Jedzenie ok porcje duże natomiast zamówienie z odbiorem osobistym kompletnie pomieszane warto zaznaczyć że było to o 20:50 byliśmy ostatnimi klientami a brakowało jednego dania zupa była z kurczakiem zamiast z wołowiną ogólnie ok ale raczej raz i następnym razem odwiedzę inną knajpę
Zdjęcia
Opinie
-
Gabrylion ★★★☆☆
-
Aleksandra Łysiak ★★★★★
Byłam pierwszy raz i jestem pozytywnie zaskoczona. Kurczak po syczuańsku - świetny. Bardzo dobre sajgonki. Do tego wszystkiego bardzo zachęcające ceny. Na pewno będę wracać, bo ciekawych pozycji w menu jest dużo.
-
Dorota Derek ★★★★★
Najlepsze azjatyckie jedzenie w okolicy .Jestem tu już nie pierwszy raz a za każdym razem nie mogę wyjść z podziwu dla tego miejsca. Może skromne.. może nie z taką pompą jak w wielu innych miejscach ale dania serwowane to najwyższa klasa. Duży wybór dla każdego. Dzisiaj kurczak po syczuańsku i wietnamsku na gorącym żeliwie.Przepyszny..Polecam
-
Roksana Piech ★★★★☆
Dzisiaj zamówiłam kurczaka gong bao i kurczaka na chrupko porcje naprawdę ogromne a danie przyjechało gorące i w dodatku 14 minut! Co prawda jeden kilometr ale to i tak świetny czas. Kurczak gong bao ok, trochę tłusty. Kurczak na chrupko bardzo smaczny. Odejmuje gwiazdkę bo zamawiałam makaron za dopłatą a go nie otrzymalam, szkoda. Natomiast dostałam sosy o które prosiłam. Pewnie zamówimy jeszcze nie raz
-
Kuba Pniewski ★★☆☆☆
Wypowiem się tylko zadanie party które jadłem. Generalnie jadłem w różnych miejscach w różnych restauracjach droższych tańszych lepszych gorszych ale pierwszy raz zostało im podane coś takiego danie zupełnie bez smaku dostałem zalany wodą makaron ryżowy z kawałkami kurczaka zalanym sosem. Pytanie zupełnie bez smaku niczym rosół który gotował się 5 min daje dwie gwiazdki bo dałem zjeść dam rady zjeść ale zjadłam tylkozględ na to że szanuję pieniądze które wydaje ij szanuję jedzenie.
-
Mr Ponczur ★★★☆☆
Jedzenie na wynos nie zostało zapakowane najlepiej i ze środka wydostał się sos sojowy. Samo jedzenie było ok. Składniki były dobre, ryż smaczny tak samo jak surówka. Ciężko mi było znaleźć kurczaka spomiędzy warzyw i wydaje mi się, że mogłoby być go więcej. Wrażenie ogólne: ok.
-
Rafał eM ★★★★★
Całokształt bardzo na plus, pad thai bardzo smaczny, duża porcja. Zupa pekińska, cóż jak dla mnie za ostra wypalała dosłownie gardło. Nie mniej polecam, z pewnością w przyszłości ponownie zamówię. Najważniejsze, że w przypadku zamówienia bardzo szybka realizacja przez co jedzenie było gorące.
-
Adam Wiśniowski ★★★★★
Same pozytywy: miła atmosfera i dobre jedzenie w przyzwoitej cenie i prowadzone przez azjatów. Zamówiliśmy po 1 daniu i sajgonki na przystawkę, ale niepotrzebnie bo już samo danie wystarczyło, a że w kulturze dalekiego wschodu niegrzecznie zostawiać coś na talerzu to wyszliśmy najedzeni aż nadto;) Mimo, że restauracja jest tuż przy ulicy to w środku w ogóle tego nie słychać.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hoa Sen - Restauracja Orientalna?
Hoa Sen - Restauracja Orientalna znajduje się przy Grabiszyńska 66E, Stare Miasto, 53-504 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hoa Sen - Restauracja Orientalna?
Można skontaktować się z Hoa Sen - Restauracja Orientalna pod numerem +48 713 877 751
Jak można dotrzeć do Hoa Sen - Restauracja Orientalna?
Do Hoa Sen - Restauracja Orientalna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku