Opinie

  1. Natalia Musiak ★★★★☆

    Byłam w tej knajpie kilka razy i nie mogłam powiedzieć złego słowa do wczorajszej sytuacji, zamówiłam pancake'i, kiedy Pan kelner przyniósł moje zamówienie okazało się że dwa na cztery są po prostu przypalone, poprosiłam o wymianę (jeśli chodzi o postawę kelnera nie mogę powiedzieć złego słowa) ale komentarze które szły z kuchni można było sobie darować ( typu o ale widziwia). Wydaje mi się że jest to zupełnie normalne że płace za jedzienie i oczekuje że będzie smaczne a nie przypalone. Po jakimś czasie dostałam nowe pancake'i, ale Pani kucharka kelnerka co chwilę wychylała się( widać było odbicie w lustrze ) czy jem czy nie jem. Sama pracowałam w obsłudze i wiem z czym taka praca się wiąże ale jednak umiałam zachować się w stosunku do klienta. Myślę że warto popracować nad zachowaniem tej osoby. Nadal jednak Pan kelner był super miły i zachował się w porządku. Z uśmiechem powiedział że wymienią i że bardzo przeprasza

  2. SQ7OBI ★★★★★

    Być w Łodzi i nie odwiedzić Bobby Burgera to jak być głodnym i nic z tym nie zrobić. Miejsce bardzo przystępne cenowo jak i produktowo. Oferowane tu burgery wszelakiej postaci są nie tylko smaczne ale i bardzo pożywne. Wszystko zrobione jest że świeżych produktów. Nic dodać nic ująć następnym razem też tu z żoną wpadniemy.

  3. Andrju ★★☆☆☆

    Dostawa porządnie i ładnie zapakowana, szybki czas przygotowania zamówienia ale samo jedzenie bardzo średnie i idące w kierunku niesmacznego. Burger z kurczakiem szału nie robi ale był okej, natomiast wołowina nie była dobra, praktycznie bez smaku, chyba z nadzieją że duża ilość sosu zrobi robotę za mięso, bułki okej, przeciętne. Może to kwestia mojego gustu ale zdecydowanie nie polecam restauracji, nawet z niedużymi cenami

  1. Peter LDZ ★★★★☆

    Nie są to z pewnością burgery z najwyższej półki aczkolwiek śmiało można zjeść i być w miarę zadowolonym. Koszt 2 burgerów + frytki z kurczakiem ze zdjęcia z napojem to ponad 100zł. Jak na Piotrkowską to nie ma dramatu, ale za mniej można bez wątpienia zjeść lepsze burgery w innym miejscu: ) Obsługa sympatyczna, a na zamówienie czekaliśmy bardzo krótko.W lokalu byliśmy prawie sami więc nie wiem jak jest przy większej ilości osob. Fajerwerków niestety brak, ale jak najbardziej jest poprawnie i akceptowalnie.

  2. Karolina Jel ★★★☆☆

    Przyjemny lokal z ogródkiem. Niestety burger Super Chesse w ogóle nie przypominał tego ze zdjęcia w menu. Dipu serowego albo nie było albo był w ilości homeopatycznej bo ani nie było go czuć ani widać. Potrójny ser gouda to sztywne plastry przypalonego (usmażonego?) sera- porażka... Mięso i sos były ok, bułka też dobra ale myślę, że za 31zł można zjeść lepszego burgera gdzieś indziej.

  3. KTS Kluczyk ★☆☆☆☆

    Pomieszane całe zamówienie. W kiddo burgerze praktycznie 0 mięsa jak na zdjęciu nie dostaliśmy soku dla dziecka. Na każdym burgerze nie roztopiony ser. Frytek z batatow wogle brak, były tylko zwykle frytki ogólnie porażka.

  1. Jakub Kotula ★★★★★

    Ciekawy wystruj i dobre jedzenie. Czego więcej potrzeba. Możliwość dostawy na plus, gdyż w okolicy mało miejsc parkingowych. Burgery nie są w stylu fastfoodowym, raczej rzemieślniczym. Pycha!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bobby Burger?

Bobby Burger znajduje się przy Piotrkowska 59, Śródmieście, 90-001 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bobby Burger?

Można skontaktować się z Bobby Burger pod numerem +48 881 660 708

Jak można dotrzeć do Bobby Burger?

Do Bobby Burger można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements