Strasznie dużo cebuli, na samym końcu czułam tylko ją. Sos rzadki, cieknący. Dużo ogórka zielonego, mięsa to ja tam nie czułam.
Zdjęcia
Opinie
-
J “Geshwister” ★★★☆☆
-
Piotr jachowicz ★☆☆☆☆
Jeden z najgorszych kebabów jakie jadłem. Zamówiliśmy kebab z kurczakiem i falafel. Mięso które dostałem nie było ścinane przy mnie, Pani schowała się po czym wręczyła nam jedzenie. Mięso niedopieczony i raczej nie pierwszej świeżości, falafela za to było tyle co na lekarstwo. Podsumowując trzymajcie się od tego miejsca z daleka
-
The Quickk ★☆☆☆☆
Po jakimś czasie myślałem, że może przesadziłem z odbiorem zachowania ekspedientki. Czytając te wszystkie negatywne opinie - utwierdzam się w przekonaniu, że jednak tak nie było. Nieuprzejme traktowanie klientów zdarza się notorycznie. Nie polecam tego kebsa zarówno, ze względów kulinarnych, jak i ze względu na obsługę.
-
Bartłomiej Łuczyński ★☆☆☆☆
Byłem w tym miejscu naprawdę wiele, wiele razy. Czas na rzetelną opinię. Po pierwsze to aroganca, bezczelna i wyszczekana małolata za ladą. Nic jej nie pasuje. Kręci nosem, gdy klient chce zapłacić kartą. Za każdym razem ma ewidentnie "zły dzień". Budka wymaga gruntownych zmian. Wielokrotnie zamknięty w godzinach, w których powinien być otwarty, teoretycznie. Raz mogłoby się nawet zdarzyć - sytuacja losowa - ale kilka razy w miesiącu? Może warto byłoby zmienić godziny na Google? Czasami można się też natknąć na "przerwę techniczną" - według informacji Pani do 10 minut, a w praktyce prawie pół godziny. Plusem jest dobre jedzenie i przynależność do renomowanej sieci franczyzowej. I właśnie chyba ta franczyza nie pozwala na zejście z jakości oferowanych posiłków. Panie Właścicielu, nie ma co czekać - czas najwyższy zaprowadzić porządki w Pana lokalu!
-
Bodzio600 ★☆☆☆☆
Jeden z gorszych , jak nie najgorszy kebab jaki jadłem. Jak przyszedłem po 2min do domu był juz totalnie zimny , nie mówiąc o tym że nawet nie został wypieczony. Cały się rozwala i przesiąkł tymi sałatkami. Mięsa tyle co kot napłakał. Zamówiłem dużego a dostałem małego defakto. Kurczak śmierdzący . Jedynie co było dobre to sos ostry , bo czosnkowy to zwykły mix co w każdym innym fastfoodzie. Nigdy tam nie wrócę, tragedia . Za ten malucha było trzeba zapłacić jeszcze 22 zł, gdzie u konkurencji takiego dostanie się za w okolicach 16zl i do tego jest wypieszczony .
-
XweeQ ★★★★★
Miła obsługa i bardzo dobry kebab.
-
Agnieszka Mandat ★☆☆☆☆
Dziewczyna stoi tam za kare za 40 zł dostałam mały kebab i mały box .Box duch bez sosu bez warzyw gdyby nie to że dojechałam do domu odwiozła bym to
-
Joanna [email protected] ★☆☆☆☆
Totalne ignoranctwo ze strony obslugujacego. (Myśliwska Pabianice) Złożyłam zamówienie na 3 kebaby. I jakie moje zdziwienie, gdy usłyszałam, że Panu się nie opłaca rozmrozić aż tylu!!! bułek. Może mi sprzedać tylko 1 kebaba. Nadmieniam, że to byly godziny szczytu. Szok i niedowierzanie.Odeszlam z kwitkiem i raczej już nie wrócę.
-
Hubert Kruszek ★★☆☆☆
Kebab dobry. Dwie gwiazdki z powodu zimnego kebaba już drugi raz. Na 5 razy 3 razy nie mogłem złożyć zamówienia bo nic nie było. Obsługa fatalna.
-
Jakub Brauer ★★☆☆☆
Kebab bardzo dobry tylko placek zbyt gumowy, obsługa fatalna, facet nie rozumie co się do niego mówi a po zwróceniu uwagii i prośbie o poprawę wydanego zamówienia wmawia klientowi, że nie prosił o to przy składaniu zamówienia i odmawia poprawy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bafra Kebab?
Bafra Kebab znajduje się przy Myśliwska 34B, 95-200 Pabianice, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bafra Kebab?
Można skontaktować się z Bafra Kebab pod numerem +48 883 553 490
Jak można dotrzeć do Bafra Kebab?
Do Bafra Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku