Jedzenia za 25 zl jest jak dla dziecka jeden mały ziemniak pokrojony w talarki i 10 nuggetsow....następnym razem trzeba napisać że to porcja dziecinna i dorosła osoba może tylko coś przegryźć...
Zdjęcia
Opinie
-
Malina ★★☆☆☆
-
Jędrzej Ziółkowski ★★★☆☆
Jedzenie się broni jako fastfood. Niestety nie było bułki maślanej do burgera ale wybór bułki pomidorowej nie był zły. Niestety w “nierzłym miejscu”?! Nie ma sosów autorskich które zrobiły by naprawdę różnicę… niestety używają tych kupnych w marketach. Obsługa przemiła, buda niestety mało sympatyczna a nazwa miejsca kompletnie dla mnie niezrozumiała i mało apetyczna. Ogólnie, gdyby ogarnąć wnętrze i sosy oraz nadać temu miejscu inną nazwę byłaby to ekstra budka na szybką szamę. Wielki plus za program lojalnościowy!
-
Jakub Nowak ★★★★★
Pyszne lody, właściciel Pablo twierdził że jego lody pistacjowe są najlepsze w Łodzi i z czystym sumieniem mogę potwierdzić tą tezę. Sorbet z mrożonej herbaty równie pyszny. Właściciel miły otwarty i pozytywnie nakręcony. Bardzo chętnie odwiedzę to miejsce aby spróbować również czegoś bardziej treściwego do jedzenia.
-
Marceli Geszcz ★★★★★
Jakiś czas temu odwiedziłem lokal z kobitą i przyznam, że fenomenalna opcja. Długo szukałem sensownego lokalu z hot dogami i nareszcie znalazłem. Mega miła obsługa, żarcie pyszne, lokal mega przytulny oraz ceny nie za wysokie (aż dziwne, bo jedzenie naprawdę dobre). Serdecznie polecam! (właściciel lokalu giga kox pzdr)
-
wronek ★★★★★
Najpyszniejsze lody w okolicy a smak czekoladowy to zdecydowanie najbardziej czekoladowy smak jaki jadłem, aż czekolada mi wyszła uszami! Obsługa bardzo miła , następnym razem spróbuję fryteczek z marchewki.
-
flotynk ★★★★☆
Przemiła obsługa. Bardzo dobra koncepcja jedzeniowa. Bułka powinna być lepszej jakości,a nie gotowiec z hurtowni-to cena by była ok.Lody 10% za drogie.
-
Kamil Mielcarek ★★★★★
Jeżeli ktoś jest fanem hot dogów np. z Żabki to pewnie będzie płakał że drogo i że spodziewal się nie wiadomo czego ale to jest streetowe jedzenie nie restauracja. Ceny jak na ilość , jakość i przede wszystkim świeżość to taniocha. Frytki marchewkowe - dla mnie strzał w dziesiątke. Polecam
-
Mariusz Mikinka ★★★★★
Nowe miejsce na Bałutach serwujące szybkie jedzenie (fryty, hot-dogi) oraz napoje i lody. Hot dog dobry, dużo dodatków dobrej jakości: piklowana papryka, ogórek, ostra papryczka, kiełki, prażona cebula i sosy. Parówka smaczna. Z mojej perspektywy bułka mogłaby być lepsza, ta którą jadłem przypomina mi to co serwują w Maku. Obsługa miła i otwarta na dyskusję:) Moja ocena to 4,5. Wrócę na pewno na lody :)
-
Kacper “James” Komorowski ★★★★★
Restauracja - mała, ale przyjemna i warta zajrzenia. Jedzenie sztos, najlepsze pod słońcem jak ktoś potrzebuje coś wszamać. Lody rzemieślnicze również są w ofercie. Napoje - również herbata i kawa - jak najbardziej dostępne. Akurat najlepsze dla osób z okolic Inflancka, Strykowska, Sporna i dalszych.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres nierzłe miejsce?
nierzłe miejsce znajduje się przy Sporna 72, Bałuty, 90-001 Łódź, Łódzkie, Polska
Jak można dotrzeć do nierzłe miejsce?
Do nierzłe miejsce można dotrzeć, korzystając z poniższego linku