Opinie

  1. Jacek ★★☆☆☆

    21.11.2025 Zamówiony duży kebab w picie z kurczakiem za 25zl. - w smaku nic specjalnego. Warzywa w lodówce niby 2 rodzaje kapuchy, chyba cebula, ogórek świeży i pomidor, ale w samym kebabie jakoś tego urozmaicenia nie widziałem i nie czułem. Świeże. Proporcja mięsa do warzyw zdecydowanie niekorzystna. Mięsa lekko 2x za mało. Sosy niewyczuwalne, wtopione, ot nawilżenie. Pita dobrze dopieczona. Smak oceniam na 2/5 z uwagi na wrażenie jedzenia posiłku bezmięsnego - proporcja ceny do wielkości - kebab duży powinien być duży. Optycznie w istocie 40cm długości (w dwóch małych pitach), ale cieniusieńki. Wagowo koło 400g, co jak na moje standardy oznacza kebaba maksymalnie średniego a nie dużego. W miejscach gdzie częściej jadam taki posiłek dostanę w granicach 15-18zl. Pomijam już lokalizację (czynsz) i standard lokalu, bo analiza tego też byłaby na niekorzyść. Temat ceny a wielkości oceniam na 1/5 Powyższe uśredniają się do 1,5/5. Zawyżam do 2 by zachować sprawiedliwość względem innych lokali.

  2. Wiktoria ★★★★★

    bardzo polecam tego kebaba naprawde bardzo mila obsluga jedzenie pyszne jak prosilam o wiexej sosu to dal nawwt wiexej miesa naprawde cudowny kebab polecam kazdemu

  3. Krystyna Urban ★★★☆☆

    Wzięłam w Holu Kebab 2 Kebab Boxy na wynos, średni i duży. Do dużego pan z obsługi dał po 2 plasterki pomidora i ogórka. Do średniego tylko po jednym. Zastanawiam się jakby było w małym. Dużo frytek, ale mało mięsa. Zatem generalnie bardzo oszczędnie. Do smaku nie mam zastrzeżeń. Doliczają opłatę za pakowanie na wynos, 1 zł za porcję. Tym opakowaniem na wynos jest reklamówka, bo przecież pudełko z definicji jest wyliczone w cenę. Reklamówka była jedna, więc nie wiem skąd opłata 2 zł. Żaden kupujący nie dostał paragonu!!!

  1. Sebastian Owczarek ★☆☆☆☆

    Kebab dotarł w ciągu 20minut. Bardzo dużo sosu ale zero mięsa. Dosłownie 4 kawałki kurczaka w DUZEJ tortilli. Nie polecam chyba, że ktoś jest wege..

  2. Mateusz Urbanek ★☆☆☆☆

    Czas oczekiwania 2h na dowóz Mial być ser,sera nie ma Mięsa co kot na płakał Tortilla rozpada się od dołu Podsumowując cenowo lekko drogo,jakość tragedia

  3. Filip Hejninger ★★★★★

    Bardzo dobry kebab, serdecznie polecam. Wydaje mi sie, ze jest najlepszy w Oleśnicy. Na pewno lepszy od master kebab, który jest tuż za rogiem. Z Panami da się dogadać, pomocni i bardzo weseli.

  1. Kordi ★☆☆☆☆

    Zamówiona tortilla z frytkami. Smak nawet ok ale to że 2 godziny po zjedzeniu tego kebaba całego go zwróciłem wymiotując przez zatrucie. Pierwszy raz podają jedzenie które nie jest świeże a to była dopiero moja druga wizyta w tym miejscu.

  2. Natalia 2000 ★☆☆☆☆

    Czas oczekiwania podany 40 min zamówienie przyjechało po 1,40 h wiec co oczywiste było całkowicie zimne zamawiany był box bez surówki przyszedł oczywiście z surówka oraz zamawiana była tortilla z serem a przyszła z samym mięsem i frytkami jedna wielka TRAGEDIA

  3. DYRA ★★★★★

    Zjadłem już tam kilka razy i jest mega dobrze póki co jest to mój ulubiony kebab w Oleśnicy idzie dobrze i smacznie się najeść

  1. Marcel ★★★★★

    W tym momencie zdecydowanie mój ulubiony kebab w Oleśnicy. Pomocna i sympatyczna obsługa, smaczne jedzenie, da się dogadać. Wnętrze nie jest idealne ale tak jest wszędzie. I tak w wiekszosci bierze sie na wynos lub w dostawe. Wszystko robione higienicznie, schludnie. Nie ma lepszego kebaba w tym mieście niż Holy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Holy Kebab & Grill?

Holy Kebab & Grill znajduje się przy Wojska Polskiego 16, 56-400 Oleśnica, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Holy Kebab & Grill?

Można skontaktować się z Holy Kebab & Grill pod numerem +48 727 463 084

Jak można dotrzeć do Holy Kebab & Grill?

Do Holy Kebab & Grill można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements