Opinie

  1. Bartosz Trzmielewski ★★★★★

    Smaczne pierogi, miła obsługa, lokal mały ale ogólnie zasługuje na dobrą ocenę ;)

  2. Marzena Zabielska ★★★★★

    Po roku odwiedziliśmy Starą Pierogarnie. W piątek daniem dnia był m.in kotlet rybny, które zamówił mój partner. Ja zamówiłam placki ziemniaczane ze śmietaną i cukrem. Co do placków to powiedzmy mogły być. Od swojego partnera spróbowałam kotleta rybnego i szok. Takiej gumowatej podeszwy, twardej , przesaczonej tłuszczem w życiu nie jadłam. Herbata czarna okazała się mętna lura. Wyszliśmy głodni to chyba najgorsza recenzja dla miejsca, które powinno nakarmić klienta. Na uwagę zasługują zgrzyty słyszalne przy przestawianiu krzeseł. Apeluje o wkładki filcowe. Nie polecam tego miejsca .

  3. Amanda Sipa ★★★☆☆

    Pierogarnia Stara Chata ma swoje plusy i minusy. Na pewno warto docenić, że lokal jest otwarty w niedzielę, a obsługa działa sprawnie i dania trafiają na stół szybko. Rosół był smaczny, choć mógłby być cieplejszy, a makaron krócej gotowany. Pierogi miały przyzwoity farsz, ale ciasto było zbyt grube i twarde, a brak wersji z kapustą trochę rozczarował. Ceny wydają się nieco wygórowane w stosunku do ilości i jakości. Można jednak zajrzeć, jeśli szuka się szybkiego, domowego posiłku.

  1. Andziulka ★☆☆☆☆

    Ceny kosmos. Napój 0.5 l za 10zl to przegięcie. Drożej jak na festynie. Zamówiłam pierogi ruskie dla dziecka - cena jak za 4 szt powala. Mąż zamówił zwykły filet drobiowy który ociekał tłuszczem jakby z zalewy olejowej został wyciągnięty. Ja zamówiłam krokiety z barszczem. Barszcz był rozwodniony a krokiety wielkości tych z marketu. Żeby skorzystać z toalety trzeba siły do otwarcia drzwi. Nie polecam. Lepiej udać się do Borowej do Borowianki.

  2. PegoBe ★★★☆☆

    Pierogarnia miała nieczynną toaletę. Podobno zabrakło wody :(. Jakość pierogów z serem na zadowalającym poziomie. Frytki także mogły być. Obsługa bez rewelacji. Klient musi odnosić naczynia po posiłku jak w stołówce szkolnej. Mogło być lepiej.

  3. Michał ROOMER ★★★★★

    Pierożki Litewskie z kaszą gryczaną i grzybkami polecam, ciasto delikatne, świeże. Rosołek też był przyjemny, potrawy znajomych również były OKI. Super alternatywa dla fastfooda jak jedzie się autostradą.

  1. Longin Komar ★★★★★

    Bardzo dobre pierogi ruskie zapiekane, frytki również super. Do picia polecam kompot ! Pieski mile widziane, obsługa bardzo miła ;) polecam z czystym sumieniem.

  2. Piotr Ładniak ★★★☆☆

    Jedzenie dobre, ale obsługa do poprawy. Poza tym zamykanie godzinę wcześniej, bez wcześniejszej informacji na stronie lub choćby kartki na drzwiach jest słabe..

  3. Pawel Zajkowski ★★☆☆☆

    Przykro mi że ocena tak marna ale niestety w miejsce nie zasłużyło na więcej. Zjechaliśmy z drogi ekspresowej żeby zjeść coś porządnego. Żona chciała pierogi więc padło właśnie na te pierogarnię. Pierogi były (po dosoleniu) co najwyżej znośne. Czerwony barszcz do picia- chudziutki i bez smaku. Ja zamówiłem karkówkę w sosie z kopytkami. Karkówka potraktowana solą i pieprzem dała się zjeść. Sos wyglądał jak krochmal ( załączam fotkę) Ale kopytka były tylko z nazwy i formy bo tak naprawdę to było coś z ciasta pomiędzy kluskami śląskimi a pyzami. NIE POLECAM.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pierogarnia Stara Chata?

Pierogarnia Stara Chata znajduje się przy Daszyńskiego 5E, 56-400 Oleśnica, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pierogarnia Stara Chata?

Można skontaktować się z Pierogarnia Stara Chata pod numerem +48 717 230 011

Jak można dotrzeć do Pierogarnia Stara Chata?

Do Pierogarnia Stara Chata można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements