Opinie

  1. Patrycja Wąsowicz ★★☆☆☆

    W lokalu mieliśmy integracyjną imprezę firmową. Liczyłam na jakieś dobre jedzenie,a niestety jedzenie było słabej jakości i było go bardzo mało. Z ciepłych potraw były pierogi z kapustą i grzybami, barszcz z uszkami. Na zimno mini kanapki z bagietek z dodatkami, mix sałat z serem pleśniowym i kurczakiem z dressingiem musztardowym- dziwny smak i to by było na tyle. Na deser ciasta,ale wszystko smakowało jak "kupne". Po 2 godzinach nie było już nic do jedzenia. Oprócz resztek uszek. Ciasta smaczne,ale również było tego stanowczo za mało na około 100 osób,a i tak wszyscy nie przyszli. Taki plus,że się nie przejadłam,bo nie było czym. Sam lokal taki bez klimatu. Obsługa miła. Ale na pewno sama z siebie tam nie wrócę i przynajmniej wiem,że nie warto. Być może chodzi o to,że jest to impreza integracyjna i było to zrobione tanim kosztem,a na co dzień jest tam lepiej,ale nie mam jakoś ochoty tam wracać. Daje 2 gwiazdki, bo bywałam w gorszych lokalach.

  2. Magdalena Wysoczańska ★☆☆☆☆

    Będzie długo... Zrobiliśmy rezerwację na 12 os. Po wejściu do restauracji okazało się, że na dużej sali jest organizowana kolacja na ok 50 os a na drugiej sali, mniejszej(na której mieliśmy rezerwację) odbywało się szkolenie. Człowiek prawił oracje na stojąco, grupa osób ok 15 słuchała i dyskutowała. My, grupa dorosłych osób, która spotkała się by porozmawiać, pośmiać się, spędzić miło czas i zjeść coś smacznego, zostaliśmy potraktowani jak intruzi. W pierwszej kolejności obsługa podeszła do nas i poprosiła o bardziej ciche rozmowy (2x),potem uczestnik szkolenia i sam szkoleniowiec zwracali uwagę, że przeszkadzamy w prowadzonym szkoleniu (!). Nie umniejszam racji bytu temu szkoleniu ale.. w restauracji? W piątek wieczorem? No i gdzie menager restauracji który nie uprzedził nas o fakcie odbywającego się szkolenia. Mieliśmy (ok 12os) siedzieć i szeptać do siebie.?! Druga kwestia - przed wejściem do restauracji widnieje menu, tymczasem my dostaliśmy menu ze zredukowaną liczba pozycji (do wyboru było ok 6 pozycji) to samo tyczy się karty napoi i drinków. Skąd ta rozbieżność?! Wybraliśmy to miejsce na spotkanie z uwagi na fajne zdjęcia na Google, świadczące o fajnej atmosferze, miejscu na spotkanie w gronie znajomych i fajne jedzenie. Tymczasem dotarliśmy do czegoś czego nie polecę nigdy nikomu. Obsługa potraktowała nas pretensjonalnie a Pani (dojrzała kobieta, może właściciel /menager) wykazała się duża niedojrzalością biznesową skoro zezwolił na obecność ekipy szkoleniowej i rozentuzjazmowanej grupy znajomych na jednej sali? Wyszliśmy stamtąd bardzo szybko. Nie fajnie! Nie polecam!

  3. Aga Szym ★☆☆☆☆

    Miła obsługa, kelnerka szczera co do świeżości rosołu. Zamówiliśmy 6 różnych dań i żadne z nich nie było świeże, wszystko odgrzewane, czuć było, że dania nie są dzisiejsze i mega przesolone. Szklanki nie zachęcały aby z nich pić. Na pewno już nigdy tam nie wrócimy. Nie polecam!

  1. Agnieszka Lipska ★★★★★

    Zorganizowaliśmy okrągłe urodziny męża w tym lokalu. Mielismy do dyspozycji wlasną salę i to było super. Muszę przyznać, że wszystko wyszło perfekcyjnie. Jedzenie ok, lokal fajny, obsługa bardzo pomocna. Jest miejsce zarówno do tańca jak i do odpoczynku (mieciutkie kanapy). Daję 5 gwiazdek, jednak uprzedzam, ze warto dogadać się z kelnerami odnośnie obsługi po północy. Duży plus za własną muzykę. Pozostal mały niesmaczek. Poza tym rewelacja, polecam!

  2. Kacper Szczepański ★★★★☆

    Miejsce z fantastycznym wystrojem, dobrą obsługą i przyzwoitym jedzeniem.

  3. Jagoda Wojtylak ★★★★☆

    W środku tygodnia nikogo nie ma. Oryginalne wnętrze, jedzenie dobre. Obsługa miła. Policzyli nam o 6 zł więcej za piwa niż było w menu, więc to na minus.

  1. Julia Martyniak ★☆☆☆☆

    Niemiła obsługa. Na wejściu oceniające niemiłe spojrzenia od pracowników oraz sapanie pod nosem (szczególnie pani w blond włosach) :)). Pani która mnie obsługiwała prawie że rzuciła talerzem z jedzeniem na stół. Gdy chciałam wraz ze znajomymi zapłacić nikogo nie było przy kasie. Przez okno zauważyłam, że wyszły na fajki i gadnie. Nie dziwię się że był pusty lokal, jak tam jadłam. Nie polecam. :))

  2. SHODOKA ★★★☆☆

    Wpadłem na niedzielny obiad. Lokal specyficznie urządzony, raczej jak klub a nie restauracja serwująca popularne dania kuchni polskiej. Rosół słaby, w smaku sama sól ale w tych pieniądzach, nie jadłem w Wro nic lepszego. Drugie danie zdecydowanie lepsze - kotlet schabowy, ziemniaki i kapusta zasmażana, były smaczne. Cenowo to samo co wszędzie w tym standardzie. Na plus dobre piwo i sympatyczna obsługa.

  3. Magdalena Olma ★★★☆☆

    Miejsce fajne, stylowe i klimatyczne. Miałam okazje odwiedzać je podczas wieczoru karaoke. Dużo gości faktycznie zainteresowanych śpiewaniem i udziałem w karaoke - super doświadczenie. Niestety na minus menu - jedzenie choć ładnie wyglada, niestety nie jest smaczne. Zamówiłam klasycznego schabowego z ziemniakami z wody i zasmażaną kapustą. Niestety kotlet smakował jak odgrzewany, ziemniaki tak samo. Kapusta słodka, nie kwaśna, słaba kompozycja smaków. Z tego dania nie byłam zadowolona. Drinki tez nie były smaczne. Szkoda, bo miejsce fajne, jakby tylko poprawić kuchnię - ma potencjał.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Stacja Dizajn Wrocław?

Restauracja Stacja Dizajn Wrocław znajduje się przy plac Orląt Lwowskich 20D, Stare Miasto, 53-605 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Stacja Dizajn Wrocław?

Można skontaktować się z Restauracja Stacja Dizajn Wrocław pod numerem +48 504 189 484

Jak można dotrzeć do Restauracja Stacja Dizajn Wrocław?

Do Restauracja Stacja Dizajn Wrocław można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements