mega jakości i absolutnie pysznego jedzenia♥️ świetna szama, świetne koktajle, świetna obsługa. polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Compañeros?
Compañeros znajduje się przy Franklina Delano Roosevelta 10, Śródmieście, 90-057 Łódź, Łódzkie, Polska
Jak można dotrzeć do Compañeros?
Do Compañeros można dotrzeć, korzystając z poniższego linku