Opinie

  1. Wariatek świrek ★☆☆☆☆

    Zamówienie z dowozem. Miła Pani polka, zamówienie przyjęte wszystko super. Po 2h od zamówienia zadzwoniliśmy i dostaliśmy informację że kierowca dawno temu wyjechał i zaraz będzie. Po 40min w końcu zjawił się dostawca. Miejsce dowozu 15min od lokalu dotarło zimne. Dzwoniąc do lokalu otrzymaliśmy informację łamanym polskim, że kebab niedawno był robiony i to nie możliwe. Ostatni raz, szkoda bo sam w sobie kebab dobry, ale na ciepło.

  2. B K ★★★★☆

    Dostałem stare twarde mięso jednak nic mi po tym nie bylo, ilość składników w kebsie w bułce malutka jak za 35pln mięso przyprawiona kula nie jest zła, kiedyś było znacznie więcej, warzyw bardzo mało. Spróbuję tortille może będzie lepiej.

  3. Przemek Sw ★★★☆☆

    Dobre sosy Mięso troszkę zasłone, ale może tak trafiłem .

  1. Agnieszka Barbara ★★★★★

    Jak dla mnie najlepszy kebab w całej Łodzi, ale z pewną uwagą. Na ten kebab przyjeżdżam specjalnie z centrum, a to już o czymś świadczy. Zazwyczaj zamawiam mega rollo z mięsem baranio-wołowym. Mięso bardzo dobre w smaku, które nie śmierdzi kulą mocy mimo, że nią faktycznie jest. Bardzo dobre sosy, na bazie majonezu. W ofercie jest też ostry i bardzo ostry, ten bardzo ostry dla odważnych. Standardowa kapusta w środku placka. Całość bardzo, ale to bardzo pyszna. No i cena nie najgorsza. Niestety jest jedna uwaga i to dość spora. Bo kebab kebabowi nie równy. Naprawdę chcę mi się wracać kiedy otrzymuje kebaba, który waży kilogram, albo i więcej, a często się tak zdarza, ale dziś otrzymałam kebaba który ważył tylko 580g. Chłopaki robicie dobrą robotę, ale ważcie te skladniki lub wymyślcie inny sposób dzięki któremu kebaby będą powtarzalne. Na pewno wrócę i to nie raz, chyba, że wielkość porcji już na zawsze ulegnie zmniejszeniu.

  2. Mikołaj Kubielski ★★★★★

    Jak dla mnie najlepszy kebab na Retkinii! Polecam talerz kebab z frytkami. Dodają do niego mix świeżych warzyw, a nie majonezową surówkę. Zazwyczaj zamawiam na wynos, ale można zjeść też w lokalu. Jest kilka stolików w środku i na zewnątrz. Można łatwo zaparkować pod samym lokalem.

  3. Ludmyla Chebotarova ★★★★☆

    My z mężem postanowiliśmy spróbować kebabu z polecenia naszych znajomych i nie żałowaliśmy tego ani na chwilę! Zamówiliśmy dwie średnie kebaby o 19:00 02.06 i były po prostu wspaniałe. Ale poza smakiem bardzo podobała nam się atmosfera w lokalu - było tam bardzo dużo ludzi, co tworzyło przyjemną atmosferę. Jedynym minusem było to, że muzyka była bardzo głośna, co utrudniało słyszenie, kiedy nasze zamówienie będzie gotowe. Ale to był drobny mankament, który nie zepsuł nam ogólnego wrażenia z wizyty w lokalu. Na pewno tu jeszcze wrócimy, aby spróbować innych dań i cieszyć się atmosferą. Dziękujemy za wspaniały wieczór!

  1. Norbert Kaczała ★★★★★

    Mam za sobą zamówienie z dostawą, jak i na miejscu. W obu przypadkach jedzenie było naprawdę świetne. Zaryzykuje nawet opinię, że to najlepszy kebab jaki miałem okazję jeść w Łodzi. Panowie z obsługi może i nie mówią po polsku jak w ojczystym języku, ale jeśli zamówienie składa się wyraźnie i odpowiada na ich wątpliwości (obsługa sama dopytała w czasie szykowania kebsa czy wszystko się zgadza), to dostaniecie najlepszego kebaba w okolicy. Porcja duża, cena rozsądna, jakość składników zaskakująco wysoka. Jeszcze nieraz wpadnę.

  2. Professional AUDIO HI FI ★★★★★

    Byliśmy pierwszy raz jak na razie bardzo dobry kebab. edit za drugim razem nadal super

  3. Julia Jaszczak ★★★★★

    Jakość, cena oraz ilość jest naprawdę odpowiednia. Byliśmy w tym miejscu 2 tygodnie temu mimo że znajomi nam odradzali, nie zawiedliśmy się się i dziś specjalnie przyjechaliśmy 20 km żeby znów się przekonać czy warto, ale nasza opinia nie uległa zmianie. Porcje naprawdę duże, mięso dobre i świeże. Może troszkę za dużo sosu ale jedni wolą mniej drudzy więcej. Naprawdę polecam to miejsce.

  1. Artur Kamiński ★★★☆☆

    Obsługa slabo rozumie dobrze po polsku, poza szefem, który i tak popełnił błąd. Chciałem kebaba z tylko kapusta pekińska jako surówka, a dostałem kebaba ze wszystkimi dodatkami ale bez kapusty :) już szkoda czasu na zwracanie uwagi. SMAK Sosy typowe kupne, ani ziębią ni grzeją, ceny na plus, porcja tez okej. W moim zamówieniu było za dużo sosu (inni tez o tym wspominali). Warto zajrzeć i wyrobić sobie opinie. Ps porcja średnia frytek to min na 2 osoby :) wahałem się między 3/4 gwiazdki ale 4 to za dużo.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SANI KEBAB?

SANI KEBAB znajduje się przy aleja Kardynała Stefana Wyszyńskiego 73, Polesie, 94-051 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do SANI KEBAB?

Można skontaktować się z SANI KEBAB pod numerem +48 694 606 737

Jak można dotrzeć do SANI KEBAB?

Do SANI KEBAB można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements