Opinie

  1. Krystyna ★★★★★

    Byliśmy na późnym podwieczorku. Bardzo miła i empatyczna obsługa z poczuciem humoru. Zamówione naleśniki bardzo smaczne.

  2. Robert Kozioł ★★★★★

    Miejsce gdzie można zjeść dobry obiad z rodziną, przyjaciółmi a także wpaść na kawę i coś słodkiego. Można tak jak my urządzić małe przyjęcie dla rodziny (urodziny syna). Obsługa bardzo dobra i pomocna. Jest możliwość wyboru kilku menu. Jedzenie dobre i z świeżych produktów.

  3. Bogusia Niewiadomska ★★★★★

    Zamówiłam urodzinową imprezę rodzinną (wcześniej nie miałam okazji być w tym lokalu).Kontakt z właścicielem doskonały - dostałam ofertę z 3-ma opcjami do wyboru telefonicznie ustaliłam szczegóły. Nie zawiodłam się - jedzenie było smaczne i świeże, deser - strudel jabłkowy z sosami - przepyszny, tak samo, jak tort odebrany z cukierni zgodny z moimi wytycznymi. Obsługa przemiła - uśmiechnięte Panie, podały wazony na kwiaty, służyły pomocą, spakowały jedzenie na wynos. Dziękuję Wam bardzo - urodziny mojej mamy dzięki Wam były wyjątkowe. Na jubilatkę czekało przystrojone krzesło i dekoracja stołu, Panie z obsługi zadbały o zapalenie świec na torcie. Za duży plus uważam duży parking bezpośrednio przy lokalu i dodatkowa gwiazdka od nas za MOŻLIWOŚĆ PRZYJŚCIA Z PSEM! Tak trzymać! Dziękuję raz jeszcze, serdecznie pozdrawiam i na pewno do zobaczenia :)!

  1. Edyta Stoksik ★★★★★

    Bardzo klimatyczne miejsce, gdzie można dobrze zjeść. Zamówiliśmy rosół, pomidorową, kotlet schabowy i placek po węgiersku. Wszystko smaczne, świeżutkie a porcje naprawdę spore. Pani, która nas obsługiwała była bardzo miła i uśmiechnięta. Dodatkowym atutem jest duża ilość miejsc parkingowych.

  2. Inspirator ★★★★☆

    Danie dnia zjadliwe, ale tak na 3 gwiazdki czyli "w porządku". Jak spróbuję innych pozycji z karty dań to ocena pewnie się zmieni.

  3. Marcin Siewicki ★★★★★

    Wielokrotnie korzystałem i nadal korzystam. Zestaw dnia z dostawą w cenie to najczęstszy mój wybór również cenowo wypada bardzo dobrze. Jedzenie bardzo smaczne, domowe - dostarczone zawsze ciepłe. Miejsce godne polecenia w mieście Oława na rodzinny obiad.

  1. Ewelina ★★★★★

    Świetna restauracja, miła obsługa, przepyszne jedzenie. Lokal jest bardzo przyjemny, miła atmosfera, piękny rustykalny wystrój i różnorodne dania, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

  2. Sara L ★★☆☆☆

    Niestety nie wrócę już tutaj. Stoły były ubrudzone jedzeniem po poprzednich klientach, jedzenie również nie było zbyt smaczne, sos z grudkami mąki.. potem bolał mnie brzuch. Obsługa ogólnie ok, ale Pani która obsługiwała chyba nie do końca wiedziała co serwują. Samo miejsce ma klimat, ale jedzenie mi niestety nie podeszło.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kulinarna Enklawa?

Kulinarna Enklawa znajduje się przy Młyńska 38, 55-200 Oława, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kulinarna Enklawa?

Można skontaktować się z Kulinarna Enklawa pod numerem +48 509 908 255

Jak można dotrzeć do Kulinarna Enklawa?

Do Kulinarna Enklawa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements