Opinie

  1. Kamil Papros ★★★★★

    Świetne miejsce na organizację imprez – klimatyczne wnętrze, doskonała obsługa i przepyszne jedzenie. Atmosfera bardzo przyjazna, a całość na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam!

  2. Ewa Fratczak ★★★★★

    Magiczne miejsce. Lokal świetnie nadaje się na organizowanie różnego rodzaju imprez. Sala bardzo kameralna i bardzo pieknie przystrojona. Jedzenie i obsługa cudowna. Polecam, polecam aby wszyscy mieli okazję bawić się w tak cudownym miejscu☺️ ja będę nadal w nim organizować imprezy.

  3. Paulina Dąbrowska ★★★★★

    Jedzenie przepyszne, porcje duże, obsługa bardzo miła. Byłam tu już na kilku imprezach i zawsze było świetnie – fajna sala do tańczenia i super klimat. Lokalizacja też na plus, więc naprawdę warto. P.S. Paszteciki to mistrzostwo – najlepsze jakie w życiu jadłam, serio rozpływają się w ustach ♥️

  1. M Sub ★☆☆☆☆

    Dzisiaj miałam nieprzyjemność spędzić czas w lokalu na poczęstunku po ślubie, przywitał mnie od progu zapach zgnilizny,wszędobylski bałagan,zastawa stołowa to dramat,takich talerzy i szklanek to nawet trudno by szukać w szafkach kuchennych u naszych babć,.Przykro patrzeć, jak można spieprzyć wyjątkowość lokalizacji i potencjał miejsca . Proszę zakasać rękawy i posprzątać, wymienić brązowe linoleum na najprostsze panele (polecam ADK panele i podłogi na Rzgowskiej,przy zakupie montaż gratis ), rozjaśnić pomieszczenia jasną farbą i wyjść gdzieś do innych lokali popatrzeć jak powinno to wyglądać i smakować.

  2. M. D. ★★★★★

    Wspaniała obsługa, bardzo smacznie przygotowane posiłki. Pani właścicielka to Wspaniała osoba, która bardzo nam pomogła w doborze menu. Widać duże doświadczenie w organizowaniu wszelkiego rodzaju przyjęć. Pięknie przygotowana sala, bardzo miła obsługa, zarówno nasi goście jak i my bardzo zadowoleni. Polecam to miejsce, napewno będziecie zachwyceni.

  3. Ewe Łęgosz ★★★★★

    Bardzo smaczne jedzenie. Mięsa pierwsza klasa, rosół jak w domu.Klimatyczne miejsce,super atmosfera. Serdecznie polecam.

  1. Dorota Błaszczyk ★★★★★

    Jedzenie bardzo dobre .Przesympatyczna właścicielka i kelnerka.Serdecznie polecam.

  2. Iwona ★★★★★

    Świetne miejsce na organizację różnego rodzaju imprez. Bardzo dobre jedzenie, atrakcyjne ceny i bardzo dobry kontakt z właścicielką od pierwszego telefonu po sam finał. Goście bardzo zadowoleni, bez żadnego wyjątku. Plusem jest również lokalizacja i park.

  3. Bolek P. aka Blumenfeld ★★★★★

    Ktoś, kto ich dodawał, widać bardzo ich nie lubi. Po pierwsze nie podał adresu. Po drugie, pomylił numer telefonu. Po trzecie, nazwał ich FLESH a nie FLASH. Czyli że tak powiem, martwe ciało. Ewentualnie surowe mięso. Mniam, pyszności....

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Flash Restauracja?

Flash Restauracja znajduje się przy Pabianicka 2, Górna, 93-029 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Flash Restauracja?

Można skontaktować się z Flash Restauracja pod numerem +48 509 899 689

Jak można dotrzeć do Flash Restauracja?

Do Flash Restauracja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements