Opinie

  1. Magdalena Wichtowska ★★★★★

    Po kilkunastu spotkaniach z agentami ktorzy zawsze mieli dla mnie „perełki”, po ktorych „nie trafie juz na nic lepszego”, trafilam do Pani Andzeliki ktora o perelkach nie mowila. Byla autentyczna, szczera, najpierw pracowala nad zrozumieniem potrzeb, a potem w miare odwiedzania kolejnych nieruchomosci dopasowywala nastepne oferty. Dzieki niej znalazlam to co chcialam, choc na poczatku drogi ciezko bylo mi okreslic czego chce. Profesjonalna, cierpliwa, swietne indywidualne podejscie do klienta.

  2. Gabriela Orlik ★★★★★

    Z całego serca polecam współpracę z Andżeliką. Bardzo sceptycznie podchodziłam do sprzedaży mieszkania z pośrednikami, aż trafiłam na Parter Piętro. Andżelika to empatyczna, profesjonalna i bardzo konkretna osoba, która dała mi dużo spokoju i pewności, że sprzedaż nieruchomości pójdzie sprawnie i szybko. Współpraca na najwyższym poziomie.

  3. Iwona Wendland ★★★★★

    Bardzo polecam współpracę z Panią Andżeliką. Wśród innych pośredników nieruchomości wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta. Słucha co się do niej mówi i wyciąga wnioski. Potrafi też doradzić jeśli klient nie jest do końca pewien czego szuka. Z każdym oglądaniem kolejnych mieszkań, byliśmy coraz bliżej tego czego szukaliśmy. Oaza cierpliwości, bez narzucania swojej opinii tylko po to żeby jak najszybciej sprzedać. To w dzisiejszych czasach rzadkość. Nie bez znaczenia jest też wiedza odnośnie całej prodcedury sprzedaży mieszkania i formalności jakie trzeba dopełnić. Nie mieliśmy do tego ani głowy ani czasu, a Pani Andżelika przeprowadziła nas przez procedury, pilnując żebyśmy o niczym nie zapomnieli. Z czystym sercem polecam!

  1. Damian J ★★★★★

    Jako strona sprzedająca, jestem pełen podziwu z jakim profesjonalizmem i zaangażowaniem spotkałem się ze strony Pani Andżeliki, od samego początku do końca. Najważniejsze dla mnie było, żeby pośrednik nie próbował za wszelką cenę zwabić klienta za pomocą różnych trików, tylko transparentnie opowiedział o wadach i zaletach mieszkania tak aby trafiło ono w ręce kogoś, kto naprawdę będzie z niego zadowolony. I tak właśnie się stało :) A sprzedaż mieszkania i tak poszła ekspresowo! Dodatkowo pomoc przy wielu drobnych sprawach, o które w całym tym procesie trzeba zadbać była bezcenna. Jestem ogromnie wdzięczny.

  2. Ewa Rozanska ★★★★★

    Z całego serca polecam współpracę z Panią Andżeliką! Już przez telefon wzbudziła moje zaufanie, a kiedy doszło do spotkania przy oglądaniu mieszkania, utwierdziłam się tylko w tym swoim przekonaniu. Pani Andżelika nie tylko jest absolutnie profesjonalna w swojej pracy, ale też daje poczucie ulgi i komfortu psychicznego- klient nie czuje się ani trochę naciągany, oszukiwany czy zmanipulowany (jak to czasem bywa w agencjach nieruchomości...). Pani Andżelika wspierała mnie i "prowadziła za rękę" przez cały proces zakupu mieszkania. Dzięki Niej jestem właścicielką mieszkania z cudownym widokiem na Ślęże :)

