Opinie

  1. Mariusz M ★☆☆☆☆

    Nie polecam , fryty suche jak wiór stare nie polecam mimo że tortilla wygląda super. Sosu leją żeby nie było czuć smaku.Pan uśmiech na twarzy ale nie wiadomo dlaczego, więc czekamy na rewolucję. Powiedziałem panu że tak się nie robi kebaba, i frytek starych, twardych się nie wrzuca do jedzenia klientowi. Poszło w kubeł. Jak tak się dzieje z frytkami to ciekawe jak tam się dzieje z mięsem.

  2. M N ★★★☆☆

    W środku bardzo duszno, nie chciałbym tam jeść na miejscu, kebab jak kebab (nawet jeden z tych troszeczkę lepsiejszych ze słodkimi sosami (dla mnie akurat to duży minus)) ale co mnie wkurzyło, że doliczają złotówkę do jedzenia na wynos. Zapytałem się pana skąd ta złotówka i żeby cennik zmienili jak poszło w górę to powiedział, że "złotówka na wynos" do zamówienia na wynos. Gdy zapytałem się go co dodają na wynos i za co płacę. Niestety nie umiał odpowiedzieć (chyba z ograniczeń językowych) Ja wiem, że to głupia złotówka, ale nie lubię płacić za co czego nie otrzymuje. Może dlatego w środku tyle much, żebyśmy nie jedli na miejscu, a brali na wynos. A wynos to złotówka więcej. Meh.

  3. Łukasz Piątek ★★★★☆

    Jedzenie smaczne, ale uważam, że kiedyś było dużo lepsze. Klimat słaby, tłuste stoły, nieporządek panuje w środku, zimno... Wziąć na wynos to chyba najlepsza opcja

  1. Jacek Kalinowski ★★★★☆

    Dziewiętnaście złociszy za tortillę z podwójnym mięsem to rozsądna cena. Mięso mieszane i sos mieszany. Lecz smak taki niewyróżniający się niczym szczególnym. Taki kebsik z tych normalnych,standardowych. Nie zostawia żadnego wrażenia na przyszłość tak żeby wrócić. Obsługa ok lecz jedząc wewnątrz dym w pomieszczeniu przechodzi w garderobę to duży minus.

  2. Martin MP ★★★★★

    Byłem dziś pierwszy raz w tym lokalu i powiem szczerze że kebab naprawde super dobrze zrobiony obsługa miła, ceny dobre na pewno jeszcze tam zawitam polecam

  3. E R ★★★★★

    Smaczny kapsalon! Wystarczy wszystkiego. Obsługa nie super-miła, ale nic strasznego. 20/24 zł za mały/duży kapsalon 23.04.2023.

  1. Kamil Kanaś ★★☆☆☆

    Wziąłem tortile amerykańską i mięso z kurczaka było przesuszone, a sos łagodny bez smaku. Restauracja sprzedaje tortile o długości 50 cm, natomiast są one dosyć " chude" i po zjedzeniu nie odczuwa się wrażenia sytości.

  2. Łukasz Tokarz ★☆☆☆☆

    Nie wiem jak kiedyś było w tym lokalu ale jak na dzisiejsze standardy to jest kiepsko. Porcja mała dosłownie na pięć gryzów ,a zamówiłem dużego kebaba w tortilli za 18 zł. Pan który szykował jedzenie przyszedł z dworu (był w kurtce) i wziął się do roboty bez uprzedniego mycia rąk. Ogólnie żenada.

  3. Wiktor Grzegorzewski ★☆☆☆☆

    Nie polecam, skończył się ten kebab bardzo dawno temu, mało, drogo, niesmacznie!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Moon Kebab & Restaurant?

Moon Kebab & Restaurant znajduje się przy Jedności Narodowej 3, 58-210 Łagiewniki, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Moon Kebab & Restaurant?

Można skontaktować się z Moon Kebab & Restaurant pod numerem +48 794 713 705

Jak można dotrzeć do Moon Kebab & Restaurant?

Do Moon Kebab & Restaurant można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements