Opinie

  1. Knowledge ★★★☆☆

    Pizza z szynką, z której wyciekał tłuszczyk, opadająca, tak cienka, że sztućcami tylko jedliśmy, dość mocno od spodu przypalona bo czuliśmy goryczkę. Makaron tagliatelle z podgrzybkami, cukinią wyglądający jak kopiec kreta, dobry, ale porcja za 50 zł na duży głód to za mało. Pyszna woda gazowana włoska w szklanych butlach. Klimat w środku lokalu słaby, trzeba szybko jeść i wychodzić bo stoliki rezerwują klienci.

  2. Konrad Olejniczak ★★★★★

    Serdecznie polecam, jedzenie bardzo dobre nigdy się nie zawiodłem a jestem tam co jakiś czas. Obsługa miła, na poziomie oraz chętnie pomagają wybrać i doradzają.

  3. Alex ★★★★☆

    Wszystko ogólnie było bardzo smaczne. Szczególnie chciałbym wyróżnić tatar – jeden z najlepszych, jakie kiedykolwiek jadłem, naprawdę polecam każdemu. Ciasto do pizzy było pyszne, podobnie jak sos, choć szkoda, że użyto pieczonych liści bazylii zamiast świeżych – to nieco popsuło wrażenie. Ravioli również były dobre, ale nie zaskoczyły niczym wyjątkowym – po prostu smaczne. Obsługa bardzo miła, jedzenie podano szybko, kelner zapytał, jak chcemy podać przystawki, co było dużym plusem. Myślę, że chętnie wrócę tu ponownie.

  1. Monika Ozga ★★★★★

    Przyjście tutaj to jest zawsze dobry pomysł! Na szybki lunch, obiad z koleżanką, kolację z mężem. Bardzo polecam to miejsce! Jedzenie jest obłędne, a ceny są przystępne. Na stolik i przyjęcie zamówienie czeka się chwilkę, napoje przychodzą bardzo szybko. Obsługa jest niesamowicie sympatyczna, profesjonalna i uważna na gościa (jakby czytała w myślach). Dania są zawsze pięknie podane i doskonale smakują.

  2. Sylwia Malik ★★★★★

    Wybrałyśmy się z mamą wypróbować smaki tej restauracji. Wybór padł na ragu wołowe oraz pizze z salami. Co do makaronu bardzo dobry, sos rewelacyjny, makaron idealnie ugotowany. Pizza - oceniłabym na typowo neapolitańską, ciasto smaczne, dodatki również, jednak nie do końca jestem fanką tego rodzaju pizzy włoskiej (kwestia indywidualna). Wszystko bardzo fajnie podane. Na deser sezonowy kokosowy sernik (pyszny) z jagodami (troszkę ich za dużo) i krem brulee - świetny. Obsługa miła i uśmiechnięta, klimatyczny ogródek z mnóstwem kwiatów tworzył jeszcze lepszą atmosferę. Polecam :)

  3. Justyna Anglart ★★★★★

    Najlepsza i najbardziej profesjonalna restauracja na Gaju. Ciekawe menu, co jakiś czas nowości w karcie. Danie na wysokim poziomie, podane bardzo elegancko. Obsługa również mega profesjonalna, zawsze dobrze doradzi. Gorąco polecam gnocchi. Bardzo dobre drinki. Odwiedzamy tę restaurację od lat i zawsze jesteśmy zadowoleni. Osiedlowa perełka.

  1. Monika Nurek ★★★★☆

    Baaardzo smacznie. Dzieci zachwalały pizzę, ravioli z jagnięciną całkiem spora porcja i bardzo dobre. Makaron z kurkami i groszkiem mężowi również smakował a spagetti pomidorowe córki najlepsze jakie jadła. Naleśnik z rabarbarem z menu dziecięcego niby nic takiego a był pysznym deserem. Na koniec smaczek czyli koktajl fiołkowy na moje życzenie bardziej kwaśny co nie stanowiło problemu. Mimo dużej ilości klientów obsługa bardzo sprawna, pomocna i fachowa.

  2. Jaqaroline Niemyks ★★★★☆

    Wybralismy tę restauracjie na urodziny mojej mamy, Obsługa sprawna, wnętrze jak nowoczesny loft. Mocna klimatyzacja, dania poprawne i nawet z pomysłem. Pizza smaczna, watrobka też dobra ale jakoś bez wielkiego wow. Dość dobre pierozki z jagnięciną. Natomiast czegoś więcej oczekiwaliśmy od jagnieciny. To danie ze względu na cenę powinno naprawdę być woow. No ale bez wyrazu... Herbata natomiast pyszna w czajniczku. Starczyła na cały posiłek.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pinola?

Pinola znajduje się przy Świeradowska 51, Krzyki, 50-559 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pinola?

Można skontaktować się z Pinola pod numerem +48 733 180 101

Jak można dotrzeć do Pinola?

Do Pinola można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements