Nie zostałem obsłużony pomimo iż przyjechałem godzinę przed zamknięciem - niedługo miała się odbyć jakaś impreza, gdy wszedłem to inny klient akurat odbierał jedzenie na wynos, poprosiłem też o taką możliwość ale niestety nie udało się nikogo przekonać. Po 30 sekundach opuściłem lokal, ale moje ubrania dawały smażonym jedzeniem okropnie! oczywiste jest że w restauracji pachnie jedzeniem ale tam ewidentnie jest problem z wentylacją Głodny pojechałem dalej szukać posiłku, niedaleko znalazłem knajpę "Miska u liska" - uśmiech, życzliwość i pyszny soczysty schabowy z kością i bez intensywnego zapachu w lokalu :) Niezły kontrast
Zdjęcia
Opinie
-
Aro Es ★★☆☆☆
-
Zuzanna Tomasik ★★★★★
To jedzenie to po prostu poezja smaków! Danie świeże oraz aromatyczne. Porcje bardzo solidne wręcz powiedziałabym, że ogromne. Danie jest naprawdę ogromne, a cena bardzo niska. Ledwo dałam radę wstać od stołu. Polecam bardzo to miejsce!
-
Zorya ★★★★★
No przyznam że jedna z nielicznych lokalizacji obiadowych którą chętnie odwiedzałem, odwiedzam i będę odwiedzał. Porcje pyszne, wielkością spore i za rozsądną cenę.
-
A4t-eMusic Kowalski ★★★☆☆
Chciałem zjeść prostą , niewymagającą "potrawę" jaką jest schabowy z ziemniakami a otrzymałem danie na poziomie szpitalnego kateringu. Mięso dziwne , wodniste i szare. Panierka blada i w sumie już jej kolor nie zapowiadał rewelacji. W ostatnim zdaniu powinienem wspomnieć coś o smaku ale za to mam ogromny niesmak :/ Więc o nim nie wspomnę. . Bez Urazy Szanowni Państwo ! ale byłem u Was pierwszy i ostatni raz .
-
Ewa Ziółkowska ★★★★★
Trafiłam na pyszne jedzenie, świeże, pachnące i smaczne. Polecam
-
Marcin Stańczak ★★★☆☆
Rok temu organizowałem tam komunie, niestety bardzo mieszane uczucia . Jedzenie na plus co do ilości i czasu oczekiwania nawet na zwykłe lody masakra. Do obiadu miseczka klusek śląskich ,nawet nie starczyło dla połowy gości jak pytałem to tylko ziemniaki zostały. Jak Ktoś na obiadek to ok ,jeżeli chodzi o większą ilość osób to warto zastanowić się ,albo wyraźnie zaznaczyć ile ma być , bo to niestety nie jest oczywiste dla właściciela. Na pewno pierwsza i ostatnia moja wizyta w tym miejscu.
-
Bartek Jeziorski ★★★☆☆
Dnia 06.04 odwiedziłem bar u Marcina. Lokal dość ciemny z mała ilością stolików, jednak bardzo przyjemny w wystroju, domowy. Zamówiłem rosół, Devolaya z masełkiem, ziemniaczki i kapustę zasmażaną. Ceny na stronie internetowej nieaktualne. Za całość zapłaciłem 43 zł z kompotem w zestawie. Rosół otrzymałem od razu, pyszny w smaku, jednak mógłby być cieplejszy. Ziemniaczki świeże, kapusta BARDZO kwaśna i mdła, kotlet Devolay prawie bez masła, szokująca okazała się dla mnie marchewka? W środku kotleta, a może była to vegeta? Czasami dało wyczuć się jej smak, nie wiem. Dziwne doświadczenie, ale czy warto? Po wizycie lokal nie znalazł się na mojej liście barów godnych polecenia.
-
Jacques Webster ★★★★☆
Na obsługę chwilę czekałem, mimo wszystko jedzenie podane gorące i smaczne. Kartacze lekko rozgotowane za czym nie przepadam ale co kto lubi. Kapusta natomiast bardzo dobra. Jednak u konkurencji w tej cenie dwa dania więc tu 4 gwiazdki.
-
silwaan ★★★★★
No panie Marcinie super bar , zaskoczyłeś mnie i to nieźle , masz super obsługę i kucharki , sympatyczny wystrój , przejechałem pół Polski bo byłem a aquapark w Łodzi , najadłem się niesamowicie ,zupa pomidorowa mistrzostwo top 3 jakie w życiu jadłem. Masz ode mnie gwiazdkę Michelin . Rekomendacja z czystym sumieniem .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Obiady Domowe u Marcina?
Obiady Domowe u Marcina znajduje się przy Obywatelska 181, Polesie, 94-104 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Obiady Domowe u Marcina?
Można skontaktować się z Obiady Domowe u Marcina pod numerem +48 516 722 844
Jak można dotrzeć do Obiady Domowe u Marcina?
Do Obiady Domowe u Marcina można dotrzeć, korzystając z poniższego linku