Smaczne pierogi, miła obsługa, lokal mały ale ogólnie zasługuje na dobrą ocenę ;)
Zdjęcia
Opinie
-
Bartosz Trzmielewski ★★★★★
-
Marzena Zabielska ★★★★★
Po roku odwiedziliśmy Starą Pierogarnie. W piątek daniem dnia był m.in kotlet rybny, które zamówił mój partner. Ja zamówiłam placki ziemniaczane ze śmietaną i cukrem. Co do placków to powiedzmy mogły być. Od swojego partnera spróbowałam kotleta rybnego i szok. Takiej gumowatej podeszwy, twardej , przesaczonej tłuszczem w życiu nie jadłam. Herbata czarna okazała się mętna lura. Wyszliśmy głodni to chyba najgorsza recenzja dla miejsca, które powinno nakarmić klienta. Na uwagę zasługują zgrzyty słyszalne przy przestawianiu krzeseł. Apeluje o wkładki filcowe. Nie polecam tego miejsca .
-
Amanda Sipa ★★★☆☆
Pierogarnia Stara Chata ma swoje plusy i minusy. Na pewno warto docenić, że lokal jest otwarty w niedzielę, a obsługa działa sprawnie i dania trafiają na stół szybko. Rosół był smaczny, choć mógłby być cieplejszy, a makaron krócej gotowany. Pierogi miały przyzwoity farsz, ale ciasto było zbyt grube i twarde, a brak wersji z kapustą trochę rozczarował. Ceny wydają się nieco wygórowane w stosunku do ilości i jakości. Można jednak zajrzeć, jeśli szuka się szybkiego, domowego posiłku.
-
Andziulka ★☆☆☆☆
Ceny kosmos. Napój 0.5 l za 10zl to przegięcie. Drożej jak na festynie. Zamówiłam pierogi ruskie dla dziecka - cena jak za 4 szt powala. Mąż zamówił zwykły filet drobiowy który ociekał tłuszczem jakby z zalewy olejowej został wyciągnięty. Ja zamówiłam krokiety z barszczem. Barszcz był rozwodniony a krokiety wielkości tych z marketu. Żeby skorzystać z toalety trzeba siły do otwarcia drzwi. Nie polecam. Lepiej udać się do Borowej do Borowianki.
-
PegoBe ★★★☆☆
Pierogarnia miała nieczynną toaletę. Podobno zabrakło wody :(. Jakość pierogów z serem na zadowalającym poziomie. Frytki także mogły być. Obsługa bez rewelacji. Klient musi odnosić naczynia po posiłku jak w stołówce szkolnej. Mogło być lepiej.
-
Michał ROOMER ★★★★★
Pierożki Litewskie z kaszą gryczaną i grzybkami polecam, ciasto delikatne, świeże. Rosołek też był przyjemny, potrawy znajomych również były OKI. Super alternatywa dla fastfooda jak jedzie się autostradą.
-
Longin Komar ★★★★★
Bardzo dobre pierogi ruskie zapiekane, frytki również super. Do picia polecam kompot ! Pieski mile widziane, obsługa bardzo miła ;) polecam z czystym sumieniem.
-
Piotr Ładniak ★★★☆☆
Jedzenie dobre, ale obsługa do poprawy. Poza tym zamykanie godzinę wcześniej, bez wcześniejszej informacji na stronie lub choćby kartki na drzwiach jest słabe..
-
Pawel Zajkowski ★★☆☆☆
Przykro mi że ocena tak marna ale niestety w miejsce nie zasłużyło na więcej. Zjechaliśmy z drogi ekspresowej żeby zjeść coś porządnego. Żona chciała pierogi więc padło właśnie na te pierogarnię. Pierogi były (po dosoleniu) co najwyżej znośne. Czerwony barszcz do picia- chudziutki i bez smaku. Ja zamówiłem karkówkę w sosie z kopytkami. Karkówka potraktowana solą i pieprzem dała się zjeść. Sos wyglądał jak krochmal ( załączam fotkę) Ale kopytka były tylko z nazwy i formy bo tak naprawdę to było coś z ciasta pomiędzy kluskami śląskimi a pyzami. NIE POLECAM.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pierogarnia Stara Chata?
Pierogarnia Stara Chata znajduje się przy Daszyńskiego 5E, 56-400 Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pierogarnia Stara Chata?
Można skontaktować się z Pierogarnia Stara Chata pod numerem +48 717 230 011
Jak można dotrzeć do Pierogarnia Stara Chata?
Do Pierogarnia Stara Chata można dotrzeć, korzystając z poniższego linku