  3. Dawid Wolski ★★★★★

    Nie szukałem mieszkania na szybko, szukałem czegoś co spełni moje wymagania. Andżelika w trakcie pierwszych spotkań skutecznie je zidentyfikowała, początkowe wizyty w nieruchomościach pozwoliły mi samemu zweryfikować pewne założenia, dzięki czemu oferty które dostawałem od Andżeliki były dobre i bardzo dobre. Gdy ofert w moich kryteriach było mniej Andżelika przesyłała ogłoszenia które były atrakcyjne, ale nieco różniły się od tego czego chciałem, żeby "wybadać" na ile jestem otwarty na pewne opcje, bardzo doceniam takie podejście, skonfrontowanie wymagań z rynkiem. Andżelika jest dyspozycyjna, nigdy nie było problemu z umówieniem się na wizytę w nieruchomości, wątpliwości czy coś zobaczyć czy nie zawsze rozwiązywaliśmy po prostu tam jadąc. Czułem się indywidualnie traktowany. Dodatkowo na moje życzenie Andżelika zajęła się organizacją dodatkowych usług związanych z zakupem nieruchomości. Nasza współpraca zakończyła się zakupem przeze mnie nieruchomości. Gdybym szukał nieruchomości do kupienia z pewnością skorzystałbym z usług Andżeliki jeszcze raz.

  1. Cecylia Bp ★★★★★

    Jak najbardziej polecam ! Sprzedawałam mieszkanie z p.Andżeliką. Profesjonalne przygotowanie, zaangażowanie i kompetencje na najwyższym poziomie. Bardzo pomocne wsparcie przy wszystkich formalnościach. Zdecydowanie sprzedając samodzielnie nie byłoby takiego efektu finansowego tj.wyższego niż oczekiwany.

  2. Joanna Czopik ★★★★★

    Polecam wszystkim tego pośrednika: profesjonalizm, rzetelność, merytoryczna wiedza na najwyższym poziomie, wyważone opinie i spokój, który jest potrzebny, gdy ktoś chce dobrze zainwestować swoje oszczędności. Pani Andżelika potrafi pomóc w wyborze najlepszej oferty, zauważy braki danej nieruchomości, podczas prezentacji dopytuje o szczegóły, które dopiero przy użytkowaniu obiektu mają istotne znaczenie. Nieoceniona pomoc przy przedzieraniu się przez zawiłości aktu notarialnego nabycia danej nieruchomości. Korzystałam z usług pani Andżeli i gorąco polecam tę firmę!

  3. Magdalena Jander ★★★★★

    Andżelika bardzo profesjonalnie podchodzi do potrzeb Klienta, nawet tego najbardziej wybrednego. Znalezienie mieszkania dla mnie było nie lada wyzwaniem, ponieważ nie do końca wiedziałam jakiego lokum szukam. Andzelika poświęciła mi dużo uwagi, czasu oraz błyskawicznie reagowała na moje zapytania czy wątpliwości. Ponadto doskonale zna się na przepisach prawnych, wiec i pod tym katem czulam sie bezpiecznie. Znalezienie dobrego pośrednika na rynku nieruchomości nie jest łatwe a juz na pewno nie ma wielu fachowcow z taka empatia. Polecam z czystym sercem każdemu !

  1. Ania Ignaszewska ★★★★★

    Gdyby nie Andżelika Szady-Bakalarczyk nigdy nie miałabym swojego kawałka podłogi. Wśród wielu ofert potrafiła znaleźć mieszkanie dokładnie odpowiadające moim wymaganiom. Bardzo rzetelna w swojej pracy, potrafi doradzić, zwraca uwagę na szczegóły. Cierpliwa dla swoich klientów. Zależy jej na satysfakcji klienta. Dodatkowo co jest bardzo ważne jest ogromnym wsparciem w kwestiach prawnych przy załatwianiu formalności. Gorąco polecam. Nie zawiedziecie się!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PARTER PIĘTRO Biuro Nieruchomości?

PARTER PIĘTRO Biuro Nieruchomości znajduje się przy Zakopiańska 19, Fabryczna, 54-033 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PARTER PIĘTRO Biuro Nieruchomości?

Można skontaktować się z PARTER PIĘTRO Biuro Nieruchomości pod numerem +48 603 334 431

Jak można dotrzeć do PARTER PIĘTRO Biuro Nieruchomości?

Do PARTER PIĘTRO Biuro Nieruchomości można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements