Opinie

  1. Oleksandr Shtonda ★★★★★

    Dzisiaj złożyłem 4 zamówienia. Pierwsze to 2 muffiny i napój. Kanapki lekko gorące nawet były a napój dobry. Muffiny były pyszne naprawdę. Żadnych błędów. Drugie to 2 smakowe kawę i moja chwała Pani, która robiła ich ponieważ wymieszała bazę espresso z czekoladą więc smak czekolady można było poczuć w mleku. Tak i jak musi być ponieważ czasami zdarza się trafić na tych kto nie miesza i kawa smakuje okropnie. Trzecie to zestaw Wieśmaca z sałatką i colą. Cola okej, wiesmac świeży i nie za bardzo dużo sosów i to też dobrze. W pierwszy raz w życiu trafiłem na świeżą sałatkę. Serio. Czwarte to nuggetsy i też były świeży i pyszny. Na każde zamówienie czekałem nie więcej niż 3 minuty. Zestaw wiesmaca dostałem za 2 a nuggetsy za pol minuty. Żadnych błędów w kompletowaniu zamówień chociaż były złożone o różne porę dnia. Naprawdę fajny mac. Polecam

  2. Alex ★★★★★

    Wszystko zgodnie z zamówieniem :) Świeże mięso i warzywa, podane na gorąco. Obsługa również na wysokim poziomie, a lokal czysty i zadbany. Polecam wstąpić :)

  3. Ewa ★☆☆☆☆

    Zamówiłam McCrispy, BigMac i Maestro na wynos. Mc Crisby dostałam z jakimś mięsem mielonym, a big maca pomylili chyba ze zwykłym burgerem.

  1. Alex Lev ★☆☆☆☆

    Szczerze mówiąc, chciałem dobrze zjeść, ale nie wyszło. Nie polecam!!! Niestety, jest ich wiele. Całkowicie straciłem apetyt. McDonald's nie jest już tym, czym był kiedyś.

  2. Wiesława Krasoń ★☆☆☆☆

    Kolejny już raz w godzinach gdy mcdonald byl doslownie pusty czekalam 25min na kanapke i frytki. Gdy dojechalam do domu ku mojemu zdziwieniu kanapka była bez bułki :) pierwszy raz widze cos takiego ale za to kolejny raz w TYM macdonaldzie dostalam niekompletne zamowienie - ostatnim razem otrzymalam 5 kurczakow zamiast 6. Radze zastanowic sie wlascicielowi nad jakoscia uslug i pracownikami bo to najgorszy macdonald w jakim bylam - wole jezdzic juz do oddalonego o 20min mc niz tracic nerwy w tym!

  3. Daniel Graczyk ★☆☆☆☆

    Sosy nalane dosłownie jakby ktos zwymiotowal na bulke, jeden cieniusienki plasterek ogórka i jak widać cebuli brak, dodam że w drugim cheeseburgerze to samo... czy nikt nie uczy jak powinien wyglądać burger? Ja rozumiem że sieciowka ale nie ma jakiegoś standardu?

  1. Łukasz Kamiński ★☆☆☆☆

    W dniu 25.03.2022 wraz z żoną i córka odwiedziliśmy Mcdonalds na Aleksandrowskiej, był to pierwszy i ostatni raz. Zamówiliśmy kanapki i napoje w kiosku, po otrzymaniu zamowienia okazało się że moja pepsi jest rozwodniona (woda o smaku pepsi), poprosiłem o wymianę, drugi napój juz był Ok. Po zjedzeniu kanapek zamówiliśmy 3 mcflurry. Ufając restauracji, że trzyma wysoki poziom nie sprawdzaliśmy zgodności zamówienia. Po zjedzieniu około 1/3 porcji zastanowiło mnie dlaczego mój flurry na dnie jest wodnisty u córki było to samo. Co się okazało każdy flurry był zrobiony o różnych godzinach. Te dwa flurry byly przygotowane do innych wczesniejszych zamowien, ktore nie zostaly odebrane lub pomylone, wiec zeby restauracja nie byla stratna przechowala je aby podac komus innemu kto zamowi flurry'ego. Na dowód dołączam zdjęcia. Nie spodziewałem się takiego kombinatorstwa w McDonaldzie. Nie polecam.

  2. Gruby! ★☆☆☆☆

    Mimo małego ruchu, na dość małe zamówienie czekałem 30 minut. Po długim oczekiwaniu w końcu dostałem, niestety wszystko zimne, a picie w połowie wylane. Cały wrap zniszczony

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja McDonald's?

Restauracja McDonald's znajduje się przy Aleksandrowska 67 A, Bałuty, 91-201 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?

Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 690 808 064

Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?

Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements