Mieliśmy dwa podejścia do lokalu, za pierwszym razem tłum, brak rezerwacji=brak miejsca (dla 6 osób więc większa grupa), drugiego dnia uprzejmy uśmiechnięty Pan z obsługi po pierwsze nas zapamiętał, po drugie znalazł takie rozwiązanie żebyśmy jednak mogli zjeść. Super miejsce, pyszne duże dania. Hamburger bez bułki- bomba! Radzę zarezerwować sobie stolik żeby mieć pewność że będzie można skorzystać z usług restauracji. Na prawdę warto!
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Borowicz ★★★★★
-
Wiktor ★★★★★
Przyjemne miejsce serwujące pyszne jedzenie i drinki. Ogromnym atutem miejsca jest szybkość podawanych potraw, nie trzeba długo czekać nawet przy dużym obłożeniu. Na wyróżnienie zasługuje również Pani kelnerka o blond włosach, która obsługiwała nas w grzeczny, spokojny i zrównoważony sposób. Polecam pyszny żurek na bulionie grzybowym z kawałkami grzybów, chrzanem, jajkiem i kiełbasą i oczywiście drinki, które są dopracowane do perfekcji.
-
G Z ★★★★☆
Rzadko się zdarza żeby w knajpie każda potrawa była smaczna i starannie podana a porcje duże. Tutaj właśnie tak jest, byłem 3 razy, próbowałem w sumie około 12 dań i każde było świetne. Wystrój ok, toalety czyste, obsługa ogarnięta. Nie grymaszą jak w wielu łódzkich lokalach, że jak mają rezerwacje na stoliku to nikogo nie sadzają mimo że zostały np. 2 godz. tylko bez problemu zapraszają. Mają tylko jeden problem - dość wysokie ceny, wszędzie jest co raz drożej więc częściowo są rozgrzeszeni. Nie jadłem jeszcze pizzy bo celuję w neapolitańską a tutaj nie wiem jaka jest. Może kiedyś. Polecam.
-
Marketing Hammermed ★★★★★
Restauracja Cud Miód Fabryczna świetnie poradziła sobie z organizacją przyjęcia świątecznego dla 55 osób. Obsługa restauracji zaprezentowała się na najwyższym poziomie dbając o każdego z naszych gości. Serwowane dania były przepyszne, a do tego podane w bardzo estetyczny sposób. Serdeczne podziękowanie dla menadżera restauracji, Pana Piotra za elastyczne i profesjonalne podejście do organizacji naszego spotkania. Całości przyświecała miła i świąteczna atmosfera. Polecamy to miejsce z całego serca.
-
Martyna T ★★★★★
Do Łodzi wpadliśmy na weekend. Na ulicy Piotrkowskiej spotkało nas wielkie rozczarownie, ponieważ lokale byly zamykane o 23, niektóre o 24. Okazalo się, ze Cud Miód ma dłuższe godziny otwarcia. Dzis wiem, że było to przeznaczenie. Już w progu przywitał nas bardzo sympatyczny kelner. Zajęliśmy miejsce w ogródku. Kelner który nas obsługiwał, również bardzo sympatyczny, ponadto posiadajacy duża wiedzę o karcie i produktach. Na przystawki wzięliśmy rydze i tatar z łososia, a na drugie burgery-wszystko bylo "cud miód"! Czuć,że produkty są z gornej półki, a wlasciciele nie oszczędzają. Lokal wybitny!
-
Agnieszka M. ★★★★★
Fajna, klimatyczna restauracja, jednak decydując się na jedzenie w ogródku trzeba wziąć pod uwagę niczym nie odgrodzoną, wbrew pozorom dość ruchliwą ulicę (byliśmy w ostatnią niedzielę). Za to jedzenie zdecydowanie na plus, zamówiliśmy żeberka, golonkę i burgera, wszystko smaczne i ładnie podane. Najpierw jednak zostaliśmy poczęstowani małym czekadełkiem, bagietką z oliwkami. Kelner wyglądał jakby był zadowolony z tego co robi, przez co obsługa była bardzo miła. Ceny średnio wysokie, rachunek na 4 osoby z 5piwami opiewał na 250zl.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Cud Miód Fabryczna?
Cud Miód Fabryczna znajduje się przy Generała Romualda Traugutta 2, Śródmieście, 90-102 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Cud Miód Fabryczna?
Można skontaktować się z Cud Miód Fabryczna pod numerem +48 690 001 769
Jak można dotrzeć do Cud Miód Fabryczna?
Do Cud Miód Fabryczna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku