Opinie

  1. Paulina Stasiełowicz ★★★★★

    Jestem zachwycona - trafiłam tu przypadkiem i właśnie jem najpyszniejszą rybę jaką w życiu jadłam, dorsz w cieście piwnym. Aż żałuję że nie zrobiłam zdjęcia, bo również bardzo ładnie podane. Pani z obsługi przesympatyczna. Z pewnością przyjadę kolejny raz, ale już nie przypadkiem.

  2. Kris Bereza ★★★★★

    Bardzo dobre Polecam Placki z gulaszem 40 zł i naprawdę dobre, smaczne

  3. Kateryna Tubolets ★★★★★

    Bardzo miła atmosfera i obsługa. Nie spodziewałam się, że ten mrożony deser okaże się tak smaczny: lody różnych rodzajów, banany, różne jagody, bita śmietana i rurka waflowa.

  1. Bartosz Kubek ★★★★★

    Czysto i schludnie. Przytulnie z lekką muzyka w tle. Jasno, wygodne siedzenia. Własny parking. Czyste łazienki. Zupa gulaszowa to mistrzostwo. Inne dania podane efektownie, i w jednym czasie. Naprawdę warto podjechać tu z trasy specialnie.

  2. Katarzyna Ociepka ★★★★★

    Polecam z czystym sumieniem. Restauracja nieduża ale dobrze rozplanowana, czysta i przytulna. Menu niezbyt rozbudowane jednak w zupełności wystarczy żeby dobrze zjeść. Porcje spore, ceny przystępne. Jeden z najlepszych rosołów jakie jedliśmy właśnie serwują w tym miejscu. Ciekawie podane i nietypowo przygotowane placki z gulaszem. Na miejscu można zjeść w środku lub na zewnątrz, jest też czyste i pachnące WC oraz mini kącik dla dzieci. Fajny wystrój

  3. A K ★★★★★

    To nasza pierwsza wizyta w tym miejscu i mile zaskoczenie. Jedzenie bardzo smaczne, porcje duże. Placki ziemniaczane z gulaszem, schabowy, buraki zasmażane, ziemniaczki z koperkiem polane pysznym masełkiem. Obsługa miła i szybka. Miejsce godne polecenia

  1. Jarek Nowacki ★★★★★

    Rewelacja! Przypadkowa wizyta ale napewno nie ostatnia! Obiad 5os rodziny-każda wersja-dla dzieci burger,żona vege, ja ryba, na przystawkę bruschetta-koniecznie trzeba spróbować, zupa domowa, porcja nie do przejedzenia-generalnie porcje duże, wystarczające, smak rewelacja, ceny bardzo przystępne. Obsługa na piątkę. Polecamy !!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Sielanka?

Restauracja Sielanka znajduje się przy Wrocławska 1A, 55-080 Kąty Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Sielanka?

Można skontaktować się z Restauracja Sielanka pod numerem +48 534 614 575

Jak można dotrzeć do Restauracja Sielanka?

Do Restauracja Sielanka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements