Dramat. Qurrito z kawałkami skóry w panierce. Nie wiem z czego to jest robione, ale w ogóle nie przypomina tego co reklamują.
Zdjęcia
Opinie
-
B. Sypniewski ★☆☆☆☆
-
Krzysztof Luczkiewicz ★☆☆☆☆
Zamówienie otrzymałem po 4min , kierownik tłumaczył się tym że czekał na kurczaczki . Hamburgery frytasy wszystko czekało i traciło swoje ciepło . Jedzenie było letnie i już zaparowane . W dodatku Kierownik wydający zamówienie nie wydał wszystkiego . 17/10/2025.masakra
-
Adam Gutkowski ★☆☆☆☆
Kanapka Grander była prawie bez mięsa – głównie bułka i dodatki. Totalne rozczarowanie.
-
Krzysztof Dozo ★☆☆☆☆
Dramat na kuchni. Po raz wtóry kupiłem tu podwójnego Zingera i nic się nie poprawiło. Mięso mocno wysuszone, jak jesz to chrupie ( brak soczystości) za dużo wysmażona panierka. Gdzie indziej potrafią a tu nie. Nie polecam. Edit dnia 24.03.2025 Odpowiedź KFC żenująca. Do uczciwej roboty się weźcie a nie żyjecie nadzieją,że mi dogodzicie. A innym klientom to już nie? Żenada. Następnego razu nie będzie.
-
Piotr Piotrowski ★★★☆☆
Nie było tak źle. Kurczaki soczyste i ciepłe, grander mógłby być jednak troszeczkę cieplejszy. Minus za strasznie długi czas realizacji zamówienia, było ich tylko kilka, a czekałem prawie 15 minut. Frytki jak na standardy KFC nie były takie złe, więc nie mogę narzekacz podsumowując sądzę, że mogę dać 3 gwiazdki.
-
Justyna ★☆☆☆☆
Niestety kolejny raz różowo brązowe mięso, uważajcie, nie polecam
-
dstelmach007 ★☆☆☆☆
Witam, zamawiałem zestawy zinger+twister+ frytki, grander+frytki oraz 2xshake. Standardowo nie otrzymałem frytek, co kest już chyba normą. Mało tego, kurczak w zingerze był niedosmażony co też zdarza się co raz częściej. Jedną, dwie wpadki można wybaczyć, ale to zaczyna być standardem.
-
Tobiasz Majos ★★★☆☆
Fast Food? Realizacja jednego zamówienia i to bez udziwnień trwało ponad 30min. Szkoda, że zrobiłem tylko zdjęcie, a nie film. Jedzenie normalne, ale obsługa tragedia. Tak wolnego człowieka to jeszcze nie widziałem.
-
Joasia Es ★★★★☆
Jest to kfc do którego jest mi najczęściej po drodze, na plus w odróżnieniu od innych wykazuje się czasem obsługi (kiedyś nawet moje zamówienie zostało spakowane w tym samym czasie w którym ja płaciłam przy terminalu i czekałam na wydruk paragonu -bajka), raz zdarzyło się że wieczorem nie mieli już mięsa które zamówiłam, wymienili na stripsy które wolę bardziej i wszyscy zadowoleni. Jest też pewna pani cozawsze życzy miłego dnia i potrafi doradzić a to rzadkie podejście do klienta w fastfoodach. Reszta załoga obsługi klienta raczej średnia szczególnie jeden wystraszony pan. Na minus problem z wymianą napoju przy zamówieniu na wynos na stanowisku samoobsługowym. Raz mi raz chłopakowi z kumplem nie zgodzili się wymienić kubka na napój z lodówki i nie wytłumaczyli czemu i nie rozumiem tego bo w przypadku sosów nie robią problemów. Nie wiem czy to zagranie na złość bo to była ta sama osoba... Generalnie bardziej na plus ale mogliby być trochę bardziej elastyczni.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres KFC Wrocław Auchan?
KFC Wrocław Auchan znajduje się przy Francuska 6, 55-040 Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do KFC Wrocław Auchan?
Można skontaktować się z KFC Wrocław Auchan pod numerem +48 801 464 646
Jak można dotrzeć do KFC Wrocław Auchan?
Do KFC Wrocław Auchan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku