Opinie

  1. Marcin Boogu ★★★★★

    Klimat rodem z barów mlecznych... obsługa jak na ten lokal w miarę możliwa nie powiem. Jedzenie może I jie pierwszej klasy aczkolwiek też jie ma co mu zarzucić.bynajmniej proporcja kosztów względem smaku przemawia na korzyść tego lokalu. Bo nie powiem ze smaczne nie było. Aczkolwiek czegoś w smaku brakowało. Mimo to serdecznie polecam bo może ja się w mój smak nie wstrzeliłem.

  2. Maciej Kozłowski ★☆☆☆☆

    Jedzenie bardzo słabe, obsługa wredna i niemiła, klimat gorszy niż PRL. Polecam omijać szerokim łukiem zwłaszcza, że obok jest o wiele lepsza restauracja

  3. Tomasz Olejnik ★★★☆☆

    Przeciętny bar. Ocena "w porządku" jest moim zdaniem najbardziej oddająca seems tego miejsca. Nie jest ani za niska, ani za wysoka. Wprawdzie znajomy z którym potem jechałem samochodem powiedział, że mocno pachnę smażonym olejem i schabowy miał dużo panierki, to jedzenie całkiem ok. Można coś dla siebie wybrać. Klimat jak w barze, nic nadzwyczajnego...

  1. Kamil (Balcys) ★★★★★

    Najlepsze jedzenie na trasie DK94. Pyszne piwko lane w przystępnej cenie. Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Zawsze szybko tanio i smacznie. Polecam 100%%%

  2. Maciej Górski ★★★★★

    Porządny bar przy trasie, jak przystało na bar dla kierowców porcje są naprawdę duże, jedzenie pyszne, dobrze przyrządzone i świeże. Schabowy firmowy rewelacja, drobiowy w panierce również ... Duży plus za miłą obsługę, która potrafi i żartować i gotować... Tak trzymać

  3. TKJ SERWIS Maciej Górski ★★★★★

    Porządny bar przy trasie, jak przystało na bar dla kierowców porcje są naprawdę duże, jedzenie pyszne, dobrze przyrządzone i świeże. Schabowy firmowy rewelacja, drobiowy w panierce również ... Duży plus za miłą obsługę, która potrafi i żartować i gotować... Tak trzymać

  1. Maciej Wojtyczka ★★★★★

    Bardzo smaczne jedzenie i duże, uczciwe porcje. Barszcz gorący, aż musialem odczekać chwile, dobrze doprawiony, uszek sporo i takich akurat "na raz". Pierogi również dobre. Obsługa bardzo miła i życzliwa. Na pewno jeszcze zawitam

  2. Bartek Aleksiński ★★★★★

    Bardzo dobre i dosyć tanie jedzenie. Nie wiem czy to standard, ale Pani z obsługi poczęstowała mnie kawą gratis. Wziąłem kotleta z jajkiem sadzonym. Mega duży i bardzo soczysty, słowem - idealny. Serdecznie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar Szofer?

Bar Szofer znajduje się przy 59-230 Kawice, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar Szofer?

Można skontaktować się z Bar Szofer pod numerem +48 768 584 351

Jak można dotrzeć do Bar Szofer?

Do Bar Szofer można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements