Opinie

  1. Angelika Wędzik ★☆☆☆☆

    Niestety pierwszy raz spotkałam sie z taką sytuacja dość nie smaczna. Przez przypadek stłukam piwo butelkowe w tej żabce, przeprosiłam zapłaciłam za uszkodzony towar . A Pani ekspedientka kazała mi zbierać szkło. Naprawdę? Nie miałam rękawiczek ani nic .pani bardzo natarczywie kazała mi zbierać potłuczone szkło. Niegdy więcej nie zrobię tu zakupów. Brak słów

  2. Natalia Krukowska ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, duzy asortyment i bardzo czysto. Polecam

  3. Aleksander Zielinski ★★★★★

    Lokalizacja bardzo dobra przy głównej ulicy. Obsługa też bardzo miła

  1. Marta Ch ★☆☆☆☆

    To co mnie spotkało dzisiaj kiedy chciałam z dziećmi wejść do żabki to jakieś nieporozumienie. Pani ekspedientka siedzi sobie pod drzwiami sklepu na chodniku z papierosem, obok niej dwóch panów również palących... Chcąc wejść do sklepu pani informuje mnie,że teraz ma przerwę i zamknięte, dalej siedzi. Dramat. Zawsze byłam bardzo dobrze obsłużona w tym sklepie dlatego jestem zawiedziona tym co mnie spotkało. Rozumiem,że każdy potrzebuje chwili przerwy, ale można to załatwić inaczej, chociażby odejść kawałek dalej z papierosem... Sorry ale już nie wrócę do tej żabki.

  2. Meduzol94 ★★★★★

    Miła obsługa lokalizacja powiedzmy że taka w porządku bo znajduje się w bocznej uliczce ale zaraz przy głównej drodze

  3. Emilia Ściurkowska ★★★★★

    Jak najbardziej polecam. Jedyny minus to to że 22.55 już się nie dostaniesz do srodka,panie niestety zamykają przed czasem .

  1. Po prostu Kacper ★★★★★

    Fantastyczne kasjerski, szczególnie pani Jadzia która codziennie miło wita. Problem jedynie sprawia ilość miejsca, dosyć ciasno jest w sklepie.

  2. Martin Trooper ★☆☆☆☆

    Ciągle jak nieczynne z powodu przerwy, zmiany kasjera to cha...wie jeszcze od czego, asortyment sklepu bardzo słaby a obsługa jakby pod przymusem tam musiała siedzieć i robiła w ramach odbycia kary. Jedna z najgorszych żabek w mieście.

  3. Mateusz Nowicki ★☆☆☆☆

    Tragedia, przestałem tam kupować bo tam zawsze trwa zmiana kasjera. sklep zamknięty na 30 min. Obsługa słaba, zawsze są niezadowoleni. Zachowują się jakby pracowali za karę. Dno totalne

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Zamkowa 59N, 95-200 Pabianice, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements