Opinie

  1. Julia Woźniak ★★☆☆☆

    Jedzenie jest smaczne. Mam uwagę do obsługi. Jeśli chce się kogoś wyprosić za nieprzestrzeganie zasad, można poprostu podejść i wyjaśnić sytuacje. Obsługa zaczęła krzyczeć przy ladzie, że torebka na parapecie niszczy kwiatki, że ludzie usiedli przy rezerwacji i jak wielki czynsz jest co miesiąc płacony. Zdaje sobie sprawę, że jest to męczące, gdy klienci łamią regulamin, ale krzyk spowodował, że atmosfera była niekomfortowa. Ludzie byli zdezorientowani, bo nie wiedzieli do kogo personalnie tyczy się cały problem i opuścili salę. Niesmak pozostał do ponownych odwiedzin.

  2. Aga Tybuszewska ★★★★★

    Pyszne domowe jedzenie w przystępnej cenie..Jedyny minus to glosnik krzyczący studenci gdzie nie zwazaja na innych klientów i uważają ze im wszystko wolno...A to lokal ogolno dostępny a nie tylko dla nich i posiedzeń koleżeńskich....

  3. Aleksandra Prusak ★★☆☆☆

    Jestem w szoku jak źle traktowani są studenci przez pracowników lokalu. Stołówka uczelniana powinna być miejscem odpoczynku między zajęciami, a z każdą wizytą jestem świadkiem nieprzyjemnych sytuacji. Obsługa krzyczy do klientów z końca sali, nie wolno zapalić światła czy używać gniazdek. Mimo smacznego jedzenia, obsługa nie zachęca do przebywania w lokalu.

  1. Kinga Klimczyk ★★☆☆☆

    Jestem w szoku jak źle traktowani są studenci przez pracowników lokalu. Stołówka uczelniana powinna być miejscem odpoczynku między zajęciami, a z każdą wizytą jestem świadkiem nieprzyjemnych sytuacji. Obsługa krzyczy do klientów z końca sali, nie wolno zapalić światła czy używać gniazdek. Mimo smacznego jedzenia, obsługa nie zachęca do przebywania w lokalu.

  2. Filomena ★☆☆☆☆

    Restauracja jest określeniem użytym w przypadku tej kantyny zdecydowanie na wyrost. Ceraty brudne, chyba od początku swojego zaistnienia na blatach nie zostały ani razu przetarte. Biurowe krzesła z trudem mieszczą się przy stolikach, przez co trzeba przeciskać się między nimi przy próbie zajęcia miejsca. Pani obsługująca zmęczona, działa spowolniona jakby w kisielu. Jeszcze kilka miesięcy temu zatrudniano przemiłą, zaangażowaną, trochę roztargnioną, ale przez to uroczą ekspedientkę, która w tym niewdzięcznym miejscu wnosiła uśmiech i tę tytułową "domowość". Obecnie nie mam zbyt wiele dobrego do powiedzenia o tej jadłodajni. Ceny poszły w górę, a porcje uległy redukcji, co od razu rzuciło się w oczy przy zakupie herbaty (połowę mniejszy kubek) czy poproszeniu o ketchup do tostów (dodatkowo płatny). Niestety jest to jedyna opcja dla studentów Uniwersytetu, którzy mają tylko chwilę między zajęciami, żeby coś przekąsić, gdyż w budynku nie ma nawet automatów z jedzeniem.

  3. Paulina Stańczyk ★★★★★

    Cos tak cudownego zjadłam za 21 zl ciekawe gdzie na mieście za tyle zjem

  1. Emilia Stańczyk ★★★★★

    Polecam. Obiady domowe, w atrakcyjnych cenach. Byłam wielokrotnie. Wiele negatywnych opinii wynika z tego, że studenci przesiadują w restauracji nie zamawiając posiłków i blokują stoliki dla gości.

  2. Paulina Czech ★☆☆☆☆

    Wybitnie niemiła obsługa, krzycząca na klientów, jedzenie niesmaczne, zimne, w cenie znacznie wygórowanej względem jakości. Sam lokal nieprzyjemny, nie mówiąc już o niezliczonej ilości kartek poprzyklejanych do ścian, informujących o tym czego robić nie wolno. Zdecydowanie nie polecam!!

  3. Łukasz Ciesielski ★★★★★

    Przychodzę sporadycznie kiedy żony nie ma, bo dla samego siebie nie chce mi się gotować. Jedzenie tanie i dobre. Wystrój raczej skromny, ale jest czysto i obsługa miła. Jedzenie wydawane w kilka minut. Zupy po 4zl, drugie dania zwykle niewiele powyżej 10zl - na każdą studencką kieszeń.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres RESTAURACJA DOMOWA?

RESTAURACJA DOMOWA znajduje się przy Żeligowskiego 7/9, Polesie, 90-752 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do RESTAURACJA DOMOWA?

Można skontaktować się z RESTAURACJA DOMOWA pod numerem +48 501 703 094

Jak można dotrzeć do RESTAURACJA DOMOWA?

Do RESTAURACJA DOMOWA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements